Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33143315331633173318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Para biriktir sif ake al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Thoth -- 21 Mart 2018; 17:50:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: naletcix

FB Kouyate tavsiye ederim. Prime Puyol vardı bende onu bile kesti.

Hocam 72 markajı ve high atak work rate'i ile bana pek güven vermedi açıkcası.Hiç sıkıntı olmadı mı bunlar ?
  • Sanırım en çöp totwlerden biri bu hafta
  • ultimate team için geç mi kaldık şimdi oyunu alsak indirimden
  • Bu 87 del piero 92 den her türlü üstün duruyor deneyen var mı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSooL

ultimate team için geç mi kaldık şimdi oyunu alsak indirimden

Baslanmaz artik
  • yunuscan86 kullanıcısına yanıt
    Bu hafta eleme bile oynamadım mesajı görünce girdim linkten deniyim dedim pat diye katılım hakkı verdi
  • muslera en son fifa 11 de haftanin kadrosuna secilmis hep diyordum niye secilmiyor diye bu hafta cop olsada muslera nin secilmesine sevindim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: DarkSooL

ultimate team için geç mi kaldık şimdi oyunu alsak indirimden

Baslanmaz artik

neden başlanmasın ki? fiyatlar da dip yapmışken üstelik. senye de hazırlık olur. paket, level açısından.
  • umudi42 U kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yapabilirim ne odul verecegini de cok merak ediyorum da nasil yapiliyor o mac?
  • DarkSooL kullanıcısına yanıt
    Kardeşim oyunu ticaret için değilde keyif almak için oynayacaksan geç falan kalmadin al keyfini çıkar
  • Arkadaşlar sevabına birisi bu st particks kartlarını hangi bölümlerde yapabileceğimi söyleyebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Arkadaşlar sevabına birisi bu st particks kartlarını hangi bölümlerde yapabileceğimi söyleyebilir mi?

NINTH ANNIVERSARY: 9 online sezon maçı hani şu division olarak tabir edilen maçlardan 9 galibiyet al diyor.

LEPRECHAUNS: Bu hafta online istediğin bir oyun modunda 9 kez yere vurdurarak kafa golü at (2 kez basınca kafa vuruşlarını yere çarptırarak atıyor, İrlandalı veya fark etmez)

POT OF GOLD: Herhangi bir modda 20 maç oyna

LUCK OF THE IRISH: Online tek maçta İrlandalı bir futbolcuyla direğe vurdurarak gol at.

BOYS IN GREEN: Online tek maçta İrlandalı futbolcularla 10 gol at
  • Çok saol hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Arkadaşlar sevabına birisi bu st particks kartlarını hangi bölümlerde yapabileceğimi söyleyebilir mi?

NINTH ANNIVERSARY: 9 online sezon maçı hani şu division olarak tabir edilen maçlardan 9 galibiyet al diyor.

LEPRECHAUNS: Bu hafta online istediğin bir oyun modunda 9 kez yere vurdurarak kafa golü at (2 kez basınca kafa vuruşlarını yere çarptırarak atıyor, İrlandalı veya fark etmez)

POT OF GOLD: Herhangi bir modda 20 maç oyna

LUCK OF THE IRISH: Online tek maçta İrlandalı bir futbolcuyla direğe vurdurarak gol at.

BOYS IN GREEN: Online tek maçta İrlandalı futbolcularla 10 gol at

Direğe çarptırarak gol atmayı irlandalı olmayan futbolcuyla yaptım saydı

• Van persie ve schweinsteiger kullanıp iki totw upgrade yaptık bu hafta yalan oldu.Salah hariç çöp hepsi

• Oyuna ara transfer sezonu ile ilk defa eklenen ama Fut kartı oyuna dahil edilmeyen oyuncular dahil edilmiş.

Domagoj Vida,Carlos Tevez, Moussa Sow,Barcelona'nın yeni stoper transferi Yerry Mina gibi bilinen yüzler Fut'ta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 21 Mart 2018; 19:47:3 >

• mbappe totw secilir elden çıkarırım diyorum yine kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

muslera en son fifa 11 de haftanin kadrosuna secilmis hep diyordum niye secilmiyor diye bu hafta cop olsada muslera nin secilmesine sevindim

hocam nerde açıklanıyor bu?
  • 
Sayfa: önceki 33143315331633173318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.