Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.544
Cevap
786
Favori
6.095.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
29. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 33103311331233133314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4411 yedeklerle birlikte kadrom bu hocam. Sizce nasil bir takviye yapayim? 84ake mi 84jesus mi yoksa de gea mi?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Medeniyetsiz

quote:

Orijinalden alıntı: Yavzsahn61

Kaka sbc yapmaya değermi 140 bine varmı yapan beyler

Oyuna çok net bir şekilde müdahale edebiliyor. CF pozisyonunda fiziksel antreman yaptırarak 90 dakika oynatabiliyorum.

Bende yapacam o zamn fut birthday çılgınlığı bitsin hele son 1 gün kaliyo ozamn

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Ah be kardeşim bu kadar ince taktikleri paylaşma haftalardır böyle gol atıyorum birkaç tane daha var daha basit hali

• Hocam 84 Ake çok iyi, 84 Jesus'u hiç kullanmadı, ama 87 Hernandez cidden iyi. Coins varsa Hernandez+ De Gea alabilirsin. Ama sadece birine yetiyorsa coins Hernandez al. Oyunda kalecilerin öyle ciddi bir farkı yok. Çoğu kişi Begoviç'i koyuyor kaleye. Sen de alabilirsin yeterli.
  • St patrick oyuncularından 4 tanesini tamamladım. Ana kadromun dışında 200k lık bir kadrom daha var. O kadroyu da satıp tek kadroya dönmek istiyorum. Resimdeki kadro için Yaya toure mi yoksa rooney mi daha mantıklı olur ve 200k ya nasıl eklemeler yapabilirim. Normalde orta saham zayıf olduğu için direk toure yi düşünmüştüm ama agility 60 olunca biraz kafam takıldı. Dönüşleri çok yavaş olur diye düşünüyorum. Sizce hangisi daha mantıklı?

• Bafilli kullanıcısına yanıt
    Begovic bana gelince fittiriyorum resmen gol yemiyor. Courtois dan memnunum aslinda ama ayaklari cok kotu hic olmayacak yere pas verip icine edebiliyor bir cuval incirin.

Kolasinac hakkinda ne dusunuyosun hocam? Cok iyi duruyor, ake ye gore cok guclu

• Totgs kartlarin fiyatlari neden yükselişte bilen var mi?

• arkadaşlar bu haftalık mm sbclerine önceden nerden bakıyoruz...geçen hafta bi arkadaş yarım saat öncesinde yazmıştı...
  • Hiç oymnamadım o yüzden al ve ya alma demeyeyim hocam. Ancak stats değerlerine bakmak lazım, tackle falan önemli, Ake defans orjinli olduğu için ben Kolasinac yerine Ake tercih ederim şahsen. Kolasinac'ın Sol Bek kartı iyi ama deneyebilirsin eger sol bekinden memnun değilsen. Young Sağ ayaklı olduğundan ben sol bekte pek tercih etmiyorum şahsen.
  • spongebob55 kullanıcısına yanıt
    yakın zaman içinde yeni Totgs isteyen sbcler gelecek yüksek ihtimalle. o nedenle artıyor.
  • Porthos_ kullanıcısına yanıt
    İlkayın yerine yaya toure koyabilirsin aslında. Ya da ilkayın yerine ander herrera koyup rooney yapabilirsin. Şu direkten sektirme görevini yapabilsem de bende düşünsem kara kara toure mi rooney mi diye ama nerdeee
  • TOTW-27 TAHMİNİ KARTLAR IF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 20 Mart 2018; 17:1:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bafilli

Hiç oymnamadım o yüzden al ve ya alma demeyeyim hocam. Ancak stats değerlerine bakmak lazım, tackle falan önemli, Ake defans orjinli olduğu için ben Kolasinac yerine Ake tercih ederim şahsen. Kolasinac'ın Sol Bek kartı iyi ama deneyebilirsin eger sol bekinden memnun değilsen. Young Sağ ayaklı olduğundan ben sol bekte pek tercih etmiyorum şahsen.

kolasinac'ın interceptions 75 miş hocam. direk vazgeçtim. if ake aldım. sif young'tan ben memnunum, ters ayağıyla içeri dalınca tehlike yaratılıyor baya baya alıştım young oynamaya. van dijk biraz ağır kalıyor gibi geliyordu bana, young ake bailly valencia acaip hızlı bir defans hattım oluştu şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Porthos_

St patrick oyuncularından 4 tanesini tamamladım. Ana kadromun dışında 200k lık bir kadrom daha var. O kadroyu da satıp tek kadroya dönmek istiyorum. Resimdeki kadro için Yaya toure mi yoksa rooney mi daha mantıklı olur ve 200k ya nasıl eklemeler yapabilirim. Normalde orta saham zayıf olduğu için direk toure yi düşünmüştüm ama agility 60 olunca biraz kafam takıldı. Dönüşleri çok yavaş olur diye düşünüyorum. Sizce hangisi daha mantıklı?

rooney i ortasahada ilkay'ın yerine kullanabilirsin. bu arada ben olsam mkhi yerine willian kullanırdım.

• arkadaşlar kafayla yere 10tane golü nasıl atıyoz ya 1tane bile yok ekstra bi olayımı var ?ya o kaldı yada online sezonlarda 9galibiyet işi
  • hatta onr1102 beni eklerseniz hem friendly maçı yaparız hemde o görevi tamamlarız yapmayan varsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: onr1102

arkadaşlar kafayla yere 10tane golü nasıl atıyoz ya 1tane bile yok ekstra bi olayımı var ?ya o kaldı yada online sezonlarda 9galibiyet işi

Squad battles'a gir amatörü seç

Orta yap 2 kere şut tuşuna basıp gol at

2 maçta yaparsın

• xano22 X kullanıcısına yanıt
    625k olmasının tek sebebi CDM olması işte.

Blanc kimya kartıyla tamamen farklı bir oyuncu oluyor. Satılamaz kart heba olmasın diyerek ben olsam bir denerdim.

İlk kare engine, ikinci kare armor kimyalı hali.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Algenthor -- 20 Mart 2018; 18:25:47 >

• Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Tam anlamıyla yanıt vermek için biraz erken.

28 maçta 34 gol ile şimdilik beni memnun etti. Kart istatistik rakamları ve sahadaki performansı farklı. Bir de hawk kimya kartını kullanınca Stamina 74 / Strength 78 oluyor.
    Pas konusunda beni tatmin etti diyebilirim çünkü verkaçlarda 70 vision ve 70 short pass yeterli gibi.

Genel olarak yıkıcı, güçlü ve çalımcı bir forvet değil ancak ceza sahası içi ve dışı fark etmeksizin şutları çok etkili. 30 metreden plase goller atabilen makine gibi oyuncu. Hernandez gibi sadece hıza dayalı oynayanları memnun eder mi? Bilmiyorum.
    Youtube kanallarında özellikle 86'lık Shevy'nin oyundaki en iyi f/p icon olduğunu iddia eden video incelemeler var.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
  • EPL forvet hattı için;

Prime Hernandez - Lukaku mu?

TOTY Kane - Jesus mu?

TOTY Kane - Lukaku mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryshal -- 20 Mart 2018; 19:51:23 >
  • 
Sayfa: önceki 33103311331233133314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.