Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.600
Cevap
786
Favori
6.097.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
81. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 33243325332633273328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bobadilla

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Arkadaslar 8 mac 7 galibiyet ile 1 giderken adam 70. Dakikada baglanti kopardi yenik sayildim. 2 maglubiyetim var su an.

Hemen share tusu ile kayit aldim. Adamin psn falan gozukuyor acaba bir sey cikar mi ?

1 galibiyet ile gecen hafta elite kacirdim mesela

Hiçbişey çıkmaz.25 yaptığım bi hafta bu şekilde 5 kez kaybettim.Hepsinde 2 veya daha fazla farkla öndeydim.Sözde şikayet ettik ama bişey çıktığını sanmıyorum

Hadi ya ne guzel gidiyordum 1 yenilgi alinca isler hemen donmeye basladi sacma sapan seyler kaciyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buraqka B kullanıcısına yanıt
    Bundan sonrada gelmesin zaten.ekim ayindan beri epl kadrosu kurulu bekliyorum artik oyundan soğudum iyice.Açarım bi dizi izlerim eşimle en güzeli bu.

• extrabator E kullanıcısına yanıt
    hanım varken oynayabilmeniz bile yeter :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: lynx1907

quote:

Orijinalden alıntı: emrecyln

500k bütçeyi hangi icon için yatırmalıyım ? ST ya da Cam düşünüyorum.

87 Crespo veya 88 Owen

Owen çöp askın alma.
  • egoovic amerika ligine gitmis
  • Wl de kaç galibiyet alırsam bir sonraki hafta katılmayı garantiliyorum.11 di en son sanırım ilk defa wl yi deniyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni ea hesabı açarken klavye çalışmıyo donuyo kalıyo ps4 de ama sadece ea hesabını açarken oluyo sebebini bilen varmı nasıl düzelcek bu

• mertkkckrn kullanıcısına yanıt
    En son 18 di simdi 11

• quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

93 luk higuıan deneyen varmı nasıl ?

Ben kullanıyorum hızı eh işte vucut biraz daha dayanıklı normaline göre ama boateng vb. gene dayanamıyor. ama en önemli olayı bitiriciligi olmuş defansı sırtına al çek vur ve sevinmeye başla fiyatına göre gerçekten güzel
  • Wl de kuruluş 2010-2011 rakip gelince takım öyle bir momentum yiyor ki değil pas kale vuruşu bile yapılmıyor.En mal oynayanı yenmek için bile çelik gibi sinire sahip olmak lazım

• Kolasinac fut birthday kartını kullanan var mı, Paketten çıktı da şu anda satılır mı yoksa kullanmak daha mı mantıklı olur
  • Öneriler var mı? Yeniyim de biraz :))

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• bobadilla kullanıcısına yanıt
    2010 2011 uyelerinden dolayı momentumu ilk kez duydum çok yaratıcı momentum muhabbetini abartmayip adamların sizden iyi olduğu kabul etseniz bence daha iyi sonuçlar alabilirsiniz

• İkonu falan boşverin, kimyayı uydurabiliyorsanız 87'lik OTW Michy Batshuayi alın rahatınıza bakın... Adam tam bir MANYAK! Squad Battle efsanevi zorluk derecesinde 4 maçta 13 gol 3 asist ile oynadı, ben böyle bir oyuncu görmedim! Sağ ayak, sol ayak, kafa, yakın, uzak, hava, kara affetmiyor leblebi gibi gol atıyor, bir güncelleme daha alırsa ne olur bilmiyorum. OF bölgesinde oynatıyorum ki orada daha önce Rui Costa, Bergkamp, Birthday Rooney'i oynattım memnun kalmadım, prime Hernandez'i alıp çift forvete dönecektim ki bir deneyeyim dedim ve Hernandez'i almaktan vazgeçtim. Onun yerine o fiyat farkına 91'lik Bruyne'ü satıp 93'lüğünü aldım... Kesinlikle Michy Batshuayi'i tavsiye ederim, adam ikonlardan çok daha etkili olmuş! Larsson'un pabucunu dama attım bile

Kadromu merak edenler için;

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

EDIT: Bu arada Van Dijk yerine Shadow kartlı FUT Birthday Kolasinac’ı aldım, bi 5-6 maç kullandıktan sonra yorum yaparım. Statsları efsane gözüküyor yalnız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 24 Mart 2018; 5:8:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gmustafakose

2010 2011 uyelerinden dolayı momentumu ilk kez duydum çok yaratıcı momentum muhabbetini abartmayip adamların sizden iyi olduğu kabul etseniz bence daha iyi sonuçlar alabilirsiniz

Dostum iyi oynayana sözüm yok.Oyun akıcı değil derdim o.Yoksa yenmişim yenilmişim umrumda değil.Ama eğer sen oynayanların %99 unun yakındığı momentum yok diyorsan ya oyuna yeni başlamışsındır ya pollyanna dünyasında yaşıyorsundur ya da bunları sorun etmeyecek pro oyuncu seviyesine gelmişsindir.

• quote:

quote:

Dostum iyi oynayana sözüm yok.Oyun akıcı değil derdim o.Yoksa yenmişim yenilmişim umrumda değil.Ama eğer sen oynayanların %99 unun yakındığı momentum yok diyorsan ya oyuna yeni başlamışsındır ya pollyanna dünyasında yaşıyorsundur ya da bunları sorun etmeyecek pro oyuncu seviyesine gelmişsindir.

Hocam yanlış anlama kaliteli oyuncu momentuma falan musade etmiyor seni kalede hapsediyor ileri çıkartmıyor öyle adamlarla oynuyoruzki harbiden helal olsun diyorum artik bazen oluyo bu rakibi nasıl yendim bu salaga nasıl yenildim bu maçlarda en fazla 5 maçla kısıtlı mesela benim galibiyet seviyem 20 dir bu maçların 10 tanesini rahat yeniyorum en az 10 taneside bana fark atıyor bukemediginiz eli opun çok iyi oyuncular var bizim amacımız belirli galibiyet seviyemizi 3 4 maç yükseltmek olsun momentum var ama sanada var oyun sana banada yardım ediyor momentuma ağlamayı bırakmak gerekir hocam benim düşüncem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• TaKo kullanıcısına yanıt
    onlineda bu orta saha ile defans yolgeçen hanı olur.

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Kolasinac interception degerine bir bak istersen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Yavzsahn61

quote:

quote:

Hocam yanlış anlama kaliteli oyuncu momentuma falan musade etmiyor seni kalede hapsediyor ileri çıkartmıyor öyle adamlarla oynuyoruzki harbiden helal olsun diyorum artik bazen oluyo bu rakibi nasıl yendim bu salaga nasıl yenildim bu maçlarda en fazla 5 maçla kısıtlı mesela benim galibiyet seviyem 20 dir bu maçların 10 tanesini rahat yeniyorum en az 10 taneside bana fark atıyor bukemediginiz eli opun çok iyi oyuncular var bizim amacımız belirli galibiyet seviyemizi 3 4 maç yükseltmek olsun momentum var ama sanada var oyun sana banada yardım ediyor momentuma ağlamayı bırakmak gerekir hocam benim düşüncem

Dostum aynı şeyler daha önce binlerce kez yazıldı o yüzden konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum.Ben yaşıyorsam illa ki rakipte yaşıyordur bu durumu.Tek derdim şartlar eşit olsun kimse daha maçın 5. dakikasında bu adamlar niye koşmuyor moduna girmesin.Olur mu olmaz tabi hikayee.

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

quote:

Orijinalden alıntı: lynx1907

quote:

Orijinalden alıntı: emrecyln

500k bütçeyi hangi icon için yatırmalıyım ? ST ya da Cam düşünüyorum.

87 Crespo veya 88 Owen

Owen çöp askın alma.

Nasil kullanacagini bilmeyene her adam çöp olabilir , doğru.

• 
Sayfa: önceki 33243325332633273328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.