Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
172.434
Cevap
786
Favori
6.092.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32903291329232933294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ReiSeM

genelde adam kosturuyorum, naingolan ve matuididen o anlamda cok memnunum. acaba aynı performansı alabilir miyim diyorum. benim için adamdan topu lap diye alması omuz kyoması vs cok önemli.

Medel gibi bal porsuğu arıyorsan kesinlikle IF ALLAN almalısın. Matuidi gibi ayağı kötü de değil üstelik. CDM oynatıyorsan zaten çok şut pozisyonu da gelmiyor.

Nainggolan'dan falan staminası daha yüksek olduğu için 120 dakika kesintisiz oynuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Fut18 oynayalı 3 ay olmuş ve doğru düzgün paketten biri çıkmadı, daha doğrusu paketten çıkıp kadroma giren futbolcu bile yok. Nasıl bir algoritması var anlamak mümkün değil, mega jumbo üst düzey ne halt varsa bütün paketlerden açtım fakat hep ortalama adamlar...Allah'tan para verip alan biri değilim öyle olsam kafayı yerim, paketlerin hiç bir garantisi mantığı yok...

Ea bazı paketlerde garantiler vermeli, örneğin mega paketten 85+ garanti olmalı ona göre ulaşması zor olmalı yada garanti if kart çıkan paketler olmalı vs vs...

Hadi bizler paketlere para basmıyoruz ve çıkanlar o kadar üzmüyor, buna sağlam paralar basan adamlar ne yapıyor ? Oyunun fiyatını geçen paketler var ve içinden ne çıkacağı malum...Firmanın buna çözüm bulması lazım yada coins kazanmayı biraz olsun kolaylaştırmalı...Maç kazanıyorsun 700 800 coins, 200 300k civarı oyuncu almaya kalksan ömür biter :)

Boras da öyle. Adamın yüzü bir gülmedi neredeyse her hafta top 100 de

• Snipee devam Hanslar Richie richler saçın kardeşlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • banada 2500 point'lik paketten ömer toprak çıkmıştı : )
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    hocam esasen orta sahada hamsik 89 var ben de onu değiştirmek istiyorum. sanki alan ona göre daha kalitesiz. su an matuidi naingolan ve hamsik var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

hocam esasen orta sahada hamsik 89 var ben de onu değiştirmek istiyorum. sanki alan ona göre daha kalitesiz. su an matuidi naingolan ve hamsik var.

Orta sahan çok defansif yani top yapıp şut çekecek adam yok. Hamsik'in de şutlar kötü.

89 luk Dybala olabilir çok çevik ve plaseleri iyi. Matuidi yerine IF ALLAN, Naingg yerine SIF Bonaventura olabilir.
  • xano22 X kullanıcısına yanıt
    Prime Şeva kiraladım ama sevemedim hocam ben. Hernandez muazzam ve oyunda oynadığım en iyi forvet if Auba :)

• Bugün geliyormuş Fut Birthday, belki 2 event bir arada olur. Zaten St. Patrick dediğin olay kumar, gidip irlandalı vereceksin yeşil irlandalı alacaksın onu da coin packle takaslayacaksın, kadrondaki hazır irlandalıları kullanmadıkça bir karı olmaz :)

Satmıştım 88-89ları hayırlısı artık tekrar toplayalım ucuzdan Fut Birthday kartları için :)
    evet dediğn cok mantıklı genelde dışardan sut çekerek oyun oynuyorum. önde rui costa sevsenko ve batsuahi var. hepsi de direk kaleyi gördüğünde şut atabilecek oyuncular.
  • Şu haftalık maç SBC'lerinden sadece Genk-Standart kalmıştı. Şu kadroyu takaslayabiliyorum ama dün akşam çıkan 84'lük Satılamaz Marquinhos'u verip vermeme konusunda tereddüt ediyorum. Muadili bir adam alsam da 5000-6000 Coin ediyor en az, zaten elde 28 bin coinim var :) Marquinhos'u çok kullanmayacağım için bu şekilde yapmam mantıklı olur mu ?

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    kullanmıyorsan yap gitsin. ama icon sbcsi gfalan yapacağım diyorsan onlara da saklayablirsin.
  • 87 Hernandez'i nasıl bilirsiniz? :)
  • emrecyln kullanıcısına yanıt
    Adamdır:)Kullandigim en iyi forvetlerden biriydi hocam

• Haftaiçi Ramos'u 174k sanıp 274k aldığımdan 100k gold zararım olmuştu. Bu yüzden EA bana acıdı herhalde paketten Firmino PTG ve Aurier IF çıktı. :)

Arkadaşlar sizce Firmino PTG'yi satmalıyı mıyım yoksa beklemeli miyim?
    Benim açtığım paketler bu adamın yanında tırt fakat içinden çıkanlar aynı :) Böyle adalet böyle denge mi olur ?

EA çok arsız bir firma, bir oyuncu bütün hafta çabalayıp iyi bir noktada ödüller alsa bir şey çıkmasa bütün emekler gitti, bütün hafta coins biriktirip paket alsa bir şey çıkmasa yine bütün emekler gitti, para biriktirip iyi bir adam almaya kalksan çok uzun sürüyor. Firma sadece zaman ve para harcayalım istiyor, karşılığında ne oynarsanız kar...

Paketlere bir denge yada garanti koymalı, iyi kötü ne çıkacağı bilinmeli...Battlefront mevzusunda olduğu gibi toplu tepki verilirse mevzu çözülür yoksa böyle sürmez. Adamlar rakipsiz olmanın bütün avantajlarını iliklerimize kadar hissettiriyor.
  • SIF Callum Wilson inanılmaz. bugüne kadar almadığıma pişman oldum. adeta akıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dantes7

Haftaiçi Ramos'u 174k sanıp 274k aldığımdan 100k gold zararım olmuştu. Bu yüzden EA bana acıdı herhalde paketten Firmino PTG ve Aurier IF çıktı. :)

Arkadaşlar sizce Firmino PTG'yi satmalıyı mıyım yoksa beklemeli miyim?

Ben çok memnunum. Eger daha iyi bir forvetin yoksa kesinlikle oyna. Sutlari,hizi,paslari, top surmesi iyi ve en onemlisi ceza sahasi icinde cok iyi yer tutuyor.

Sif Wilson kullaniyordum. Çok da memnundum ama hersey Ptg Firmino ile tanisana kadarmis :) Hic aramiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JakeSully07 -- 16 Mart 2018; 12:2:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

SIF Callum Wilson inanılmaz. bugüne kadar almadığıma pişman oldum. adeta akıyor.

Bende kullanıyorum hocam gayet iyi, çok üst seviye değil fakat normal forvetler arasında öne çıkıyor.
  • JakeSully07 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam mutlaka deneyeceğim. Zaten Genelde BPL oynuyorum da, zaten 1 haftadır değer kaybettiği görünüyor. Yani, yatırım amaçlı olarak kullanmak şuan mantıklı gibi. Sen satmayı düşünyüor musun?
  • Elimde yaklaşık 1m var kadromu satarsam 300-400k daha gelir. Yeni kadro kurmak istiyorum önerileri alabilir miyim?

Ya da bu kadroya ilave yapacam 4-5 oyuncu özel kart alarak veya aklımda 1 icon almak var cam mevkiye okocha falan.

Diğer fikrimde la ligaya geçmek messi suarez falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mo1sQzaN -- 16 Mart 2018; 12:22:45 >
  • 
Sayfa: önceki 32903291329232933294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.