Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
172.439
Cevap
785
Favori
6.092.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gny*

quote:

Orijinalden alıntı: Crystal Castles

ulan yeter artık deli oldum. gına geldi pacecilerden. oyunu kırıyordum az daha.
    elimdeki tots diamanti'yi satıp 90 pace üstü ne adam varsa alıcam. extradan bi troll kadrosu kurcam diyordum ki tots eriksen'in geleceğini gördüm yukarda. aylardır beklediğim karttı. seviyorum bu eriksen'i ya, mavi de ne güzel yakışmış. kaç k'dan gider acaba? 40k'ya troll squad kursam 45k kalıyor geriye. pazartesiye kadar 80k falan olur heralde max

Benim 3-5-2 kadroyu tavsiye ederim:

Sirigu

Kaboul - Sakho - N'klou

M'villa - Gonalons

Ben Arfa - Menez(IF) - Michel Bastos

Aubemeyang - Remy

IF Menez 30k falan onu alamazsan, RM Menez, Cam Lucas.

Bir akıllı sen misin Asil? Bas pacei gitsin. Oyun bunu istiyorsa oyuncu ne yapsın!?
    Kouyate CB 87 pace yapmış adamlar daha ne olsun.

daha önce çok düşündüm fakat hep kendime hakim oldum. 1 maç olur 2 maç olur bişey olmaz dedim. fakat artık *oku çıktı iyice. 3 maç üst üste hernandez, podolski, remy gibi adamların 3'er 4'er tane gol atması sinirimi acaip derecede bozdu. adamlar insan değil ya, senin dediğin gibi bildiğin yürüyerek geçiyor adamlar. pepe bile hikaye kalıyor yanlarında. sadece david luiz, dede, santana ve ogbonna durdurabilir bu adamları. ve ben de pes ettim artık. pacewhore topluluğuna katılıcam bugün. fakat şu anki kadroyu bozmuycam. bu yine normal kadrom olcak, rage moduna geçtiğim an squad değiştirip yardırıcam.
    ayrıca msn açılmıyor benim mal bi hata veriyor ordan konuşurduk yoksa.

• quote:

quote:

quote:

ulan yeter artık deli oldum. gına geldi pacecilerden. oyunu kırıyordum az daha.
    elimdeki tots diamanti'yi satıp 90 pace üstü ne adam varsa alıcam. extradan bi troll kadrosu kurcam diyordum ki tots eriksen'in geleceğini gördüm yukarda. aylardır beklediğim karttı. seviyorum bu eriksen'i ya, mavi de ne güzel yakışmış. kaç k'dan gider acaba? 40k'ya troll squad kursam 45k kalıyor geriye. pazartesiye kadar 80k falan olur heralde max

Benim 3-5-2 kadroyu tavsiye ederim:

Sirigu

Kaboul - Sakho - N'klou

M'villa - Gonalons

Ben Arfa - Menez(IF) - Michel Bastos

Aubemeyang - Remy

IF Menez 30k falan onu alamazsan, RM Menez, Cam Lucas.

Bir akıllı sen misin Asil? Bas pacei gitsin. Oyun bunu istiyorsa oyuncu ne yapsın!?
    Kouyate CB 87 pace yapmış adamlar daha ne olsun.

daha önce çok düşündüm fakat hep kendime hakim oldum. 1 maç olur 2 maç olur bişey olmaz dedim. fakat artık *oku çıktı iyice. 3 maç üst üste hernandez, podolski, remy gibi adamların 3'er 4'er tane gol atması sinirimi acaip derecede bozdu. adamlar insan değil ya, senin dediğin gibi bildiğin yürüyerek geçiyor adamlar. pepe bile hikaye kalıyor yanlarında. sadece david luiz, dede, santana ve ogbonna durdurabilir bu adamları. ve ben de pes ettim artık. pacewhore topluluğuna katılıcam bugün. fakat şu anki kadroyu bozmuycam. bu yine normal kadrom olcak, rage moduna geçtiğim an squad değiştirip yardırıcam.
    ayrıca msn açılmıyor benim mal bi hata veriyor ordan konuşurduk yoksa.

Aynen 2 squad yap, biri yorulunca ona geç. Ben bayadır öyle yapıyorum Fitness kartı derdinden kurtarıyor hem.

Kaç maçtır namağlup gidiyorum mesela, rakip geldi, adam üst üste 2 pas yapamıyor.
    Ama takımda Robben var, atıyor ona sahanın kenarından geçe geçe içeri giriyor el mahkum golü yiyoruz.

Ben her zaman çakılı 10 kişi defansa karşı oyunu açmaya çalışıyorum.
    Benim defans ise arkada hep 2-3 kişi. Yıllardan beri öyle arkadaş bunun sırrı ne artık delirmek üzereyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: K U N

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: K U N

quote:

Orijinalden alıntı: kskasap

Belçika ve Hollanda karması geliyor arkadaşlar..

The Eredivisie & Belgian Pro Lg TOTS is here until Monday!

http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#ckH0csDjnJFBd:pc

saat kaç gibi paketlere konur ?

gerçi tırtmış adamlar.Kouyate belki bir de Proto iş yapar.

87 Paceli cb'mi olurmuş.

Normali 50k adamın hem de belçika liginde.Bpl de olsa en az 200k olurdu.

Futhead'a bakayım dedim, en iyi silver CB'miş kendileri. Adamlar göbek atıyor resmen o derece sevinmişler mavi kartı için.
    En az 500k piyasası olur.

• Ultra troll squad'ım sonunda tamamlandı. İlk maçımı şimdi yapıcam çok heyecanlıyım bakalım nolcak
    Sorun oyunda mı yoksa bende mi öğrenmiş olucaz

edit: hayvan gibi lag vardı ama yine yenmesini bildim. her rage moduna geçtiğimde bu takımı alıcam artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackwater -- 7 Haziran 2013; 21:07:02 >
  • Arkadaslar 41212 ye tots lewandoski almayi dusunuyorum fkat atak ve defansif workrate high cok yorulurmu veya forvete gelmezmi sorun cikartirmi yorumlarinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralkrol12

Arkadaslar 41212 ye tots lewandoski almayi dusunuyorum fkat atak ve defansif workrate high cok yorulurmu veya forvete gelmezmi sorun cikartirmi yorumlarinizi bekliyorum

Lewa'yı bilmiyorum ama, orta çok açıyorsanız Mandzukic'i alın derim. Kafa toplarında 2 metre oyuncunun üstünden bile çıkıp vuruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gny* -- 8 Haziran 2013; 9:44:35 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kralkrol12

Arkadaslar 41212 ye tots lewandoski almayi dusunuyorum fkat atak ve defansif workrate high cok yorulurmu veya forvete gelmezmi sorun cikartirmi yorumlarinizi bekliyorum

Lewa'yı bilmiyorum ama, orta çok açıyorsanız Mandzukic'i alın derim. Kafa toplarında 2 metre oyuncunun üstünden bile çıkıp vuruyor.

Malesef nerdeyse hiç orta yapmıyorum diyebilirim lewanın özellikleri çok iyi geldi 89 pace 92 shot gibi çok iyi özellikleri var fakat dediğim gibi workrateleri high
  • İnşallah ligimiz oyunda olur , oyuncu çeşitliliği bakımından harika bir lig oldu. 2 farklı takım çıkarılabilir hatta zorlasak 3 farklı takım bile çıkar gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine battim beyler17 k ya sağlam paceli kadro kurabilirmisin iz

• quote:

Orijinalden alıntı: yımah

İnşallah ligimiz oyunda olur , oyuncu çeşitliliği bakımından harika bir lig oldu. 2 farklı takım çıkarılabilir hatta zorlasak 3 farklı takım bile çıkar gibi.

Muslera

G.Gönül - Donk - Chedjou - Tosic

Melo - Selçuk

Batalla -------------- Sow

Burak - Drogba

Olurdu benim kadrom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gny* -- 8 Haziran 2013; 14:31:08 >
  • quote:

quote:

İnşallah ligimiz oyunda olur , oyuncu çeşitliliği bakımından harika bir lig oldu. 2 farklı takım çıkarılabilir hatta zorlasak 3 farklı takım bile çıkar gibi.

Muslera

Melo - Selçuk

Burak - Drogba

Olurdu benim kadrom.

Volkan/Muslera/Onur

GG Donk Bruno İsmail/Tosic

??? Fernandes ??? ???

Burak/Drogba/Sow/Webo/Almeida/Gekas kombinasyonu

41212 için def ve forvet aynı Cdm rm lm özelliklere bağlı cam Fernandes reyizzz

• quote:

quote:

quote:

Muslera

Melo - Selçuk

Burak - Drogba

Olurdu benim kadrom.

Volkan/Muslera/Onur

??? Fernandes ??? ???

Doğru ya Fernandes'i unuttuk. Sow'u gönderip Fernandesi oraya cam diye koyarım daha bi sağlam takım oluruz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Muslera

Melo - Selçuk

Burak - Drogba

Olurdu benim kadrom.

Volkan/Muslera/Onur

??? Fernandes ??? ???

Doğru ya Fernandes'i unuttuk. Sow'u gönderip Fernandesi oraya cam diye koyarım daha bi sağlam takım oluruz.

Eger ut bu seneki gibo olursa drogba biraz zor kullanilir.cardozo gibi 65 pacesi falan olucak

• bu konu niye bu kadar gerilerde kalıyor ya. madem zorla ayakta tutucaz komple kaldıralım bari konuyu. en az pc kadar ps3 oyuncusu var fakat diğer konu 1 saat olsun durmuyor. bizim konu hep geride. bu işe bi el atılması lazım.
    -
    neyse şu eriksen'in fiyatları düşer mi acaba ya.. dün 135-140k lara kadar düşmüştü fakat bu sabah bi adam 7-8 tane alıp 170k'ya sabitlemiş fiyatı. fakat şu an 150k civarı gidiyor. 120k olsa alırdım şu an.
  • IF Cardozomu aldim 11 macta 17 gol atti adamim gelicek ins Fenere :D

• madem bu konu PS3 / PS4 FUT konusu, ve yarın E3 sunumunda hem next-gen FIFA14 hem PS4 tanıtılacak.. belki de fiyat bilgisi de netleşecek.. o zaman soru şu :

siz hangi platforma (yada belki ikisine birden) FIFA 14 alacaksınız ? yada EA ve/veya Sony'den müşteri dostu hangi adımları atmasını bekliyorsunuz ? kararınızı nasııl vereceksiniz ?

şahsen benim önceliğim PS4 ile FIFA 14 almak. ancak EA current-gen FIFA (FUT) oyununda elde ettiklerimizi next-gen FIFA'ya taşımaya izin verir (current-gen oyuna zaten para vermiş olacağımızdan next-gen oyun için bizden az bir fark almasında sakınca görmüyorum ama tamamen yeni oyun parası alırsa iş bozulur), aynı zamanda Sony de PS3 hesapları bilgilerini vs aynen PS4 için de geçerli olacak derse o zaman önce PS3e alır, sonra PS4e geçiş yaparım.

sizler ne yapacaksınız ? bu konudaki bilgi, fikir, beklenti ve düşünceleriniz nelerdir ?
  • Ultimate team ps3 çıkıyormu ?

• Sonunda bu da oldu. müthiş....
    maçı 5-1 yeniyordum. adam oyunu durdurup rage quit yaptı. maç sonunda bana 3 puanı vermiş gözüküyordu fakat şimdi menüden bakınca puan falan gelmemiş. oyuncuların kontratları gitmiş, fitnesslar düşmüş, hatta k. kart cezası bile geçerli olmuş fakat bana 3 puanı vermemiş oyun.
    bundan önceki maçta da adam daha 5. dakikada çıkmıştı oyundan. böyle bi salaklık görmedim.
  • arkadaşlar bu hafta ispanya tots çıkacakmı?
    birde oyuna başladığımdan beri(4,5 ay)mavi(tots mu bilmiyorum)ispanya ligi kartlı oyuncular var onlar nerden ne zaman geldi?
  • selam fut çetesi,

işlerim yoğun, konuyla pek ilgilenemedim :( neler neler olmuşş yahu
    acayip güzel gelişmeler var :))

PS4 görünmüş fiyatıda harika olacakmış süpperr

Transferlerde harika
    Jesus Navas > Manchester City
    Neymar > Barcelona

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.