Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Koronavirüs Özel
7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 9 Misafir (6 Mobil) - 6 Masaüstü10 Mobil
120.852
Cevap
565
Favori
4.056.331
Tıklama
Popüler Konular listesinde 27. Sırada  bugün en iyi #4
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    5727 Mesaj
    3 tane yüksek paketten bir tane iyi oyuncu gelmedi. Sövsem yeri var. Siz siz olun parayı alın. 54K gitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    58 k yerine paketleri tercih ettim. Falcao be 18 k ya giden bi forvet dısında hep çöp çıktı. Diğer futbolcuları da satınc 50-60 aradı bi coins yapacak. Zarar etmemiş gibiyim ama bundan sonra hep direk coins alabilirim 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    195 Mesaj
    selam arkadaşlar playstation da 30 luk transfer listesi paslayabilecek var mı acaba çok ihtiyacım var kullancı adım xandam5
    |
    |

elimde bulunsun diye 8-10 tane aldım şuanlık fiyatlar yükselmemiş hala alabilirim gelirse liverpool oyuncuları gibi fahiş fiyata çıkmaz diyorsanız akşama doğru satayım. Bu arada pcde oynuyorum markette o yüzden çok oyuncu yok.

|
    |
    SanJuniperoTV kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Beyler şu santra gollerine karşı önlem var mı ? sırf onlar yüzünden maçlarım berabere bitiyor adam iki pas yapıyor benim stoperle karşı karşıya kalıyor , bi ara pasla onuda geçiyor . Normalde ben stoperlere pek dokunmam ortasaha oyuncuları ile defans yaparım ama seçenek kalmıyor orta saha santrada bi garip davranıyor resmen topdan uzaklaşıyor .
    |
    |

Bende var cok memnunum adam yiyor orta sahada resmen. Sutlari kotu ama kesici olarak gorevini iyi yapıyor tavsiye ederim. 4231 donup tolisso ile cdm oynatiyorum.

|
    |
    aa44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN: By_Coder_TR
  • Çavuş
    59 Mesaj

Sakaryalimisin

|
    |
    Vict0ry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ya bu fifa bos kaleye kacan gollere aciklamasi nedir? Oyunu birakalim diye mi yapiyor? adam kalecisini acti bombos kaleye yumusak bi ortaya dele alli kafayla disari atti.sadece bu degil cabasi. 4-3-3 oynuyorum orta saham firmino alli matic. Alliden gram memnun degilim sacma sapan sutlar cekiyor kimi almami onerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Arkadaşlar hücum hattı için öneriniz varmı ? Griezman, suarez yada daha farklı.
    Merhabalar efendim. Forumda yeniyim ama uzun süredir forumu takip eden birisiyim malum iş güç olunca pek aktif olmaktan ziyade aktif bi okuyucuyum yani. Sizinle birşey paylaşmak istedim açıkçası izninizle. Şu anda 127 aktif üyesi olan ve bunların 30a yakını donanımhaberden olmak kaydıyla içinde bulunduğumuz ve organize ettiğimiz online fifa turnuvamız bulunmakta ve bu organizasyonun bu sene 6. Sezonu yani bunu organize etmekte gerçekten emek veriyoruz bu nedenle de hiçbir sorun yaşamada arka arkaya 6 kez ve oyuncu kaybetmeden başarmak siz de bilirsiniz ki ülkemizin e-turnuva standartlarının çok üzerinde oluyor. Sizden ricam psn grubunuzda fifa oynayarak güzel vakit geçiren saygılı insanları da bilgilendirmeniz çünkü çoğu kişi hep böyle birşey arıyor ama haberdar değiller ve bizde herkese ulaşamıyoruz topluluk olarak. Instagram sayfamız fifadayim . Oradan da takip edebilirsiniz.iyi günler dilerim

|
    |

• Yarbay
    2398 Mesaj

Çıldırıyorum beyler izninizle. 7.5luk paketten çıktı.
  • Emekli Yönetici
    9301 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

2-3 K'da bile inceleme var demek ki. Bid ile mi aktardınız Buy now mı ?

Alıntıları Göster
    Buy now hic kullanmadim hep bid ile aldim ona ragmen güm :) ya ben coinse uzulmuyorum da ana hesap gitti ut edition cope gitti 450 tl girdi

Bundan sonra yapmam asla diyorum ama yeni hesabada diger yan hesaplardan 3-5 birsey atsam mi diyorum kopek bok yemekten vazgecer mi

|
    |

• Yüzbaşı
    398 Mesaj
    gol tekrarını izleme olayını kaldırdılar mı

penaltı verdi ele mi verdi neye verdi anlamadım ona da bakayım dedim tekrarını gösterime başlar başlamaz geçiyor golü penaltıyı kim yaparsa yapsın. veya rakip geçebiliyor mu artık tekrarları

hey maşallah :) bana şu ana kadar satılamaz courtois geldi en iyi. satılabilir olarak da son çıkmıştı bu başka bir seviye
    |
    |
    kerrjo1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: SanJuniperoTV

Bu mesaj silindi.
    Oyuncuları nereden buluyorsunuz hocam ? şimdi baktığımda hepsinin fiyatı 400-450 arası
    |
    |

Psn ID : Komple10

[c
  • Yüzbaşı
    855 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pasa_eren

gol tekrarını izleme olayını kaldırdılar mı

penaltı verdi ele mi verdi neye verdi anlamadım ona da bakayım dedim tekrarını gösterime başlar başlamaz geçiyor golü penaltıyı kim yaparsa yapsın. veya rakip geçebiliyor mu artık tekrarları
    Evet artık rakibin pozisyonlarını kesebiliyoruz, izlemek zorunda kalmıyorsunuz. Aynı şekilde rakipte sizin pozisyonları.
    |
    |

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

• Teğmen
    208 Mesaj

fenerbahceli arkadaslara tavsiye bilen bilir bilmeyenler bu stadı secsin bildiğin kadıköy

|
    |

• Yarbay
    2714 Mesaj

Hocam tuttuğunu altın olsun. SB için yazdıklarını harfiyen uyguladım, inanılmaz bir değişim oldu, Efsane zorlukta 4 maçın 3'ün kazandım birinde de 2-1 kaybettim ama bayağı çekişmeli geçti zevkliydi yani. Bu formu bu yüzden çok seviyorum bu paylaşımlar çok çok yararlı oluyor.

Tekrardan teşekkür ediyorum sana.
    |
    |
    Bahsedilenler: Fortescue

Teşekkürler, bonucci nasıl peki onu da gördüm kadronda ?

|
    |
    sulocanxxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    546 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Hocam tuttuğunu altın olsun. SB için yazdıklarını harfiyen uyguladım, inanılmaz bir değişim oldu, Efsane zorlukta 4 maçın 3'ün kazandım birinde de 2-1 kaybettim ama bayağı çekişmeli geçti zevkliydi yani. Bu formu bu yüzden çok seviyorum bu paylaşımlar çok çok yararlı oluyor.

Tekrardan teşekkür ediyorum sana.
    O SB için yazılan mesajı tekrar yazar mısın merak ettim

Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.