Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3313. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 12 Misafir - 14 Masaüstü6 Mobil2 iOS2 Android
5 sn
172.536
Cevap
786
Favori
6.095.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 33113312331333143315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende haftalık görevlerden gelen yeşil kart 4 tane irlandalı oyuncu var. Ancak italya ligi oynadığım için sbc lerde kullanıp başka ligin oyuncuları alınca bir işime yaramayacak. Acaba şuanki oyuncu sbclerinin süresi bitince yeni oyuncular gelirmi yoksa tamamen gidecekmi görevler? Eğer gidecekse irlandılaları sbc de kullanim yoksa bir işe yaramayacaklar :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onr1102

arkadaşlar bu haftalık mm sbclerine önceden nerden bakıyoruz...geçen hafta bi arkadaş yarım saat öncesinde yazmıştı...

La Galaxy - Whitecaps Swindon - Exeter City Bu akşamki maçlar kesin olacak foruma yazsana MrCool söz vermiş bazılarınıza ondan ben yazıyorum de

%100 olmayan diğer 2 maç Panama - Danimarka ve Yunanistan - İsviçre

MrCool un selami var bannli oldugundan bana yazdî erken yazdida ben gec farkettim.

• La Galaxy - Whitecaps Swindon - Exeter City Mm sbcleriymis mrcool dm den msj atti

• 4-1-2-1-2 kanatlı sistem

LM için

Neymar / 92
    Pires / 88 ya da 91

hangisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haki_Tr

quote:

Orijinalden alıntı: onr1102

arkadaşlar bu haftalık mm sbclerine önceden nerden bakıyoruz...geçen hafta bi arkadaş yarım saat öncesinde yazmıştı...

La Galaxy - Whitecaps Swindon - Exeter City Bu akşamki maçlar kesin olacak foruma yazsana MrCool söz vermiş bazılarınıza ondan ben yazıyorum de

%100 olmayan diğer 2 maç Panama - Danimarka ve Yunanistan - İsviçre

MrCool un selami var bannli oldugundan bana yazdî erken yazdida ben gec farkettim.

o kadar adam topladım fena zarardayız

• quote:

Orijinalden alıntı: Algenthor

4-1-2-1-2 kanatlı sistem

LM için

Neymar / 92
    Pires / 88 ya da 91

hangisi?

neymar
  • Şu an öyle bir kart bekliyorum ki hani geldiğinde çat kartı atıp okeye biticem vallahi.

Kim mi ?

Kostas Manolas. IF'i çıksa artık çok iyi olacak tam ara taş bekler gibiyim.
  • 2 dostluk maçı yapacak olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: MrLeonidas

Arkadaşlar bende haftalık görevlerden gelen yeşil kart 4 tane irlandalı oyuncu var. Ancak italya ligi oynadığım için sbc lerde kullanıp başka ligin oyuncuları alınca bir işime yaramayacak. Acaba şuanki oyuncu sbclerinin süresi bitince yeni oyuncular gelirmi yoksa tamamen gidecekmi görevler? Eğer gidecekse irlandılaları sbc de kullanim yoksa bir işe yaramayacaklar :D

Yokmu yardımcı olacak

• MrLeonidas M kullanıcısına yanıt
    İhtiyacına göre Rooney veya toure sbclerinde kullan kardeşim sonra dan bi işe yaramazlar

• Ea1907FB E kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler

• quote:

quote:

Arkadaşlar bende haftalık görevlerden gelen yeşil kart 4 tane irlandalı oyuncu var. Ancak italya ligi oynadığım için sbc lerde kullanıp başka ligin oyuncuları alınca bir işime yaramayacak. Acaba şuanki oyuncu sbclerinin süresi bitince yeni oyuncular gelirmi yoksa tamamen gidecekmi görevler? Eğer gidecekse irlandılaları sbc de kullanim yoksa bir işe yaramayacaklar :D

Yokmu yardımcı olacak

Scweinsteiger ve RVP sbclerini yap cok basit zaten. Elinde 2 tane 88lik oyuncu olur. Yuksek ratingli bir sbc yapmak istediginde cok ucuza gelir.

• beyler hiç kasmaya uğraşamaycağım da 20k coin satan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cidden çok mantıklı çok teşekkürler. Oyunda yeniyim çok iyi fikir oldu :D

• Bu akşamki Marquee Matchups görevlerinden 85 Koke, 86 Miranda çıkardım. Elimde de Arjantinli oyuncular vardı, hem ucuza SBC yaptım hem de değerlerinden yüksek satılacak. İyi akşam :)

Sadece FUT 13’ü yapamadım. 9-10-11-12’yi yapmıştım. 13’ü yapmasam bir kaybım olur mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler acil bir soru cecaplamanız gerekiyor. Kaka sbc si yapıyorum. Fakat kaka alamadım napacaz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: iceberg987

Beyler acil bir soru cecaplamanız gerekiyor. Kaka sbc si yapıyorum. Fakat kaka alamadım napacaz :)

Dostum kaka almazsan rating çok düşer maliyet artar.

• Bugün için verilen FUT 13 SBC çok saçma değil mi? İnanılmaz masraflı gibi geldi bana. 2 oyuncunun değeri sayılmıyor sanırım ve birden fazla 83’lük oyuncu istiyor. Zaten tavan fiyattalar. Şu görevleri biraz daha az zahmetli yapsalar da düşük bütçeliler de yararlansa olmaz mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 21 Mart 2018; 4:2:49 >
  • Forvet ve ofansif ortasaha konusunda zengin olan Bpl kadrosu kullananlar Rooney yerine Yaya Toure’yi CDM olarak düşünebilirler. Shadow kimya ile Rijkaard’ı kesti benim takımda.

• Çok doğru.

Bu sbc'yi hiçbir şekilde yapmayın.

50klık takım kurdurup ödül olarak 45klık paket veriyor.

Direkt coin ile 45klık paket açsanız en azından sbc'ye vereceğiniz oyuncular elinizde kalmış olur. O derece saçma bir sbc yani.

• 
Sayfa: önceki 33113312331333143315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.