Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.507
Cevap
785
Favori
6.094.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
32. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 33123313331433153316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Okeyin 11. Kurali: ara tas beklenmez yan tas beklenir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Algenthor kullanıcısına yanıt
    Hawk staminaya etki etmez hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • windlea983 kullanıcısına yanıt
    Dayanıklılık ve güç ikili olarak görülsün diye yazdım hocam.

Oyunda hiç bir kimya kartı staminaya etki etmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

quote:

Orijinalden alıntı: Haki_Tr

quote:

Orijinalden alıntı: onr1102

arkadaşlar bu haftalık mm sbclerine önceden nerden bakıyoruz...geçen hafta bi arkadaş yarım saat öncesinde yazmıştı...

La Galaxy - Whitecaps Swindon - Exeter City Bu akşamki maçlar kesin olacak foruma yazsana MrCool söz vermiş bazılarınıza ondan ben yazıyorum de

%100 olmayan diğer 2 maç Panama - Danimarka ve Yunanistan - İsviçre

MrCool un selami var bannli oldugundan bana yazdî erken yazdida ben gec farkettim.

o kadar adam topladım fena zarardayız

Elçiye zeval olmaz.

• xano22 X kullanıcısına yanıt
    keklik gibi elimdekilerin bir kısmını kullanıp yaptım kovacic çıktı şaka gibi gerçekten...dün mm sbcsinide yaptım birtane bile bilboard göremedim gitti boşu boşuna coinler oyuncular :(
  • Belli bir zamandır kartlardan çıkanları satmadım, özellikle çer çöp ne varsa tuttum :) Bugün hepsi sbc için işime yaradı :) 1 coins harcamadan bitirdim, 5 paketten yaklaşık 150k adam çıktı. :)
  • ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Sanırım reytingine aldanıp rooney yaptım. Snt mo ve moo da denedim en iyi performansı moo da verdi gibi. Maç başında 41212 ye (kanatsız) dönüp martial lukaku forvet mkhi moo yapıyordum. Şimdi mkhitaryaın yerine kullanıcam. Aslında mo ihtiyacım vardı. Ilkay yerine toure daha mantıklı olabilirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Porthos_

Sanırım reytingine aldanıp rooney yaptım. Snt mo ve moo da denedim en iyi performansı moo da verdi gibi. Maç başında 41212 ye (kanatsız) dönüp martial lukaku forvet mkhi moo yapıyordum. Şimdi mkhitaryaın yerine kullanıcam. Aslında mo ihtiyacım vardı. Ilkay yerine toure daha mantıklı olabilirdi

Hocam 4 1 2 1 2 taktiğinde Lukaku nasıl ? eksiği fazlası nedir ?

Bende 4 1 2 1 2 oynuyorum sif Wilson yanına bir forvet arıyorum
  • Arkadaşlar bu birtday Toure yi parayla ne zaman alabilicez.Şuan sbc şekli var evet bitince mi çıkıcak paketlere.

• Rooney sbcsini yaptım inşallah pişman olmam
  • Sudafed kullanıcısına yanıt
    Haftalık görevleri yaparak alırsın ancak.coins ile alamazsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

jesus
  • Dun gece eve gece 11 de geldim hafif sarhostum yinede son gun diye silver kadrolarla oynamak icin wl elemelere girdim o halde 2 kere finale cikip elendim 1 de yattim mecburen.

Silver elemeyide gecemediysem bi daha gecemem. Hersey bi yana cok zevk aldim silver turnuvadan. Neden artik bronze ve silver turnuvalar yok anlamiyorum ne zevkliydi ya ozellikle fifa 12-15 arasi herkes oynardi.

Haftasonu ligine katilmayayim ama istedigim zaman bronze silver turnuvalari oynasaam raziyim.
  • Acaba Coinleri catir cutur yesem mi 😀

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• rooney ve yaya toure hangisini seçeyim diye düşünenlere tavsiyem hangi bölgeniz eksikse onu göre seçim yapın.Sert şut atabilen bitirici olan bir forvet ihtiyacım vardı rooney seçtim çokta memnunum belki sizin orta sahada top kesebilen fizikli iyi pas atan birine ihtiyaçınız var ozaman sizde yaya toure şeçebilirsiniz.Normalde hepimiz ikisinide seçerdik fakat gıcık ea yine doğum günü pastasını yine mahvetti.
  • rooney'e catalyst bastım cm'ye koydum. baya da memnunum, ama 70'ten sonra yoruluyor sif mooy alıyorum yerine. sif mooy'a göre hücuma katkısı daha fazla, harika bi 8 numara oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrkmAdr

Acaba Coinleri catir cutur yesem mi 😀

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

o coinlerle chemistry i düzelt bence o kırmızı çizgiler nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

jesus

Hocam Jesus ve Sif Wilson oynatıyorum ama onlarda bir yere kadar :) Karşımda rakiplerim ikon Ferdinand yanında Boateng çıkıyor, Jesus'un bacaklarını ayırıyorlar :)

• gerçekten bir bilene ihtiyacım var...elimde fazladan ptg giuliano ptg asensio ve c**** var...camda 87lik eriksen kullanıyorum aslında memnunum ama bi tık yükseltmek istiyorum kadroyu...cam için 89luk de bruyne ve 91lik de bruyne arasında çok fark varmıdır 40-45k coin fiyat farkı var...bir diğer sorum ise fiyatlar ne durumda olur önümüzdeki hafta?satıp alıcağım oyuncuların değeri yine kafa kafayamı olur yoksa kar zararmı olur?

edit:kurtua :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onr1102 -- 21 Mart 2018; 13:22:47 >
  • onr1102 kullanıcısına yanıt
    CAM olarak willian kullan.

Başka bişey demiyorum bilin bilir ne demek istediğimi.

• 
Sayfa: önceki 33123313331433153316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.