Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Finn Balor Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir (4 Mobil) - 7 Masaüstü4 Mobil
121.062
Cevap
562
Favori
4.061.166
Tıklama
Popüler Konular listesinde 75. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    840 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xano22

Eğer sol beke alabileceğiniz bir cdm'niz varsa (mesela matuidi veya IF allan) kesinlikle sol bek Petit.

Rijkaard'la hiç oynamadım ama petit zaten iki oyuncudan da iyi. Yeter ki maça 9-10 kimya başlasın

Herkes sol bek diye çöp diyor ama baby ikonların yarısından iyi bir kart.

Ptg Milinkovic mi ? LB Petit mi ?

Kadrom serie a kadrosu gördüğünüz gibi. Ancak savic'in hiçbir kartını kullanmadım. Herkes çok övüyor o kartı. Muhtemelen Pöti'den iyidir çünkü korkutucu statları var. Bildiğim kadarıyla 4 yıldız ters ayak ve 4 yıldız skill de var.

Yalnız pöti'yi yatırım olarak da düşünebilirsiniz. Gullit veya şişman ronaldo sbcsi geldiğinde değeri kesin olarak artacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    emrecyln kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    840 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xano22

Kadrom serie a kadrosu gördüğünüz gibi. Ancak savic'in hiçbir kartını kullanmadım. Herkes çok övüyor o kartı. Muhtemelen Pöti'den iyidir çünkü korkutucu statları var. Bildiğim kadarıyla 4 yıldız ters ayak ve 4 yıldız skill de var.

Yalnız pöti'yi yatırım olarak da düşünebilirsiniz. Gullit veya şişman ronaldo sbcsi geldiğinde değeri kesin olarak artacak.

Anladım, peki ptg ve totw arasındaki fiyat farkının sebebi nedir ? Bütün statları aynı olmasına rağmen fiyat farkı var.

• Teğmen
    157 Mesaj

Ptg kartları oyuncu her yeni in form aldığında en yeni çıkan kartına dönüşüyor.

Mesela fenerli giuliano 81 ovr iken ptg'sini almıştım 13kya.

Şu an aynı kart 86 ovr.

Ptg ve totw kartları arasındaki fiyat farkının sebebi bu.

|
    |
    emrecyln kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Sağol dostum,

Rijkaard’ın defans özellikleri teknik veri olarak daha iyi gözüktüğü için aldım, bir deneyip bakayım dedim.

75 stamina idare eder gibi geldi bana.

Ama 86’lık Rijkaaerd icon fotoğrafındaki gibi değil, saçlarına ve bıyığına uzun süre tahammül edebileceğimi sanmıyorum.

|
    |
    bjk1199 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Maça başladıktan sonra sol bekte oynayan Petit ile CDM oynayan misal Matuidi’yi değiştirip öyle mi devam edeyim? Doğru mu anladım?

|
    |
    xano22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Güncel durum şu şekilde:

|
    |
    Bahsedilenler: bjk1199 , xano22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen dediğiniz gibi. Böylece İkisini de 10 kimya ile maça başlatmış oluyorsunuz.

Bu arada Ben blanc'ı cm oynatayım dedim ama sanırım work ratelerinden olsa gerek pek verim alamadım. 86 stamina olduğu halde maç sonunda en çok yorulan oyuncum oluyor.

Bana göre defansif özellikleri cdm oynamak için yetersiz. Savunma ve fiziksel özelliklerin hepsinde petit daha iyi.

Blanc ise biraz daha hızlı ve şutları daha iyi.

Blanc bana ikon yükseltmesinden çıktı ve haliyle satılamıyor. Satılabilir olsa büyük ihtimalle satmıştım.

Petit ise satılabilir ama ısrarla satmıyorum nedense çok memnun kaldım. İster cdm ister cm ikisini de oynar.

|
    |
    Algenthor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Neden bilmiyorum, ısrarla maç içi taktik değişimi yapmaktan uzak durmaya çalışıyorum. O yüzden aslında biraz coin biriktirip Petit’in CDM kartına odaklanmalıyım. Gerçi o fiyata çıktığım an tercihim Gullit’e kayacaktır :)

Peki siz Blanc’ı shadow veya anchor kartla denediniz mi? Bu iki kimya kartıyla hiç fena durmuyor gibi özellikleri. Bir de 1.90 boy eklenince...

|
    |

Blanc'ı göbekte oynattığım ve hali hazırda cdm oynayan petit olduğu için blanc'a hücumla ilgili bir kimya kartı basmıştım. Ne olduğunu hatırlayamadım şu an. Dinamo olabilir.

Gördüğünüz gibi 88 Petit almaya hiç değecek bir kart değil. Bu kartın nesi 625k ediyor onu da bilmiyorum.

85 Petit CDM olsa en az 85 Blanc kadar değere sahip olurdu.

|
    |
    Algenthor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: bcnrugur

Edit: Aynı mesajı iki kere yollamışım.

Ben bir yöntem gördüm ama biraz radikal kararlar alacaksın.

Soldaki Almanya goretzka dahil çıkar. Jordi Alba - Ramos - De Gea - Bailly - Valencia. Vidal ve Goretzka yerine de 2 tane iconu çek ki kimya düşmesin. Daha sonra BPL 'den 2 tane orta saha alırsın. Maç içinde de Costa'yı CAM'a çekersin. Böylece Salah'ın kimya da 10 olacaktır.

Alaba'dan ancak Roberto Carlos yüzünden vazgeçerim. Ter Stegen'i kaleye, biraz düşündüm ve Aubameyang'ı sol forvete koyunca bütün konu çözüldü.
    |
    |

• Yüzbaşı
    801 Mesaj

Çok artmaz pires Deco gibi yüksek owerall ama çöp ikonlar var herkes onları kullanıcılar petit sbc ye verilecek oyuncu değil

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: oguzhann06

quote:

Orijinalden alıntı: Haki_Tr

90 lık puyol deniyen var mı

En uzak durulması gereken ikon,savunmada düzen bırakmaz,takımı yavaşlatır.yerli yersiz pres yapar,diğer stoperi yalnız bırakır. ceza sahası içinde bile tank gibi ağır,yanından sprint atarak geçenler ya penaltı alıyor ya da golü buluyor :D

Vay be koca puyol bitmiş
    Direkten seken gol için online dostluk sezonu da yapmak oluyor mu? Yoksa sadece online tek maçta yabancıya karşı mı sayıyor? Tek göre yeşil irlandalı kaldı dün gece 3 saat uğraştım yapamadım yahu. Bilseydim bu kadar zorlanacağımı alman orta sahayı almazdım hiç.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

3 kere finalde elendim 3 macta toplam 20 farkla yenerek finale geliyorum oyun diyo gardas sen paket acmiyorun 100 k lik kadron var WL ye girmek kim sen kim pis fakir diyo finalde 8-0 kaybettim bi keresinde digerinde adamin 3 sut 3 gol benim 24 sut 1 gol.

Allah evlat acisi gostersin ins EA ya baska bisey demiyorum. yahu adamlar rage quit yapiyor 30 dakika icinde finale cikip finalde elenir mi bi insan 3 kere ? Momentumu bi kerede rakip yese olmuyo mu ? birinde uzatmalarda 5-4 kaybettim 10 dakika once son.

Yapicaginiz oyunun allah belasini versin illa cinnet gecirip konuyu komsuyu mu bicaklayayim bi oyunda basarili olmak icin ? Baglanti fln da demeyin 1000 mbps internetim var romanyada bu oyuna binlerce kere lanet olsun.

Hocam transfer yap bazı bölgeleri güçlendir, oyun otomatik olarak "heh tamam biraz geliştin, daha ileriye gidebilirsin" diyor :)

Kadrom düşük bütçeli olduğu zamanlar, EA beni bazı maçlarda koruyordu fakat div2 div1 görünce artık ne yaparsam yapayım yenemez hale geldim. Çoğu bölgeyi güçlendirdim Ea'nın rüzgarı yine arkamda hissettim. Şimdi yine div2 div1 takım şimşek gibi ama illa tıkanacak...

WL konusunda tecrübem ise şu, elemelere 2 kere katıldım birinde finalde kaybettim diğerinde yendim fakat finalde bildiğin yazı tura oluyor oyun, Ea ne derse o...30 maç yaptım 20 galibiyet aldım, WL EA'nın en büyük kozu :) resmen transfer teşvikleri yapıyor. Oyun iyi oynamakla olan bir durum değil, çok çok üst seviye oynayanlar belki bu düzeni bozabiliyor fakat onlarda bir noktada tıkanıyor diye düşünüyorum.

Hocam şikayet ettiğiniz şeyler olmazsa Ea ultimate üstünden para kazanamaz. Oraya paralı paketler koyan adam, hadi sen para harcamadan istediği yap demez.

• Onbaşı
    27 Mesaj

Immobile den memnun musun hocam?Ben kararsız kalıp scream perisic aldım oraya

|
    |
    Arnold Schwarzenegger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oynamadim henuz hafta sonu denicem

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    FCRogozche kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    4953 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: candor35

Arkadaşlar SBC Toureyi deneyen var mı? Toure mi yapsam Rooney mi karar veremedim. Deneyenler deneyimlerini yazabilirmi. Orta sahada oynatıcam.

Hocam ben kullanmadım fakat rakiplerimde vardı, toure bana Pogba tarzında ortasaha gibi geldi. Oyunun iki tarafını oynayabiliyor fakat fiziğinden dolayı çok seri değil...

Rooney bildiğin tank :) kullanmadığım için çok detaylı yazamıyorum ama defans oyuncusuyla üstüne çullanıyorum rugby oyuncusu gibi yara yara gidiyor :) dezavantajları nedir, tam bilemiyorum. Rakip olarak gözlemlerim bunlar..
    |
    |
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.