Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
172.544
Cevap
786
Favori
6.095.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
11. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 37913792379337943795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qarakedi

quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Squad Battles'la ilgili bir iki taktik vermek istiyorum. Geçen sene taktiksel savunmayla oynayıp Elite 1 olmama rağmen bu sene çok zorlandım. Reddit'te birkaç tavsiye okudum işime yaradı baya.

1.si kesinlikle oyunu çok yavaş oynayın. Koşu tuşuna abanmayın rakip sahada yürüyerek kendiniz etrafında dönerek sürekli oyuncularınızın boşa çıkmasını kollayın. Ne zaman bir arkadaşınız boştaysa direk ona atın pası. Böyle sakince pas yapa yapa rahatça giriyorsunuz rakip ceza sahasına. Eğer çok sıkıntı yaşıyorsanız ball rolling ve fake shot kullanın yapay zeka hiç karşılık veremiyor. Son olarak siz ceza yayı çevresinde pas çevirirken illa ki forvetlerinizden biri boşa kaçacak arapas + direk şut gol oluyor.

2. olarak da siz orda top çevirirken bekleriniz (ataklarda geride kal deseniz bile) inanılmaz boşa çıkıyor. Onlara arapas yapıp orta da kesebilirsiniz eğer kafa toplarında iyiyse takımınız.

3. olarak rakibin üstüne koşmayın 2'li pres yapmayın kesin cezalandırıyorlar. L2 ile pas yolları kapatıp pas kesin. Ama rakibi de kesinlikle ceza sahasına yaklaştırmayın eğer vuracak pozisyondalar ise direk üstüne koşabilir, kayarak kapatabilir, ikili baskı yapabilirsiniz. Çünkü şutları %80 gol oluyor.

4. zorlanıyorsanız ya da 1 farkla falan öndeyseniz eğer, savunma dörtlünüz arasında pas çevirirken dakika 75'e kadar size pres yapmıyorlar. Bunu tekrar tekrar denedim tam dakika 75:00'da başlıyorlar sizin defansa pres yapmaya. Eğer topu uzun süre ayağınızda tutmaz sürekli pas çevirirseniz tam 75 dakika pres olmuyor.

75. dakikada ise inanılmaz pres yapmaya başlıyorlar. Resmen her adamınızın yanına biri yapışıyor. Böyle bir durumda da direk 5'li savunma ve 2 CM'li taktiğe geçerseniz 7 kişiyle çok rahat pas yapıp top çevirir zaman geçirir hatta isterseniz çok çok rahat kontraya çıkarsınız.

Bu hafta oynadığım 9 maçın 9'unda da denedim işledi. Kimini 8-0 kimini 2-1 1-0 3-2 ama 9 maçın 9'unu da yendim efsanevide. Umarım yardımcı olur size de.

Alıntıları Göster
    Bu şekilde buglara dayalı oynayıp gerçekten keyif alabiliyor musun ?

• kosker60 K kullanıcısına yanıt
    83 üzeri kartlar için bekleyin. Değerlenecek
  • Lucas sağda hocam :) 20 maçta 8 asist 7 golü var. Salah almaya gerek kalmadı öyle diyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 4 Ekim 2018; 18:22:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün benim Fifa hayatımın en verimli günü sanırım.

Sabah 34k coin ile güne başladım. Division Rivals ödüllerinden coin değil satılabilir paketleri aldım. Paketlerden Cavani ve Fernandinho çıktı. Sonra can sıkıntısı ile SBC yaptım, ordan da Schalke’den stoper Sane’nin “Dikkat Çekenler” versiyonu çıktı.

Şuan 65k coins, transfer listesinde 25k gelir beklediğim oyuncular ve cepte Cavani, Fernandinho ve Sane var.

Yaklaşık olarak 160k coin’lik bir gün oldu.

İhtiyaç halinde kullanılacak Kadro Kondisyonu, Pozisyon Düzenleyici, Teknik Direktör Ligi, Kimya Tarzları gibi malzemeleri hiç saymıyorum.

Bi maşallahınızı alırım. Bu kadar iyi bir gün geçirmemiştim şimdiye kadar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • promedyumx P kullanıcısına yanıt
    Jorginho yerine Fernandinho Dembele yerine de Fred Stoperlere de Baily, Ake ve Sanchez almanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 4 Ekim 2018; 18:26:18 >
  • aa44 kullanıcısına yanıt
    Biraz yavas kaliyor ama memnunum yerinde müdahaleler yapiyor.

• promedyumx P kullanıcısına yanıt
    bana göre bu taktikle kendini normaldendaha fazla zorlarsın hocam, tahminim özelikle fazla pres yapan kişilere karşı zorlanıyorsundur o yüzden 4 savunma öneririm. sağ kanatta lucas iyi bir kart olsada özellikle full backsiz taktikte tahminim dk 60 ta staminası bitiyordur? o yüzden benim asıl önerim taktigi degistirmen.

taktikten memnunsan orta sahada sane en iyilerden biri dembele ise box to box olarak 100-150k ya çıkmadan bana göre en iyi orta sahalardan biri. Jorginhoyu ve lucası değiştirmeni öneririm. jorrginho yerine alabilirsen fabinho yoksa fernandinho lucas yerine paran varsa kesinlikle salah derim yoksa mahrez olabilir ama çok büyük stamina farkları yok arasında,

defansın iyi sayılır ama paran varsa yapabileceklerin, davinson sanchez, van dijk, bailly.
    kaleye alisson veya ederson almanı öneririm bende schmeichel?? kullandım ama alissona geçince çok büyük bir fark gördüm
    forvete de defans gibi memnunsan sorun yok paran varsa lacazzette öneririm.

• Valla bende şimdi başladım bakalım sbc yapmaya brazilya takımım var güzel olacak:) gibi bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.Avcı

Arkadaşlar bugün benim Fifa hayatımın en verimli günü sanırım.

Sabah 34k coin ile güne başladım. Division Rivals ödüllerinden coin değil satılabilir paketleri aldım. Paketlerden Cavani ve Fernandinho çıktı. Sonra can sıkıntısı ile SBC yaptım, ordan da Schalke’den stoper Sane’nin “Dikkat Çekenler” versiyonu çıktı.

Şuan 65k coins, transfer listesinde 25k gelir beklediğim oyuncular ve cepte Cavani, Fernandinho ve Sane var.

Yaklaşık olarak 160k coin’lik bir gün oldu.

İhtiyaç halinde kullanılacak Kadro Kondisyonu, Pozisyon Düzenleyici, Teknik Direktör Ligi, Kimya Tarzları gibi malzemeleri hiç saymıyorum.

Bi maşallahınızı alırım. Bu kadar iyi bir gün geçirmemiştim şimdiye kadar.
    Maşallah hocam bende 3 gündür senin duygularını yaşıyorum sırasıyla 3 gündür mbappe sane şampiyonlar ligi kartı mertens yakaladım 750 k geldi nerdeyse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar kadrom nasıl sizce 18 den beri hep 41212(2) taktiğiyle oynardım fakat çok verim alamadım bu sene onunla ilk defa by taktikle oynayacam verim alırmıyım bu taktiğin custom taktik ayarları nedir arkadaşlar lütfen bilgi verin

• quote:

Orijinalden alıntı: excultesrose

Rivalsdan .ones o watch Quincy Promes + Fransız kaleci if + isco + baily geldi.

inanılmaz bi paket oldu benim için

• muhtemel bu seneki en verimli premier lig kadrosu şöyle olur, yalnız sol bekte sıkıntı var gibi. Azpilicueta'nın bu sene sol bek kartı olur mu bilmiyorum.
    (4-3-3 atak)

De Gea

Walker-Otamendi-Kompany-Azpilicueta

Pogba-Kante

De Bruyne

Salah-Aguero-Hazard
  • Vayy sonucu merakla bekliyorum umarım momentum senin yanında olur

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Genelde pas oyunu yapıyorum. Kontraya ya da hızlı hücum pozisyona göre çıkıyorum. Ispanya ligi için messi ve coutinho şu an için hayal:) alba ve griezman düşünüyorum. Artık paketlerden messi beklemekten başka çare kalmıyor:)

• Smoch kullanıcısına yanıt
    Cuma sonrası özellikle elit oyuncular değerlenecek beklentisi vardı, elimde van Dijk ve Fabinho var satılmayı bekleyen. Sizce ne zaman satmalıyım hocam?
  • Smoch kullanıcısına yanıt
    Belki önceki sayfalarda görmüşsünüzdür hocam otw neymar 93'lük çıktı bunu bir an önce satmalı mıyım ? 1.200.000 civarında koymuşlar hep. Ne dersiniz ilerde artar mı ?
  • Defansif ve ofansif oyun ayarınız ne? Dengeli şu anda ikisi de. Maç içinde kolayca değiştirebilsek keşke.
  • Navarro hocamın verdiği taktiği yapabilen varmı oyuncuları değerinin fazlasına koyup satma olayı 2-3 gündür hiç satamadım

• kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Daha yeni bir sürü SBC çıkacak çoğu da 83 üzeri isteyen sbcler olacak ve altın oyuncuların fiyatı artacak onlar artınca hepsi artacak

Coinleri Paraya dönüştürmek istiyorsan pmden bir site önerebilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 37913792379337943795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.