Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: john ciga , habbitt Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
172.502
Cevap
785
Favori
6.094.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
69. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 33093310331133123313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son güncellmeden sonra oyunda momentum tavan yaptı bir kaleci bir maçda 14-15 tane net pozisyon çıkartır mı ? en azından bir tane gol olur.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    satsam 120k ederi falan var 120klik is yapar mi acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yavzsahn61

Kaka sbc yapmaya değermi 140 bine varmı yapan beyler

stamina 55. 2. yarinin basinda perte cikar. eger yedekten sokmak icin alacaksan bilemem tabi. yedek oyuncuya 120k verecek lukse sahipsen yap bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

quote:

stamina 55. 2. yarinin basinda perte cikar. eger yedekten sokmak icin alacaksan bilemem tabi. yedek oyuncuya 120k verecek lukse sahipsen yap bence

Brezilya kadrom var onun için

• bu 84 lük adamlar 9-10 gün sonra normal fiyatlarına düşer mi? icon sbc devam edicem de..
  • quote:

Oyuna çok net bir şekilde müdahale edebiliyor. CF pozisyonunda fiziksel antreman yaptırarak 90 dakika oynatabiliyorum.
  • Toure mi Rooney mi ????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 aydır kornerleri hep bu sekilde veya baska calimlarla onumdeki ilk adami gecip ortaliyorum. Ronaldo veya Henry gibi kafa topuna cikacak adam olmadigi icin ön direk etkili olmuyor. Ben de boyle bir yontem buldum.

Gerekenler 4 yildiz calim yapabilen bir oyuncu sadece.

• turkmeneren T kullanıcısına yanıt
    paket acarsan elindekilerden de olursun sakin acma parani biliktir oyuncu al
  • Florenenzi dusermiki arkadaslar 1 kac gun daha beklesemmi acaba 420k dan gidiyor

• Fifa 2018 10/5 Pes forever...
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

3 kere finalde elendim 3 macta toplam 20 farkla yenerek finale geliyorum oyun diyo gardas sen paket acmiyorun 100 k lik kadron var WL ye girmek kim sen kim pis fakir diyo finalde 8-0 kaybettim bi keresinde digerinde adamin 3 sut 3 gol benim 24 sut 1 gol.

Allah evlat acisi gostersin ins EA ya baska bisey demiyorum. yahu adamlar rage quit yapiyor 30 dakika icinde finale cikip finalde elenir mi bi insan 3 kere ? Momentumu bi kerede rakip yese olmuyo mu ? birinde uzatmalarda 5-4 kaybettim 10 dakika once son.

Yapicaginiz oyunun allah belasini versin illa cinnet gecirip konuyu komsuyu mu bicaklayayim bi oyunda basarili olmak icin ? Baglanti fln da demeyin 1000 mbps internetim var romanyada bu oyuna binlerce kere lanet olsun.

Hocam transfer yap bazı bölgeleri güçlendir, oyun otomatik olarak "heh tamam biraz geliştin, daha ileriye gidebilirsin" diyor :)

Kadrom düşük bütçeli olduğu zamanlar, EA beni bazı maçlarda koruyordu fakat div2 div1 görünce artık ne yaparsam yapayım yenemez hale geldim. Çoğu bölgeyi güçlendirdim Ea'nın rüzgarı yine arkamda hissettim. Şimdi yine div2 div1 takım şimşek gibi ama illa tıkanacak...

WL konusunda tecrübem ise şu, elemelere 2 kere katıldım birinde finalde kaybettim diğerinde yendim fakat finalde bildiğin yazı tura oluyor oyun, Ea ne derse o...30 maç yaptım 20 galibiyet aldım, WL EA'nın en büyük kozu :) resmen transfer teşvikleri yapıyor. Oyun iyi oynamakla olan bir durum değil, çok çok üst seviye oynayanlar belki bu düzeni bozabiliyor fakat onlarda bir noktada tıkanıyor diye düşünüyorum.

Hocam şikayet ettiğiniz şeyler olmazsa Ea ultimate üstünden para kazanamaz. Oraya paralı paketler koyan adam, hadi sen para harcamadan istediği yap demez.

Normalde haklisin ama bu sefer silver oldugu icin umutlanmistim. Zaten belli bi seviyenin ustune cikilmiyor en iyi kadrolari kurdum 3 asagi 5 yukari. Neyse bugun son denerim olmazsa ilerde dedigin gibi kadro guclendikce div 1 e cikarim belki.

Bide belki benim hatam 5-6 tane ortalama kadrolar kurdum 2 serie a 2 bpl alman-ispanyol bide fransiz yolda.

Sizce bunlari satip 1-2 tane saglam kadro mu kurmaliyip tum parayla ?

Gecis donemindeyim xbox one yeni aldim daha onceki oyunlarda 360 ta WL fln yoktu div 1 2 ay icinde cikabiliyodum. Sanirim bi anda yuksek seviyeye gecince bu sene afalladim 3 ay oldu henuz xbox one i alali.

Ileride daha iyi olurum, sagolasin cevap icin.

Bence birden fazla kadro yerine tek bir kadroya odaklanmak daha tasarruflu, kadroyu geliştirdikçe eski oyunculardan bir tane yedek kadro yaparsın kondisyon için mis gibi :)

• florenzi eriyor masallah wl odulleride gelince duser daha 1 saattir markette bakiyorum 435 den 407 ye kadar indi
  • emrecyln kullanıcısına yanıt
    87 Hernandez'le oynadım çok iyi, yanında fizikli çevik, duvar olabilecek bir forvetle oynarsa felaket..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

florenzi eriyor masallah wl odulleride gelince duser daha 1 saattir markette bakiyorum 435 den 407 ye kadar indi

Bende usandım artık snipe yoluyla bişeyler kazanmaya çalışıyorum.
    Ama Ea usanmadan yok bunun ultimate paketi yok mega paketi kadrodan içeri sokuyor 10k ya bi kadro kur onla oyna diyo resmen yada parayı bul icon al diyor.
    Gerçekten bu hafta kazandıgım kadro götürüyo.
    Paketten güldürmüyor eyvallahda bari kazandıgımızı hiç etme bunlarla
  • Şükür. 4411 oynuyorum sizce cfde mi degerlendireyim cmde mi?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• CM'de heba etme, defansı zayıf, CF oynar, çok da iyi olur.
  • Bafilli kullanıcısına yanıt
    84 wilson ve 83jesus im var hangisini yedege koyayim? Veya param var 84jesus mi alsam?

• Jesus 18k

David Luiz 39k

Marcelo 34k

Delle Alli 10k

Walker 11k

Bailly 9.5k

Hazir BPL Sbc ler varken hepsini verdim.

83+ rated butun oyuncularin piyasasi normale dondu.

Zarar etmemek icin hepsini bu rakamlardan sattim.

Su sacmaliklar sona erince tekrar toplayabilirim.

1.8m nakde gectim. 90 Rooney de cebe attik Untradeable BPL oyunculari vardi elimde hazirda, 25k ya bitti gorev. Mahrez Cahill falan Rooney'nin yaninda bok yani 😊 karli is oldu.

Hesabi boyle birakicam artik satilabilir Azpilicueta, Kante ve Gundogan kaldi. Ama onlarin piyasasinda pek bir hareketlenme yok o yuzden satmaya gerek duymadim.

2m kadro + SBC Pirlo 91 ve 90 Rooney + Untradeable Mane ve Kroos var. Hesap baya kiyak oldu aslinda Rooney ile. Vaktim olsa Schweinsteiger de koyardim yanina ama vakit yok 😐

• hocam 84 Jesus alabiliyorsan tabi ki al. Bu arada taktik ne?
  • 
Sayfa: önceki 33093310331133123313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.