Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.612
Cevap
786
Favori
6.097.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33233324332533263327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Suarez cam da muhtesem oynuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafta sonu evde olmayacagim icin WL ye katılamayacagim .persembe günü gelecek olan ödülleri açmasam ertesi hafta icin acsam diger WL ye katılabilirmiyim .

• Bu Squatta tuhaflık mı var efsanede takım abuk subuk oynuyor son dakika gol yiyorsun genellikle 45 ve 90 son güncelleme ile böyle bir şey oldu galiba.Ayrıca penaltılara gittiği takdirde ai zekasındaki kaleci çataldan top çıkarıyor oyuncular sağa bakıp sola ayıyor hızlı gelip panenka vuruyor anlamadım bu işi bunlar neyin peşinde Hile mi nedir oynamak zulüm valla .

Wlde bakalım ne olacak bu hafta.Yarın bulaşacağız gene.
  • Sa arkadaçlar sbc aynı dedigi gibi yaptım futbin ama 92 de kaldı nasıl 100 yapabilirim kimyayı

• duracel42 kullanıcısına yanıt
    Lolaty ile yaparsin lolaty nasil yaparim dersen oyuncularini bir takimda toplayip haftanin takimi gorevine o oyuncularla 10 kere gir çık yaparsin her biri +1 kimya alir ama paketten cikan oyuncular zaten lolaty ile geliyor satin aldigin oyuncularla yap.

• extrabator E kullanıcısına yanıt
    Çok saol hocam. Haftanın takımıyla yapcam peki yedekteki oyuncular da +1 alırmı ? Başka sbc yapıyorumda ondada aynı durum var

• quote:

Orijinalden alıntı: duracel42

Çok saol hocam. Haftanın takımıyla yapcam peki yedekteki oyuncular da +1 alırmı ? Başka sbc yapıyorumda ondada aynı durum var

Seri olmasi icin: Santra yaptigin anda ps tusuna basili tut Ayarlardan ag baglantisini kapatip ac. 3-4 dakikada biter bu sekilde

Yedekler +1 almaz. Oyun sokmadiklarin haric

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 23 Mart 2018; 17:54:49 >
  • duracel42 kullanıcısına yanıt
    Sana bi gorevde +8 lazim obur gorevdende 3 oyincu koy 3 tanede yedekten sok eger +6 da o gorev icin yapmis olursun ve maclara baslamadan once hepsinin sözleşmesini en az 10 yap sonra ugrasmazsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ddaywalker

quote:

Orijinalden alıntı: Ea1907FB

Geçen wl elite 1 kaçırdım son maçta cam da if lanzini vardı bu sefer ödüllerle onu suareZ yaptım bakalım ne olacak

cam'da suarezle oynadıktan sonra geribildirimi bekliyoruz. Ben de Cam'a düşünüyorum arkadaşı :)

6-7 maç online sezonda denedim cam da oynadığım en iyisi paslar şutlar efsane fizikten dolayı topta saklıyor tavsiye ederim

• Prime ronaldo ile oynadım biraz. İlk izlenimlerim hızı sanki 85-90 paceli bi adam gibi hiç 97 durmuyor. Önü boşaldığım mı hızını aldığında yakalayamıyorlar ama salah, mertens, lozano kıvraklığını beklemeyin hatta nif ronaldo bana daha hızlı geldi. Şutları çok iyi ancak malumunuz momentum kaçırdığı da oluyor şutları otw batshuayi'den bi tık daha iyi. Pasları iyi ama çok ekstra bişey beklemeyin. Dribbling'i iyi. Fiziği de çoğu oyuncuya shield yapabiliyorsunuz ferdinand gibi adamları fazla tutamıyorsunuz.
    Param olsa ben toty ronaldo almaya çalışırdım. Parasını hakettiğini düşünmüyorum. Genede ismi yeter
  • 500k bütçeyi hangi icon için yatırmalıyım ? ST ya da Cam düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tony Corleone

Messiyi düşün topla süratle giderken görmediği bir noktaya nizami çok düzgün pas atıyor. Bu vizyondur.

Ya da pas aralarını düşün iniesta xavi gibi pasör adamlar rakip oyuncu görus acısını kapatsa dahi tam adrese pası teslim eder bu vizyonu yüksek olduğu içindir.

Oyunda da ona göre düşün

Cevabın için teşekkür ederim bunu oyunda her şey için düşünebilir miyiz orta açması veya defans oyuncusunun topu kesmesi görüş ile ilgilimidir

• Hernandez markette toplasan 10 tane azalınca ucuza hemen koyıyorlar

Ea kendi koyuyor bence

• Arkadaslar 8 mac 7 galibiyet ile 1 giderken adam 70. Dakikada baglanti kopardi yenik sayildim. 2 maglubiyetim var su an.

Hemen share tusu ile kayit aldim. Adamin psn falan gozukuyor acaba bir sey cikar mi ?

1 galibiyet ile gecen hafta elite kacirdim mesela

• 93 luk higuıan deneyen varmı nasıl ?
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    aylardir olan bi hile buna ea care bulamadi bu hile internette paylasiliyor ea gormuyormu bunlari goruyor ama acigi kapatamadilar bisi cikmaz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecyln

500k bütçeyi hangi icon için yatırmalıyım ? ST ya da Cam düşünüyorum.

87 Crespo veya 88 Owen

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Arkadaslar 8 mac 7 galibiyet ile 1 giderken adam 70. Dakikada baglanti kopardi yenik sayildim. 2 maglubiyetim var su an.

Hemen share tusu ile kayit aldim. Adamin psn falan gozukuyor acaba bir sey cikar mi ?

1 galibiyet ile gecen hafta elite kacirdim mesela

Hiçbişey çıkmaz.25 yaptığım bi hafta bu şekilde 5 kez kaybettim.Hepsinde 2 veya daha fazla farkla öndeydim.Sözde şikayet ettik ama bişey çıktığını sanmıyorum

• lig sbc si ısrarla gelmiyordu....

• 
Sayfa: önceki 33233324332533263327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.