Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kerii , s3rhatt , PVH Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 85 Misafir (1 Mobil) - 84 Masaüstü4 Mobil1 Android
117.423
Cevap
571
Favori
3.958.158
Tıklama
Popüler Konular listesinde 19. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    225 Mesaj
    Arkadaşlar düzeni bozan adama acımayın basın şamarı
    |
    |

Orijinalden alıntı: vanbasten10

merhaba beyler Alessandrini siyah kart çok övülüyor kullanan var mı nasıl SĞK oynar mı EPL kadrosunda sırıtır mı.... ???

Tek kelimeyle muhteşem. Fiziği de olsa Bale'yi tokatlayacak. Etrafını fransız yaparsan sırıtmaz.

Toty nedeniyle takımımı bozmuştum son kez tekrardan kurdum daha da tots a kadar dokunmam bi alessandrini yerine messi alırım belki ileride öyle şans çok yüzüme gülmezse paketlerden bu kadroyla girer oynarım sadece wl için ticaretinde pek eski tadı kalmadı artık haftalık aylık ödüllerden ne gelirse bundan sonra şansımıza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

teşekkürler cevap için hocam o zaman yedek yapayım mane bazen düşüş yaşıyor orada ikisini kullanırım konsept kart uyguladım kimyada sıkıntı olmadı orta saha zaten ikon kart bide cavani var elimde 90'lık olmadı birlikte kullanırım bale yakın demek gerçi ben bale beğenmedim açtığım paketlerden çıkmıştı birkaç maç sonra satmıştım neyse fiyatı uygun alalım hemen.....
    |
    |
    TheCaliph_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

4-3-3 yap , koy alessandrini yanına st Lacazette, arkasına da kante-bakoyoko-schnederlein istediğini koyabilirsin.

|
    |
    vanbasten10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    #4ThePlayers PSN : ErKaN-EG7
  • Yüzbaşı
    900 Mesaj

aynen hocam 4-3-3 kullanıyorum en sevdiğim sistem şimdilik aldım sırıtmıyor fazla aklımda kante var ucuzlasın biraz 95'lik kartı kesinlikle almayı düşünüyorum muazzam olmuş birkaç maç denk geldim fena adım attırmıyor düşün bide yanında 96'lık de bruyne olduğunu dandik bir forvetin bile olsa çoğu maçı alırsın....
    |
    |
    er7an kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ugurokusun

Toty nedeniyle takımımı bozmuştum son kez tekrardan kurdum daha da tots a kadar dokunmam bi alessandrini yerine messi alırım belki ileride öyle şans çok yüzüme gülmezse paketlerden bu kadroyla girer oynarım sadece wl için ticaretinde pek eski tadı kalmadı artık haftalık aylık ödüllerden ne gelirse bundan sonra şansımıza

Vieira 86 nasıl sizdeki 88 gerçide ;) birde bale st kartı ile nor al kartı arasında fazla fark varmı denedinizmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    154 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ugurokusun

Bale nasıl memnun musun?

• Binbaşı
    1435 Mesaj
    Harry Kane kkg sinde şurayı anlayamadım yardımcı olabilir mi biri sadece forvete birini koyabiliyorum tottenhamdan son u koydum görev tiklenmedi

Aslinda ben bunlardan birini seçeceğim.
    Kadroma vidal alaba/totgs kimmich ve Boateng ekleyecegim. Bekler Alaba-Valencia mi daha iyi olur yoksa young-totgs kimmich mi karar veremedim. Kimmich cok pahali o paraya deger mi bilmiyorum. Rose kullanıyorum hic memnun degilim pas hatalari topu es gecmesi felan cildirtiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Panamalı Hasta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN: By_Coder_TR
  • Yüzbaşı
    900 Mesaj

oraya kane özel kartını koyacaksın kardeşim siyah veya mavi önce konsept uygula ona göre satın alırsın en son 280k coıns verip almıştım şimdi kaç para bilmiyorum fiyat yükselmiş olabilir...
    |
    |
    DeepBlue_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

Kadroma vidal alaba/totgs kimmich ve Boateng ekleyecegim. Bekler Alaba-Valencia mi daha iyi olur yoksa young-totgs kimmich mi karar veremedim. Kimmich cok pahali o paraya deger mi bilmiyorum. Rose kullanıyorum hic memnun degilim pas hatalari topu es gecmesi felan cildirtiyor.

Benim sol tarafımda Alaba, Boateng ve Vidal var. Daha o tarafa hasar verebilen birisi çıkmadı. Valencia da sanırım oyunda ki tartışmasız en faydalı bek oyuncusu.
    |
    |

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

• Yarbay
    3189 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

young'u al kadronun gerisini ona göre diz. o derece önemli bir oyuncu.

Orijinalden alıntı: queen123

Cenabet falanda değildim niye böyle oldu anlamadım.

Bu sene icon görevini yaparken hediye paketten icon çıkarmış insanım 91 lik aguero cikardim puyol çıkardım vsvs ama dünkü olay harbiden inanılmaz bı sanssizlikti

Walkout değil miydi yav o Bilboard değil Walkout gelmesi lazım o paketten
    |
    |
    7 milyonluk markette 30 tane kante toty var dusunun artik cikma sansini
    |
    |

Merak ettim young dediginiz if kartımı benim sol tarafta rose var memnunum ama youngla fark yaratir derseniz bende young kartini alabilirim.

|
    |

Orijinalden alıntı: extrabator

Merak ettim young dediginiz if kartımı benim sol tarafta rose var memnunum ama youngla fark yaratir derseniz bende young kartini alabilirim.

evet. 2 tane if kartı var yüksek olan if bendeki.

Evet şimdi baktım fakat fiyatida yüksekmiş petit gorevi için coin biriktiriyorum belki daha sonra alırım şimdilik 81lik olani alsam yinede işimi görürmü sizce.

|
    |

bence eriksen. para olunca tabi ki de bruyne
    |
    |
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.