Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
172.621
Cevap
786
Favori
6.098.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33223323332433253326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eriksen yerine de bruyne
  • Companion App'a girmek isterken, gizli sorumu sordu. Cevabımı 5 kerede de doğru yazmama rağmen "FUT account locked" yazısı çıktı. Live Chat ile de konuştum gizli soru ve cevap kombinasyonu doğruymuş ama sistemde böyle sorunlar oluyor, düzeltiriz dedi. Her neyse, çalıştığım iş yerinde EA'nin siteleri engelli. Ben de mobil tarayıcıdan Live Chat'e bağlandım ve konuştum. Gizli soru ve cevabımı değiştirdik ve sonra bağlantım kesildi. Bir daha bağlanmama gerek var mı, yoksa başka bir şekilde halledebiliyor muyuz? Mobilden konuşmak neredeyse bir işkence.
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Bailly yerine 81kouyate oneririm. Tank gibi shadow basinca panzer gibi kosuyor rakipten topu aliyor. Eriksen yerine de bruyne sola da sif young

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam eriksenden memnun değilsen 90lık sbc rooney öneririm. Ben CAM pozisyonunda oynatıyorum sürekli atağın içinde.. Ceza sahası içinde hep olması gerektiği yerde. Fizik olarak eriksen çok cılız. Ama sbc rooney gerçekten çok güçlü..
  • Ultimate paketten mi desem jumbo rare mi desem bizi yari yolda birakmayan DOST O HEPIMIZIN DOSTU önce umut verip sonra yıkan oyunda hicbi ise yaramayip 83 olup sonra paketten cikarak umutlari söndüren tip. Bi birak be bi git be artik.biktim senden her 5 paketten illa cıkar oyunun elemani bu umut kırıcı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captainberk -- 23 Mart 2018; 14:50:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut_memat

hocam eriksenden memnun değilsen 90lık sbc rooney öneririm. Ben CAM pozisyonunda oynatıyorum sürekli atağın içinde.. Ceza sahası içinde hep olması gerektiği yerde. Fizik olarak eriksen çok cılız. Ama sbc rooney gerçekten çok güçlü..

Rooney ve Firmino biçilmiş kaftan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: captainberk

Ultimate paketten mi desem jumbo rare mi desem bizi yari yolda birakmayan DOST O HEPIMIZIN DOSTU önce umut verip sonra yıkan oyunda hicbi ise yaramayip 83 olup sonra paketten cikarak umutlari söndüren tip. Bi birak be bi git be artik.biktim senden her 5 paketten illa cıkar oyunun elemani bu umut kırıcı .

Bu adam bana da çok çıkıyor.

"Fazla coins harcama ben çıkıcam ha!"

BİR DOST

• aykut_memat kullanıcısına yanıt
    Tam olarak verim alamadım ama alonsodan hiç alamadım buna döndüm

Saol hocam şu sıralar piyasa yüksek bekleyip öyle yapmayı düşünüyorum artık şansımıza ne çıkarsa 👍👍

• buraktu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam 👍

• Lig sbcsi bugün de gelmez diye düşünüyorum, Tots kartlar çıkacak hala iki büyük lig duruyor, uyuşuk herifler.
  • Arkadaşlar 500k bütçem var, aşağıdaki kadroların hangisi haftasonu liginde daha iyi olur?Normalde div1-2-3 takılıyorum.

https://www.futbin.com/18/squad/4426501

https://www.futbin.com/18/squad/4426516
  • Daha sabah elimdeki 3900 coinsi bu elemana verip SBC yaptım. Akşamdan beri alamıyordum. Hiç çıkmadı bana da
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut_memat

Hocam sbc mevzusunu yapamadım ya :) zamandan dolayı ve uğraşmak lazım,

De Bruyne veya Firmino arasında kimi önerirsin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

Bailly yerine 81kouyate oneririm. Tank gibi shadow basinca panzer gibi kosuyor rakipten topu aliyor. Eriksen yerine de bruyne sola da sif young

Hocam De bruyne mi yoksa Firmino mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraqka

eriksen yerine de bruyne

Hocam De bruyne radarımda fakat firmino önerisi de çok geliyor ? Hangisini önerirsin ?
    sif firmino ikisinin arasında kesinlikle.. hızlı ve fizikli CAM hissettiriyor kendini oyun içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: buraqka

eriksen yerine de bruyne

Hocam De bruyne radarımda fakat firmino önerisi de çok geliyor ? Hangisini önerirsin ?

Hangi de bruyne hangi firmino?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ea1907FB

Geçen wl elite 1 kaçırdım son maçta cam da if lanzini vardı bu sefer ödüllerle onu suareZ yaptım bakalım ne olacak

cam'da suarezle oynadıktan sonra geribildirimi bekliyoruz. Ben de Cam'a düşünüyorum arkadaşı :)

sırasıyla dene o zaman. hangisinin senin stiline uyacağına karar ver :)
  • 
Sayfa: önceki 33223323332433253326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.