Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop , gokhannexus , muten_roshi Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
172.619
Cevap
786
Favori
6.097.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 32993300330133023303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ibretlik zaten ya kolasinac ve kouyate ferdinand ve desailyi aratmaz diyerek insanları yanlış yönlendirmeyin
  • Dünden beri direkten gol atmaya çalışıyorum, en az 30 topu direğe vurdurdum dönüyor girmiyor zıkkım. Böğrüm yandı beeeeee online tek maç yapmaktan!!!!!!
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şu 125k lık paketten en kötü ne kadar zarar ederim ?
  • Fransiz veya fransa ligi oyunculari ile kasmak vakit kaybi mi ne dersiniz ? Cok paramda yok bu arada 50-100k anca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haki_Tr kullanıcısına yanıt
    Dün arkadaş açtı bir tane 40k çıktı çıkmadı içinden. Yani zarar edebilirsin baya paket açmak pişmanlıktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Paket açmanın şans oyunları oynamaktan farkı yok.hastalık.
  • Arkadaşlar şöyle güzel bir Online Lig düzenleyecek kimse yok mu ya güzel bir lig yapsak
  • 95 CAM Maradona 1.6m fiyati var. Almaya deger mi sizce?

• GrkmAdr G kullanıcısına yanıt
    Değmez

• 3 aydır oyunu oynuyorum sürekli sb ve online sezon oynuyordum ilk defa wl katıldım, 30 maç yaptım 20 galibiyet aldım daha fazla yapamayacağım zamandan dolayı...

Ea Wl tarafını tamamen transfere teşvik etmek için tasarlamış, takımım 83 genel reytinge sahip fakat karşıma 86 87 altında rakip gelmedi. Geneli Ronaldo ve ikon futbolcularla dolu rakiplerin kadrolarla oynadım. İkonlar bilen birinin elinde normal şartlarda durdurulamıyor. Ronaldo keza ikon vari bir oyuncu o da zor durduruluyor. Aldığım yenilgilerin hepsi 1 gol atıp yaslanan ikoncan kadrolara karşı oldu. Ben jesus ve Wilson ile saldırıyorum adam Maradona hernandez Ronaldo tam defans beni savunuyor :)

Uzun lafın kısası oyun belli galibiyet sayısına kadar eyvallah diyor fakat bir noktadan sonra kardeş bu kadroyla Olmaz güçlendir demeye getiriyor :) lanet olası ea :)

• quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: Medeniyetsiz

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Rooney deneyen var mı?

Ben yaptım, div2 de 2 maç 6 gol 3 asist.CAM'de daha yararlı olacağını düşünüyorum sadece ST olarak denedim.

Ben de Rui Costa'nın yerine düşünüyorum hocam, şutları Del Piero neredeyse kaçırılmaması gereken bir adam.

Hocam keske ilk basta cam deneseymisim 50klik ikon resmen oyun boyunca pas ve sut trafigi tamamen rooney’in kontrolunde

• Forveti Werner ve Bastuhayi yaptım efsane ikili oldu denemenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

3 aydır oyunu oynuyorum sürekli sb ve online sezon oynuyordum ilk defa wl katıldım, 30 maç yaptım 20 galibiyet aldım daha fazla yapamayacağım zamandan dolayı...

Ea Wl tarafını tamamen transfere teşvik etmek için tasarlamış, takımım 83 genel reytinge sahip fakat karşıma 86 87 altında rakip gelmedi. Geneli Ronaldo ve ikon futbolcularla dolu rakiplerin kadrolarla oynadım. İkonlar bilen birinin elinde normal şartlarda durdurulamıyor. Ronaldo keza ikon vari bir oyuncu o da zor durduruluyor. Aldığım yenilgilerin hepsi 1 gol atıp yaslanan ikoncan kadrolara karşı oldu. Ben jesus ve Wilson ile saldırıyorum adam Maradona hernandez Ronaldo tam defans beni savunuyor :)

Uzun lafın kısası oyun belli galibiyet sayısına kadar eyvallah diyor fakat bir noktadan sonra kardeş bu kadroyla Olmaz güçlendir demeye getiriyor :) lanet olası ea :)

Kesinlikle hocam ben standar 18 23 arası alıyorum seri galibiyet aldığım zaman ful icon ve wl ödüllerinden gelen kırımızı kartlar geliyor iyide oynuyorlar bazilarida kötü oyuncu ama zaten vurdukları gol iconlarin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Haki_Tr

şu 125k lık paketten en kötü ne kadar zarar ederim ?

açtın mı reis? açtıysan ne çıktı? benim de açasım var 4*125k'dan 500k'ya. biraz cesaret arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamberg

quote:

Orijinalden alıntı: Haki_Tr

şu 125k lık paketten en kötü ne kadar zarar ederim ?

açtın mı reis? açtıysan ne çıktı? benim de açasım var 4*125k'dan 500k'ya. biraz cesaret arıyorum

Hocam gerçekten şans gerekiyor geçen ay 8 adet açtım 200k zor çıktı.Riske girmeye değmez bence en azından sbc yapın birşey kazanırsınız.
  • Elinde Ptg İcardi olan varsa şuan satsın ya da az daha bekletip satabilir.İnform alması garanti şuan 4 gol attı maç devam ediyor.Fİyatı ikiye katladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cacapkdmr

Elinde Ptg İcardi olan varsa şuan satsın ya da az daha bekletip satabilir.İnform alması garanti şuan 4 gol attı maç devam ediyor.Fİyatı ikiye katladı.

Bende 5 tane var ne zaman satilmali sali falan

• 90 lık Reus ne kart olmuş öyle yaaa. 92 lik Hazard dan daha iyi fiyata da gidiyor. Bu Hazard fiyasko mu bi türlü çözemedim
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    Şuan hype dediğimiz olay var maç bitimine kadar takip edip satabilirsiniz salıya kadar beklerseniz düşüşte olabilir artışta fiyatı makul seviyede şuan bence.Maç bitimine kadar beklemekte fayda var.
  • 
Sayfa: önceki 32993300330133023303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.