Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.497
Cevap
785
Favori
6.094.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustap1234

Arkadaşlar ut ile ilgili bir sorum olucak ; Hani marketlerde mevki değiştirme kartları varya ben onlardan alıcam ama aklıma takılan bişey var
    BEnde bender var mevkisi cdm ben onu cm yapmak istiyorum , ama markette hiç cdm yi cm yapan kart yok ama cm yi cdm yapan kartlar var ben cdm yi cm yapan kartı alsam cdmlik adamım cm olur mu ?

CDM~CM alırsan elindeki CDM olan oyuncu CM olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kskasap

quote:

Arkadaşlar ut ile ilgili bir sorum olucak ; Hani marketlerde mevki değiştirme kartları varya ben onlardan alıcam ama aklıma takılan bişey var
    BEnde bender var mevkisi cdm ben onu cm yapmak istiyorum , ama markette hiç cdm yi cm yapan kart yok ama cm yi cdm yapan kartlar var ben cdm yi cm yapan kartı alsam cdmlik adamım cm olur mu ?

Teşekkür ederim bu bilgi için ama benim sordugum soru farklı cmyi cdm yapan kartı cdmye kullansam cm olur mu?
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim bu bilgi için ama benim sordugum soru farklı cmyi cdm yapan kartı cdmye kullansam cm olur mu?

Hayır. Kartta üzerinde solda yazan mevki mevcut mevkidir. Sağda yazan mevki ise sonradan olacak olan mevkidir. Zaten o dediğin şekilde kartı bassanda kabul etmeyecektir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır. Kartta üzerinde solda yazan mevki mevcut mevkidir. Sağda yazan mevki ise sonradan olacak olan mevkidir. Zaten o dediğin şekilde kartı bassanda kabul etmeyecektir.

Çoook teşekkür ederim çok sağolun ya :D İyiki almamışım kartı :D Allah razı olsun sizden :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Evr-FB

quote:

Orijinalden alıntı: Fossa Olecrani

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yımah

quote:

quote:

Juve yoneticileri ingilterede pazarlik yapiyorlar. Bikac gune netlesecek. Juve alsin Naniyi serie a icin iyi bir lm lazimdi.

konun hayırlı olsun dostum,çok bölünmedi mi bu fut konuları:) ama burası güzel olmuş...,yeni nesilde ps 4 almayı düşünyorum,malum işimiz gücümüz FUT...Türk oyuncu da bol ps de..fifa 14 te yeni nesle şöyle bomba gibi bir FUT la giriş yaparsa futbola doyarız...yalnız 2 şey beni düşündürüyor,PS de controllra alışmak(xbox gameped çok iyi-umarım ps4 te iyi olur) 2,si ps4 te fut olacak olmayacak muhabbeti netleşti değil mi?microsoft ortaya bişey attı ya

Hosgeldin hocam seni aramızda daha sık görmek ısterız.

Dağılan futcuları topladığımız bir konu oldu burası işin iyi tarafı ise bu sefer doğru yerde , ps bölümünde toplandık.

hoşbulduk,takipteyim dostum,buralardayım

Evren abi nabiyon buralarda yav yeni nesilde ps4'teyiz ona gore

oo Erhan cım ne haber,selamlar..evet ps4 göz kırpıyor şu an bakalım xboxtan nasıl vazgeçeceğiz : )

abi 2.el kısıtlaması ve offline oynayamama kalkmış. Geri döndük Xbox'a. dualshock ile eziyet etmeyelim kendimize.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Juve yoneticileri ingilterede pazarlik yapiyorlar. Bikac gune netlesecek. Juve alsin Naniyi serie a icin iyi bir lm lazimdi.

konun hayırlı olsun dostum,çok bölünmedi mi bu fut konuları:) ama burası güzel olmuş...,yeni nesilde ps 4 almayı düşünyorum,malum işimiz gücümüz FUT...Türk oyuncu da bol ps de..fifa 14 te yeni nesle şöyle bomba gibi bir FUT la giriş yaparsa futbola doyarız...yalnız 2 şey beni düşündürüyor,PS de controllra alışmak(xbox gameped çok iyi-umarım ps4 te iyi olur) 2,si ps4 te fut olacak olmayacak muhabbeti netleşti değil mi?microsoft ortaya bişey attı ya

Hosgeldin hocam seni aramızda daha sık görmek ısterız.

Dağılan futcuları topladığımız bir konu oldu burası işin iyi tarafı ise bu sefer doğru yerde , ps bölümünde toplandık.

hoşbulduk,takipteyim dostum,buralardayım

Evren abi nabiyon buralarda yav yeni nesilde ps4'teyiz ona gore

oo Erhan cım ne haber,selamlar..evet ps4 göz kırpıyor şu an bakalım xboxtan nasıl vazgeçeceğiz : )

abi 2.el kısıtlaması ve offline oynayamama kalkmış. Geri döndük Xbox'a. dualshock ile eziyet etmeyelim kendimize.

Xbox Türkiye'de kullanılamıyor diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheHeaven

Resmi olarak geldi kardeş, nasıl kullanılamıyormuş anlayamadım ?
  • quote:

quote:

http://www.merlininkazani.com/Xbox_One_icin_Xbox_Livein_acik_olacagi_ulkeler_belli_oldu-haber-62682p1.html

Belki ilerki dönemlerde Türkiye'ye de gelir.Ben beklerim diyorsanız sıkıntı yok sizin için.

• quote:

quote:

quote:

http://www.merlininkazani.com/Xbox_One_icin_Xbox_Livein_acik_olacagi_ulkeler_belli_oldu-haber-62682p1.html

Belki ilerki dönemlerde Türkiye'ye de gelir.Ben beklerim diyorsanız sıkıntı yok sizin için.

Hmm. Bizi sallamayanı biz de sallamayız demek isterdim; ama o controller çok bağladı beni kardeşim. Fetişisti oldum maalesef. Bekleyeceğiz artık yapacak bir şey yok.

• quote:

Hmm. Bizi sallamayanı biz de sallamayız demek isterdim; ama o controller çok bağladı beni kardeşim. Fetişisti oldum maalesef. Bekleyeceğiz artık yapacak bir şey yok.

sen bilirsin tabi ki, ama PCde Logitech F310, F510, F710 ve Xbox klu kullandıktan sonra (Xbox kolu en iyisiydi) PS3e geçiş yaptım ve DS3 kullanıyorum, evet, küçük, evet oyuncak gibi ama alışması sadece 1 hafta sürüyor. kaldı ki DS4 boyutlarına da bakarsan daha ele oturan bir tasarımı var.. sırf kol için Xbox alıyorsan bir daha düşün derim.. tabi i kararına saygılıyım ama hemen her türlü kolu kullanmış biri olarak da diyorum ki herhangi bir kola alışması 1 yada en fazla 2 hadi çok zorlandın 3 hafta sürer...

• Arkadaşlar yeni aldım oyunu. İlk kez açmayı denediğimde son sürümü yükleyin tarzı bir uyaru cıktı. Yükle diyorum Please wait... yazdıktan sonra hata veriyor oyuna giremiyorum. Çözümü nedir bunun :(
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Playstation'da çalışan xbox tarzı controllerlar var onları deneyebilirsiniz.

• psn: insaniyetli

Eklerseniz sevinirim...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

her yerde her ülkede çalışacakmış tüm kısıtlamaları kaldırdılar.bilmiyorum ki Erhan iyice ikilemde kaldık,ps4 hiç fena görünmüyor,xbox a da alıştık,controller konusunda da haklısın...bakalım daha var....sen gelmedin mi hala?

• HAYRINA 2 3 K VERİCEK VAR MI?
  • quote:

Burası FUT Playstation/Xbox ana konusudur. PC ana konusu için:
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/120698437/sonsayfa

YÖNETİM'DEN NOT:

Konu içerisinde coin satışı yapmak yasaktır. COIN SATIŞI İLE ALAKALI TÜM MESAJLAR silinerek mesaj sahibine uyarı puanı verilecektir.
    Bunu alışkanlık haline getiren üyelere bölüm uzaklaştırması verilecektir. Bu konuda daha hassas olmanızı bekliyoruz.

PİNG NASIL DÜŞÜRÜLÜR

@XpressMusic34 'den alıntıdır:

Merhaba bu konudaki birçok arkadaşımız daha önce özel mesaj göndermişti benzer problemlerle ilgili. Bir referans konusu oluşturduk buradan detaylarına ulaşabilirsiniz. Deneyip görüş ve önerilerinizi paylaşırsanız çok mutlu edersiniz. Saygılarımla

https://forum.donanimhaber.com/ping-nasil-dusurulur-kablosuz-kanal-ve-bant-genisligi-ayari-nasil-yapilir--157414269

Konu içindeki orijinal mesaj linki:https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/157426878

Hocam selamlar imzanızı arkadaşlarda görüyordum ama konuyu bulamamıştım. Google amca sağolsun yol gösterdi. İzin verirseniz ve ayrıca boş yer varsa aranıza katılmak isterim. Konunuzu tam olarak okumadım ama trade ile ilgili birçok şeyin olduğuna eminim. Öğlen saatleri bakacağım zaten
    ayrıca imzanızı taşımak zorunlu mu? Halihazırda battlefield 3 klan yöneticisiyim ve kendi imzamı taşıyorum da sıkıntı çıkmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodLeSs CapTive -- 4 Temmuz 2013; 17:20:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sakınca yok.

İmza herkes kullanabilir üyelik vs yok.

Mesajınızdaki alıntıyı kaldırırsanız iyi olur sayfa çok çirkin görünmekte.
  • Arkadaslar bu coins kasmanin mantigi inceligi nedir? 2 yildir fifa oyuncusuyum ilk baslarda ut oynamistim ama becerememistim kapadim. Simdi bir bundesliga kadrosu kurmaya calisiyorum( ama fakirlikten araya dolu baska oyuncular girdi). Rating i 86 ya cikardim, div1 de tittle aldim, fakat para her zaman ki gibi 1 k 2 k. Milletin 30 klara pato falan aldigini gordum. Bu coins i nasil kazaniyorlar? Yardimci olursaniz sevinirim

• O zaman ilk mesaja beni de eklersen sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Sins

Arkadaslar bu coins kasmanin mantigi inceligi nedir? 2 yildir fifa oyuncusuyum ilk baslarda ut oynamistim ama becerememistim kapadim. Simdi bir bundesliga kadrosu kurmaya calisiyorum( ama fakirlikten araya dolu baska oyuncular girdi). Rating i 86 ya cikardim, div1 de tittle aldim, fakat para her zaman ki gibi 1 k 2 k. Milletin 30 klara pato falan aldigini gordum. Bu coins i nasil kazaniyorlar? Yardimci olursaniz sevinirim

takip...
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.