Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3050. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.639
Cevap
784
Favori
6.098.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
35. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 30483049305030513052
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sbc görevini yapıyorum. Futbinden bakarak yapıyorum. Ama orda verilen degerlerin hicbiri bende tutmuyor anlamadım bir türlü. Transferle almadım hiç birini kendi oyuncularım hepsi paketten cıktı. Konumları da dogru futbinde chem 9 gösterirken bende 7 gözüküyor.

yerleri dogru tranferle almadım çizgiler yeşil. Yine de maç mı yaptırmam gerekiyor paketten cıktıgı halde? Sorun mu var acaba?
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Vay babov vay 8 nedir abi markette bulunmuyordu sbc cikinca koymaya baslamislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene oyunun tadı iyice kaçtı mı yoksa sadece bana mı öyle geliyor? Geçen hafta WL'yi o kadar isteksiz oynadım ki anlatamam ve bu hafta da hiç oynayasım yok. Zaten debelene debelene altın 2 oluyorum onda da ödüllerden çöp çıkıyor ve uğraştığıma değmez diyorum.
  • Hayatımda böyle ölücü çakal bir firma görmedim.O kadar paketten işe yarar birşey çıkmadı.Satılabilir if'den maximum Ox çıktı 40 K'lık zaten 10 katını harcamışımdır.

50 K'lık 100 K'lık paketlerden bord inmiyor.İyi kadro için ne yapması lazım insanların? Bütün kazançlarını paralarını bu kan emici firmaya mı vermesi lazım?

Drop Rate'i öyle bir düşürmüşlerki mega pack'den bronz oyuncu çıkacak nerdeyse.Gerçekle futbolla alakası olmayan hormonlu Toty Ronaldo kartını alsın başına çalsın ea midir ne halttır.Uğraş uğraş bir halt olduğu yok asabım bozuldu artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Trevor -- 19 Ocak 2018; 5:44:56 >
  • reverse.angle kullanıcısına yanıt
    29 win alamadıkça Wl oynamak boş iş. Ben ilk kez geçen hafta 25 yapabildim. Bugüne kadar 23-24 yaptım hep. Kadro çok önemli. 29 için Ronaldo falan lazım. O yüzden bende birkaç hafta daha deneyip 29 yapamazsam bırakıcam.

• Şans bize güldü komik satılamıyor ama olsun kale ona emanet😁

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAbpl görevinden

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmTYsN

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAbpl görevinden

Hangi sbc'den çıktı hocam güle güle kullanın.

• AhmTYsN A kullanıcısına yanıt
    Tebrikler kardeşim güzel kart evladiyelik ama coins durumun iyi değilse düşünmeden satar güzel bi kadro kurardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganaslan84 -- 19 Ocak 2018; 7:2:0 >
  • Günaydın arkadaşlar piyasa düşücek diye kadromu satmıştım artık yarın yeni kadroyu aşağıdaki gibi kurmayı düşünüyorum.Arkadaşlar çok başınızı ağrıttım bu konuda ama malum kıt kanaat geçiniyoruz :) coinsler öyle milyon milyon değil yanlış bi kadro kurmak istemiyorum :) düşünce ve önerilerinizi alabilirmiyim kadro için şimdiden teşekkürler

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: doganaslan84

Günaydın arkadaşlar piyasa düşücek diye kadromu satmıştım artık yarın yeni kadroyu aşağıdaki gibi kurmayı düşünüyorum.Arkadaşlar çok başınızı ağrıttım bu konuda ama malum kıt kanaat geçiniyoruz :) coinsler öyle milyon milyon değil yanlış bi kadro kurmak istemiyorum :) düşünce ve önerilerinizi alabilirmiyim kadro için şimdiden teşekkürler

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

e iyi de orda milyonluk kadro var

• doganaslan84 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum kart satılmıyor artık bu sene kale ona emanet

• Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    Bpl görevi satılamayan olandan şans işte

• gondor41 kullanıcısına yanıt
    hepi topu bu kadar zaten :) insanların kadrolarına bak dinholar petitler vieralar bizim için hayal onu kastettim :) max bu olur.konudan uzaklaşmıyalım önerilerinizi alabilirimiym :)
  • doganaslan84 kullanıcısına yanıt
    sanchez yerine tif son , sanhcez sahada kaybolan oyunculardan
    320k :) düşermi sence haftasonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganaslan84

320k :) düşermi sence haftasonu

artar :) pazardan sonra çarşambaya kadar düşer sbc gelmezse yükselir çarşambadan sonra daha fazla bir şekilde
    tamam yapıştırıyım hemen o zaman stoperler için ne diyosun
  • alonsodan ben çok memnun kaldım fizigi o kadar iyi ki kolay kolay devrilmiyor hızı pek akla gelmiyor
  • excultesrose E kullanıcısına yanıt
    degişiyor o bazen 10 maç yapınca bazen de 50 maç yapınca açılıyor
  • 
Sayfa: önceki 30483049305030513052
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.