Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
76. Sırada  bugün en iyi #24
Sayfa: önceki 37853786378737883789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SBC leri yapmakla başla zaten hazırda yapılmışlar var internette ama kendin düşünerek yaparsan daha ucuza çıkar. oradan gelen oyunculara göre ya satıp ufak ufak ticarete başlayabilirsin kadro kurmak için ya da şanslısındır çok karlı kart gelir ve satar direk takım kurarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATATURKTC

Evet beyler şöyle bir kadro kurdum sizce nasıl?

Valla kadro resmen akıyor fifa 19 serüveninden sonra ilk defa 4 maç üst üste galibiyet serisi yakaladım ve topa hakim oldum şunu anladım ki kanatlı sistem geri gelmiş:) yanlış şu hulk süper birşey söylemeden edemeyeceğim bu arada formasyon çok hoşuna gitti hem ileride hem orta sahada çok rahat kalabalıklaşıp bir anda atağa geçebiliyor takım şuanlik çok memnun kaldım takımdan bakalım ilerleyen günler ne gösterecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ATATURKTC

Valla kadro resmen akıyor fifa 19 serüveninden sonra ilk defa 4 maç üst üste galibiyet serisi yakaladım ve topa hakim oldum şunu anladım ki kanatlı sistem geri gelmiş:) yanlış şu hulk süper birşey söylemeden edemeyeceğim bu arada formasyon çok hoşuna gitti hem ileride hem orta sahada çok rahat kalabalıklaşıp bir anda atağa geçebiliyor takım şuanlik çok memnun kaldım takımdan bakalım ilerleyen günler ne gösterecek

Alıntıları Göster
    Sag taraf kotu gibi duruyor orayi Allan ile italya veya Fred ile Bpl hibrit yapabilirsin.

Resim tam acilmiyor ama Marcal galiba degil mi ? Dedigim gibi o taraf yetersiz

• Bu de gea nasil bir kaleci ya normal kalecilerin yedigi hic bir golu yemiyor. Aubuyu satip alasim geldi valla.

• PL’de ucuza iyi st bulamıyorum. Napcam bilmiyorum wlde

• quote:

Orijinalden alıntı: akif2780

Değerli hocalarım şu aşağıdaki kadronun sağına güzel bir kimya ile oynayacak (lig farketmeksizin) RB-CM ve RW önerebilirsiniz?

Bütçe: 150k

https://i.hizliresim.com/b6m4lG.png
    italya ligi yada arjantinlilerle sağ tarafı doldurman gerekiyor higuain ve gomezin kimya düşmemesi için oda biraz sıkıntılı oluyor

florenzi parolo cuadrado yapabilirsin başka pek seçenek gelmiyor aklıma
  • atabrkk kullanıcısına yanıt
    Bütçe nedir hocam

• xraxion61 kullanıcısına yanıt
    400k hocam ama piyasa bu kadar pahalıyken çok vermek istemiyorum. Firmino st oynar mı acaba onu düşünüyorum aguero düşene kadar
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar,
    Belki bu açılabilir resim bakarsınız.

• Firmino'yu ST mi oynatmak mantıklı yoksa MOO ' mu?
  • Yok açılmıyor niyeyse. Ancak kadroyu anladım Paulinho var sanırım sağdaki CDM'de. Onun yerine Fred alıp orayı BPL'ye çevirebilirsiniz veya Allan'ı oraya çekip İtalya yapabilirsiniz.

Baya kısa kadro olmuş ama hepsi canavar gibi
  • atabrkk kullanıcısına yanıt
    Aubameyang iyi aslında bn baya beğendim

• PVH kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle moo oynatin muthis oluyor. Ceza sahasi plaselerde yesil denk getirirseniz gol kacirmiyor asla. Forvet aubameyangdan cok golu var benim takimda

• UEFA sbc si maliyetini karşılamadı lanet olsun. Herkeste aynı mı?

• 1000 puan anca topladım 2000 puan olayı benim için çok. Akşamları 2-3 maç anca oynayabiliyorum zaten. Katılabilmek için 2000 i tamamlamak mı lazım?

• FirariAdam kullanıcısına yanıt
    Hocam bana oyunun basinda bi ikon campbell verdi. Ondan sonra nerdeyse butun sbc leri yapsam da hicbir şey cikmadi. Senelik hakkimizi kullandik sanki. :) Bunda da çöp çıktı bana neyse ki sadece 450 coins harcadim bu sbc ye. İyi oyunlar..

• Blaize kullanıcısına yanıt
    Hocam nerdeyse ben de ayni konumdayim. Cocuk var cok online oynayamiyorum. Bu hafta 3.5 gun oynayabildim. Div 5 rank 2'de bitirebildim. Aldigimiz puanlar haftaya devredebiliyor, sikinti yok demisti onceki sayfada bir arkadas.

• quote:

Orijinalden alıntı: FirariAdam

UEFA sbc si maliyetini karşılamadı lanet olsun. Herkeste aynı mı?
    Bana bu arkadaş geldi hocam 200 k ederi var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar efenim. Direkt burada dert yanıp derman arayacağım.
    FIFA15'ten bu yana FUT'ta sadece beşiktaş kadrosu ile oynuyorum. Takım kimi alırsa ben de onları alıyorum. Ekstra hiç kimseyi almıyorum takıma.
    15'te div3 16'da div4 17'de Div2'yi gördüm. 18'de Div5'ten yukarıya çıkamadım. Tek oyunculu oynarken Efsanevi modda harikalar yaratıp, Seçkin modunda göt zoruyla berabere kalıyordum.
    Bunları ortalamanın bi tık üzerinde ve sadece beşiktaş kadrosu ile yaptığımı belirtmek için yazıyorum.

Bu 19 denen illeti aldım. Antrenmanlarda sorun yok. Santrada, şampiyonlar liginde sorun yok. Yolculuk modunda sorun yok. Fut'un oflayn modunda da sorun yok.
    Ama onlayna girince sanki yönettiğim takım değişiyor. Ya da ben yönetemiyorum.

3-0 önde götürdüğüm maçı 87. dakikadan sonra 3-4 verdim.
    üç golü de aynı şekilde yedim.
    Topu ceza sahasının önünde kapıyor araparas > arapas > arapas hoop kaleci ile karşı karşıya. Aksaray zabıtasına dönüyorum oyunda zenci forvet kovalamaktan.
    Biz bu şeyi en son PES 6-7 oynarken yapıyorduk. Üçgen üçgen üçgen diyip kaleci ile karşı karşıya kalıyorduk. Sırf o yüzden sevmiyordum PESi. Şimdi en nefret ettiğim özellik tek oynadığım oyuna gelmiş.
    Bunun engellemenin bir yolu yok mu ya? Ben bıktım hücumdan geri koşmaya.
    Ben pas yapa yapa kıçımı yırtıyorum. Güç bela boşluk yaratıyorum. Beyefendi üçgen üçgen üçgen yapıp kaleci ile karşı karşıya kalıyor

Bana bir çözüm önerin be. Yoksa direkt konsolu satacağım oyunla birlikte.
    (dibine not: Bu arada onlayn karşılaştığım ve küfür ettiğim varsa kusura bakmasın şahsına da almasın. Bütün sinirim bu küfür ettiğimin oyununa.)

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    ghan91 G kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 37853786378737883789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.