Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.255
Cevap
787
Favori
6.085.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Bunu yapmakta büyük başarı sanırım.
    1500 girerken 8'e bastı mı naptı artık, gitti 81.500'ü son saniyede verdi. Kutlarım bu arkadaşı.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Arkadaşlar yeni aldım oyunu. İlk kez açmayı denediğimde son sürümü yükleyin tarzı bir uyaru cıktı. Yükle diyorum Please wait... yazdıktan sonra hata veriyor oyuna giremiyorum. Çözümü nedir bunun :(

DNS otomatik yap, sonra değiştir
  • Arkadaşlar bir sorum olacak konudan biraz uzak kaldımda Fifa 14'de Türkiye ligi olacakmı yoksa olmayacakmı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kskasap

Arkadaşlar bir sorum olacak konudan biraz uzak kaldımda Fifa 14'de Türkiye ligi olacakmı yoksa olmayacakmı..

Muhtemelen yine olmayacak...
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

14'ün en pahalı forması bu olur heralde. Genoa 100. yıl forması.
  • Artik mavi kart yok mu packlerde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ultimate team'da 35.000 coins e ne yapabilirim nasıl bir takım kurabilirim? Elimde alman kadrosu ve arsenal kadrosu var. Alman kadromda bir kaç isim eksik, onlarında fiyatı 30.000 50.000 coins kadar. Oyundan yeterince sıkıldım div1de tittle alıp duruyorum arka arkaya peki bu parayla nasıl bir kadro kurayım? elimdekilerden sıkıldım. üstelik yeniyim ultimate team'da, deneyimli arkadaslardan fikir bekliyorum.
  • UT iyi guzelde bir tek sunu anlamiyorum.

Bu modda resmen farkli bir oyun oynaniyor.farkli hiz, farkli dinamikler.

NEdir yani bunun sebebi.UT oynuyorsun ondan sonra gidip normal seasons oynarken zorlaniyorsun.yada tam tersi.

• quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

UT iyi guzelde bir tek sunu anlamiyorum.

Bu modda resmen farkli bir oyun oynaniyor.farkli hiz, farkli dinamikler.

NEdir yani bunun sebebi.UT oynuyorsun ondan sonra gidip normal seasons oynarken zorlaniyorsun.yada tam tersi.

Gayet doğru bir tespit.

Oyuncuların güçleri UT'de bazen düşük bazen daha güçlü(renkli kartlı oyunculardan bahsetmiyorum, normal kartlı oyuncular).

En basitinden örnek vermek istiyorum, UT arsenal kadromdaki Santi Cazorla ve Arteta nın frikiklerinin birininki 89 diğerininki 91, ama seasonsdan acıp bakıyorum frikiklerine birinin 81 diğerinin 87.(güçleri inmiş) Aynı şey pace, power v.s özellikler için de geçerli.
    Misal Oxlade-Chamberlain'in overall 77 ama adamı alan resmen yaşıyor. akıcı, dinamik, güçlü, skilleri gayet iyi, kadroda harikalar yaratıyorum, geliyorum seasonsda arsenal ı alıyorum, aynı kadroyu kuruyorum, resmen rezillikle karşılaşıyorum, bunun momentum ile bir alakası yok, son 1 aydır UT ye başladıgımdan beri farkındayım.

Bu benim tespitim işin aslını bilen varsa aydınlatırsa sevinirim.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARC118i -- 11 Temmuz 2013; 0:14:34 >
  • Ultimate teamde pace sanki diger oyunlardan daha onde gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mastergame

Ultimate teamde pace sanki diger oyunlardan daha onde gibi

Ultimate team = pace + L1 Üçgen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Sins

Arkadaşlar ultimate team'da 35.000 coins e ne yapabilirim nasıl bir takım kurabilirim? Elimde alman kadrosu ve arsenal kadrosu var. Alman kadromda bir kaç isim eksik, onlarında fiyatı 30.000 50.000 coins kadar. Oyundan yeterince sıkıldım div1de tittle alıp duruyorum arka arkaya peki bu parayla nasıl bir kadro kurayım? elimdekilerden sıkıldım. üstelik yeniyim ultimate team'da, deneyimli arkadaslardan fikir bekliyorum.

Yokmu fikir verebilcek bir arkadaş? UT'den iyice sıkılmaya başladım. Farklı kadrolar arıyorum bu bütçede?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ultimate team'da 35.000 coins e ne yapabilirim nasıl bir takım kurabilirim? Elimde alman kadrosu ve arsenal kadrosu var. Alman kadromda bir kaç isim eksik, onlarında fiyatı 30.000 50.000 coins kadar. Oyundan yeterince sıkıldım div1de tittle alıp duruyorum arka arkaya peki bu parayla nasıl bir kadro kurayım? elimdekilerden sıkıldım. üstelik yeniyim ultimate team'da, deneyimli arkadaslardan fikir bekliyorum.

Yokmu fikir verebilcek bir arkadaş? UT'den iyice sıkılmaya başladım. Farklı kadrolar arıyorum bu bütçede?

Kendi kadrom:http://www.futhead.com/fifa/squads/12011993/

İlerde para olunca IF cam Menez, sağa rm Ben Arfa. M'villa yerine Matuidi olabilir, çok iyi kadrodur tavsiye ederim.
  • psn:gleaner80

beyler eklerseniz sevinirim yeni başladım..Para yardı mı varsa iyi olur
  • Uzun bir süre önce +30 Üyeliğimden istifa ettikten sonra burada ki konuya ortak olmak istiyorum. Senenin başında oyunu bırakacağımı düşünüyordum. Ama hala oynamaya devam ediyorum. Şimdi çok iyi anladım ki bu bir tutku oynamadığım zaman bir yanım eksik kalıyor.PS4 çıktığı zaman hemen yeni oyuna geçemeyeceğim fakat Fifa 15'i yeni konsolda oynamak istiyorum. Fifa 14'ten PS3'ten devam.PS3 kanının son damlasına kadar kullanılacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

quote:

quote:

İlerde para olunca IF cam Menez, sağa rm Ben Arfa. M'villa yerine Matuidi olabilir, çok iyi kadrodur tavsiye ederim.

Pace i iyi olan oyunculari toplamissiniz gibi, peki hocam 30 binle bu kadroyu toplamaya kalksam parayi yetistirebilirmiyim bir kerede.

Edit:

Kadroyu kurdum oyuncular hizli, takim kimyasi 97 oldu bir kac takviyeyle, hocam dogru soylemek gerekirse iyi oynamayan bir oyuncu bu kadroyla zarzor oynar, takim o kadar iyi degil forvetler yetersiz kaliyor. Ama oyundan sıkılmıstım, degisiklik oldu bu kadro da, tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARC118i -- 12 Temmuz 2013; 21:21:22 >
  • Monaco iyice cozuttu şimdi de Hulka 60m € ödemeye hazırlanıyorlar.

O değilde bizim ligden haber var mı eklenecekmiymiş?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

quote:

quote:

Pace i iyi olan oyunculari toplamissiniz gibi, peki hocam 30 binle bu kadroyu toplamaya kalksam parayi yetistirebilirmiyim bir kerede.

Edit:

Kadroyu kurdum oyuncular hizli, takim kimyasi 97 oldu bir kac takviyeyle, hocam dogru soylemek gerekirse iyi oynamayan bir oyuncu bu kadroyla zarzor oynar, takim o kadar iyi degil forvetler yetersiz kaliyor. Ama oyundan sıkılmıstım, degisiklik oldu bu kadro da, tesekkurler

Ucuz etin yahnisi hocam yapacak bir şey yok. 20k ile anca bu kadar yapılıyor.
    Ama kadro o kadar kötü değil, ben bu kadro ile bir sürü title aldım. Bir sürü kadro yaptım bozdum, baki kalan tek Fransızlar oldu.
  • woodgate kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.