Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AvriL , haritaci41 , Finn Balor , scream1818 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü4 Mobil
120.542
Cevap
565
Favori
4.046.976
Tıklama
Popüler Konular listesinde 39. Sırada  bugün en iyi #5
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    283 Mesaj
    Totgs kartlarin fiyatlari neden yükselişte bilen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hiç oymnamadım o yüzden al ve ya alma demeyeyim hocam. Ancak stats değerlerine bakmak lazım, tackle falan önemli, Ake defans orjinli olduğu için ben Kolasinac yerine Ake tercih ederim şahsen. Kolasinac'ın Sol Bek kartı iyi ama deneyebilirsin eger sol bekinden memnun değilsen. Young Sağ ayaklı olduğundan ben sol bekte pek tercih etmiyorum şahsen.
    |
    |
    Karaçay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yakın zaman içinde yeni Totgs isteyen sbcler gelecek yüksek ihtimalle. o nedenle artıyor.
    |
    |
    spongebob55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İlkayın yerine yaya toure koyabilirsin aslında. Ya da ilkayın yerine ander herrera koyup rooney yapabilirsin. Şu direkten sektirme görevini yapabilsem de bende düşünsem kara kara toure mi rooney mi diye ama nerdeee
    |
    |
    Porthos_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 20 Mart 2018; 17:1:26 >
    |
    |

• Yarbay
    4360 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bafilli

Hiç oymnamadım o yüzden al ve ya alma demeyeyim hocam. Ancak stats değerlerine bakmak lazım, tackle falan önemli, Ake defans orjinli olduğu için ben Kolasinac yerine Ake tercih ederim şahsen. Kolasinac'ın Sol Bek kartı iyi ama deneyebilirsin eger sol bekinden memnun değilsen. Young Sağ ayaklı olduğundan ben sol bekte pek tercih etmiyorum şahsen.

kolasinac'ın interceptions 75 miş hocam. direk vazgeçtim. if ake aldım. sif young'tan ben memnunum, ters ayağıyla içeri dalınca tehlike yaratılıyor baya baya alıştım young oynamaya. van dijk biraz ağır kalıyor gibi geliyordu bana, young ake bailly valencia acaip hızlı bir defans hattım oluştu şimdi.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Porthos_

St patrick oyuncularından 4 tanesini tamamladım. Ana kadromun dışında 200k lık bir kadrom daha var. O kadroyu da satıp tek kadroya dönmek istiyorum. Resimdeki kadro için Yaya toure mi yoksa rooney mi daha mantıklı olur ve 200k ya nasıl eklemeler yapabilirim. Normalde orta saham zayıf olduğu için direk toure yi düşünmüştüm ama agility 60 olunca biraz kafam takıldı. Dönüşleri çok yavaş olur diye düşünüyorum. Sizce hangisi daha mantıklı?

rooney i ortasahada ilkay'ın yerine kullanabilirsin. bu arada ben olsam mkhi yerine willian kullanırdım.
    |
    |

• Yüzbaşı
    292 Mesaj
    arkadaşlar kafayla yere 10tane golü nasıl atıyoz ya 1tane bile yok ekstra bi olayımı var ?ya o kaldı yada online sezonlarda 9galibiyet işi
    |
    |

Orijinalden alıntı: onr1102

arkadaşlar kafayla yere 10tane golü nasıl atıyoz ya 1tane bile yok ekstra bi olayımı var ?ya o kaldı yada online sezonlarda 9galibiyet işi

Squad battles'a gir amatörü seç

Orta yap 2 kere şut tuşuna basıp gol at

2 maçta yaparsın

|
    |

625k olmasının tek sebebi CDM olması işte.

Blanc kimya kartıyla tamamen farklı bir oyuncu oluyor. Satılamaz kart heba olmasın diyerek ben olsam bir denerdim.

İlk kare engine, ikinci kare armor kimyalı hali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Algenthor -- 20 Mart 2018; 18:25:47 >
    |
    |
    xano22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1493 Mesaj

Tam anlamıyla yanıt vermek için biraz erken.

28 maçta 34 gol ile şimdilik beni memnun etti. Kart istatistik rakamları ve sahadaki performansı farklı. Bir de hawk kimya kartını kullanınca Stamina 74 / Strength 78 oluyor.
    Pas konusunda beni tatmin etti diyebilirim çünkü verkaçlarda 70 vision ve 70 short pass yeterli gibi.

Genel olarak yıkıcı, güçlü ve çalımcı bir forvet değil ancak ceza sahası içi ve dışı fark etmeksizin şutları çok etkili. 30 metreden plase goller atabilen makine gibi oyuncu. Hernandez gibi sadece hıza dayalı oynayanları memnun eder mi? Bilmiyorum.
    Youtube kanallarında özellikle 86'lık Shevy'nin oyundaki en iyi f/p icon olduğunu iddia eden video incelemeler var.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
    |
    |
    Jersey Devil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    EPL forvet hattı için;

Prime Hernandez - Lukaku mu?

TOTY Kane - Jesus mu?

TOTY Kane - Lukaku mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryshal -- 20 Mart 2018; 19:51:23 >
    |
    |
    Arkadaşlar bende haftalık görevlerden gelen yeşil kart 4 tane irlandalı oyuncu var. Ancak italya ligi oynadığım için sbc lerde kullanıp başka ligin oyuncuları alınca bir işime yaramayacak. Acaba şuanki oyuncu sbclerinin süresi bitince yeni oyuncular gelirmi yoksa tamamen gidecekmi görevler? Eğer gidecekse irlandılaları sbc de kullanim yoksa bir işe yaramayacaklar :D

arkadaşlar bu haftalık mm sbclerine önceden nerden bakıyoruz...geçen hafta bi arkadaş yarım saat öncesinde yazmıştı...

La Galaxy - Whitecaps Swindon - Exeter City Bu akşamki maçlar kesin olacak foruma yazsana MrCool söz vermiş bazılarınıza ondan ben yazıyorum de

%100 olmayan diğer 2 maç Panama - Danimarka ve Yunanistan - İsviçre

MrCool un selami var bannli oldugundan bana yazdî erken yazdida ben gec farkettim.

|
    |

LM için

Neymar / 92
    Pires / 88 ya da 91

hangisi?
    quote:

Orijinalden alıntı: Haki_Tr

quote:

arkadaşlar bu haftalık mm sbclerine önceden nerden bakıyoruz...geçen hafta bi arkadaş yarım saat öncesinde yazmıştı...

La Galaxy - Whitecaps Swindon - Exeter City Bu akşamki maçlar kesin olacak foruma yazsana MrCool söz vermiş bazılarınıza ondan ben yazıyorum de

%100 olmayan diğer 2 maç Panama - Danimarka ve Yunanistan - İsviçre

MrCool un selami var bannli oldugundan bana yazdî erken yazdida ben gec farkettim.

o kadar adam topladım fena zarardayız

• Yarbay
    4360 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Algenthor

4-1-2-1-2 kanatlı sistem

LM için

Neymar / 92
    Pires / 88 ya da 91

hangisi?

neymar
    |
    |
emek server
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.