Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fkasifoglu , ismeyu Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir - 11 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
172.625
Cevap
784
Favori
6.098.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
65. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 33203321332233233324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ronaldoyu deneyeceğim ben wl de kiralık olarak kendimi feda ediyorum sonucu yazarım
  • Yok mu patrick gorevine yardim edecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sa bu sbc olaylarında pek tecrübem yok sizlere danışmak istedim hangi sbc yapmalıyım 2si arasında bide yapmaya değermi teşekkürler 👍

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• boateng ve vidal'in if kartları çok fark ediyor mu ? Kullanan var mı acaba ?
  • Coleman gorevini yapmamis olan varsa yapabiliriz penalti yaptirip birbirimize

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Uyumadiysan yapalim hocam

• 41212 (2) de cdm ye pogba mı gelmeli vidal mi oyun içinde
  • Bu paket açma olayı nasıl bir saçmalıktır ya!
    Daha 1 ay önce Fifa 18'e başladım. Geç başladığım için de rakiplere göre de kadrom çok güçsüz kalıyor haliyle.
    Arayı daha çabuk kapatayım diye Online Draft 'a giriyorum ara ara.
    Oradan gelecek paketlerden belki 1 tane işe yarar oyuncu gelir de, onu satıp kadromu tekrar düzenlerim diye
    Ama yok arkadaş hiç bir halt çıkmıyor

Dün 2 kere Online Draft'da 4'de 4 yaptım. Jumbo Player Gold Nadir Paket, Nadir Paket, Jumbo Premium Paket vs verdi.
    Ama içlerinden çıkan en iyi oyuncu 84'lük biri idi.

Şaka gibi gerçekten

Ek Bilgi : Tüm Kadro kurma görevlerini bitirdim.(Temel-Gelişmiş) Ayrıca 5 tane lig SBC sini tamamladım. Oralardan kaçar tane paket açtığımı tahmin edebilirsiniz. Sonuçta şu an ancak standart bir Premier Lig kadrosu kurabilecek kadar para kazanabildim. (Begovic, Bailly, Jesus, Rose vs)
    Gözü sürekli paketlere kayan arkadaşlara küpe olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akgun17 -- 23 Mart 2018; 8:30:47 >

• akgun17 A kullanıcısına yanıt
    Ben bugune kadar actigim hicbir paketten bir sey cikaramadim. En iyi cikan 85lik kamil glik oldu, sbcden hep zarar ettim. Ben de biraktim hicbirini yapmiyorum artik, ticaret yapiyorum. Su an ticaret disinda para kazanma yolu yok bence, maclarda verdigi 750coinle falan hayatta para kazanilmaz.

• son zamanlarda paket şansım arttı benim. ea ayar çekmiş olabilir. kasımdan beri paket açıyorum hiçbir şey gelmedi. son 1 aydır suarez boateng ve if rashford çıkardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabrkk

Prime Ronaldo beklediğim kadar pahalı gelmedi ilginç..

4 Milyona yakın bişey tutar hacı öküz alırız o paraya
    Paket işi tamamen şans. Sizin ki fazla şanssızlık ama olabiliyor maalesef. Ben oyunun başından beri en iyi if nainggolan çıkardım. 500k ederi vardı.Ara ara 100k üzeri en az 10 adam çıkarmışımdır. Geçenlerde 7,5k'lık sbc paketinden bilboard bile beklemzken PTG Sterling geldi. Çok şaşırmıştım. Daha dün gece basit bir paketten de Aubameyang geldi. Yan hesabımdan geçen gün Agüero çıktı. Bir haftada bu yan hesaptan yapılabilecek tüm sbc'leri yaparak yaklaşık 400k elde ettim. Hatırladığım bunlar var mesela. SBC yapmak hoşuma gidiyor. Ticaretle kazandığımdan fazlasını da veriyor bana. Şansınız azsa birşey diyemem ama en kötü gelişmiş ve kültür sbc'leri zarar ettirmemeli. Hele ki 81-84 arası raitingli oyuncuların fiyatlarının arttığı şu dönemde. Çıkmaz demeyin arkadaşlar. Dediğim gibi tamamen şans işi. Paket açtığınız anda o pakete hangi adam düşüyorsa onu alıyorsunuz. Sistem size neyi verirse artık o da kısmetinize.

• Haki_Tr kullanıcısına yanıt
    Ya bu hileciler halleder yapar bir şekil diye korkuyorum. Yapsalardı bi 10 milyon

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bu paket olayı hastalık. Biliyorsun bir şey çıkmayacak ama yapıyorsun. 10K harcadım bir pakete, çıka çıka 2500Klık adam çıktı. Hadi 80'lik Kondogbia'yı olası bir SBC'de 2500-3000'e satsam yine de harcadığımı karşılamıyor :) Derdim para kasmak değil, sadece iyi ve sevdiğim adamlarla oynamak istiyorum. Sağ Beke 83'lük Walker'ı almak için paketlerden çıkan 85'lik Koke'yi satacağım muhtemelen.

Miranda, Filipe Luis, Diego Lopez gibi para eden adamlarım var. Takım standardının üzerinde oldukları için satmayı da göze alamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

41212 (2) de cdm ye pogba mı gelmeli vidal mi oyun içinde

Hocam ben kante kullanıyorum fakat boy sıkıntısı var o yüzden cm pozisyonunda hemen önüne Pogba kullanıyorum, Pogba sanki cm için daha uygun...
  • Dün şeytanın bacağını birazcık incittim :) Wl ödüllerini açıyordum, 91 de gea geldi. Kaleci için o kadar para vermem diyordum ilk defa ea'nın bana yardımı dokundu :) Gerisi bildiğimiz oyuncular...

Fakat De Gea çıkınca eşimi çağırıp havai fişekler eşliğinde sevindik :)
  • Bu akşam 9 da hangi sbc'lerin gelme ihtimali var ? Varmıdır tahmini olan.. Lig sbc lerini uzun zamandır öteliyor EA bu akşam gelme olasılığı varmı ?
  • Ticaret olarak ne ticareti yapalım hocam?

• Oyuncu, kimya ve pozisyon degistirme kartlari al sat. Dun sadece 1 oyuncudan 70k kâr ettim

• Fifa 18 de aldıgımız oyunculari fifa 19 da kullanabiliyor muyuz

• 
Sayfa: önceki 33203321332233233324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.