Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3044. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Salihamcalarinamerabade , Salihamcalarinamerabade Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
172.515
Cevap
785
Favori
6.094.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
39. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 30423043304430453046
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah Chaplin bekleyelim ozaman boşuna 40K dan olmayalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

mevcut kadro

bundan sonraki öncelikli hedef bruyne + if fernando.

hep aynı kadroyla mı oynuyorsunuz? fitness kadrosu yapın aynı seviye de 2 tane takımınız olsun hem sıkılmazsınız.
  • queen123 Q kullanıcısına yanıt
    Hocam şanssızlık ötesi o ya ben hala inanamıyorum. Neyse Allah'tan daha önce güzel şeyler çıkmış yoksa insan oyun bırakır yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

mevcut kadro

bundan sonraki öncelikli hedef bruyne + if fernando.

hep aynı kadroyla mı oynuyorsunuz? fitness kadrosu yapın aynı seviye de 2 tane takımınız olsun hem sıkılmazsınız.

şuanlık aynı kadro ile evet. 100k civarı param var ama denk güçlerde bir kadro kuramam 500 k bu kadro.

belki fantezi amaçlı 50 k ya farklı bir takım kurarım diyorum ama fifa 18 de düşük rantingli oyuncular eziliyor 14 de gayet güzel iş yapıyordu şuanda saç baş yolduruyor. 3. ligde karşıma 5-6 m değerinde kadrolar geldiğini gördüğümden artık o işe soğuk bakıyorum.

o nedenle 2. takıma ihtiyaç duymuyorum.

zaten yarım saat alsat yapsam para kasıp 20 fitness kartı alacak parayı çıkarabiliyorum. 20 fitness kartı da 2 maçta 1 kullandığımda 40 maç yetiyor ki bu da en az 2 gün yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

Sif young ve Valencia dan memnun musun hocam onerir misin ?

şöyle söyleyeyim 2k ya rose varken 60 k ya neden young alayım deyip 1 hafta kadar rose ile oynadım keza valencia yerine bellerinle de öyle devam ettim.

sonra rakipler kanatları otoban yapınca ve bir rakibimde yogung adam geçirmeyince bekleri değiştirmenin vakti geldi dedim.

şunu da ekleyim her ne kadar farklı bölgede oynasalar da young>valencia.

ve bu ikisi de pas yüzdeleri yüksek vision+short passing olarak beklere göre cok yüksek rantingleri olan oyuncular. artısı kanatlarını her türlü havadan yerden paslar ile beslersin defanstan rahat top yaparak çıkarsın. defanslarını söylemeye gerek duymuyorum oynadığında anlatacaksın.

• merhaba beyler Alessandrini siyah kart çok övülüyor kullanan var mı nasıl SĞK oynar mı EPL kadrosunda sırıtır mı.... ???
  • gerek yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panamalı Hasta -- 18 Ocak 2018; 14:44:59 >
  • Arkadaşlar düzeni bozan adama acımayın basın şamarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: vanbasten10

merhaba beyler Alessandrini siyah kart çok övülüyor kullanan var mı nasıl SĞK oynar mı EPL kadrosunda sırıtır mı.... ???

Tek kelimeyle muhteşem. Fiziği de olsa Bale'yi tokatlayacak. Etrafını fransız yaparsan sırıtmaz.

• Toty nedeniyle takımımı bozmuştum son kez tekrardan kurdum daha da tots a kadar dokunmam bi alessandrini yerine messi alırım belki ileride öyle şans çok yüzüme gülmezse paketlerden bu kadroyla girer oynarım sadece wl için ticaretinde pek eski tadı kalmadı artık haftalık aylık ödüllerden ne gelirse bundan sonra şansımıza

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevap için hocam o zaman yedek yapayım mane bazen düşüş yaşıyor orada ikisini kullanırım konsept kart uyguladım kimyada sıkıntı olmadı orta saha zaten ikon kart bide cavani var elimde 90'lık olmadı birlikte kullanırım bale yakın demek gerçi ben bale beğenmedim açtığım paketlerden çıkmıştı birkaç maç sonra satmıştım neyse fiyatı uygun alalım hemen.....
  • vanbasten10 kullanıcısına yanıt
    4-3-3 yap , koy alessandrini yanına st Lacazette, arkasına da kante-bakoyoko-schnederlein istediğini koyabilirsin.

• er7an kullanıcısına yanıt
    aynen hocam 4-3-3 kullanıyorum en sevdiğim sistem şimdilik aldım sırıtmıyor fazla aklımda kante var ucuzlasın biraz 95'lik kartı kesinlikle almayı düşünüyorum muazzam olmuş birkaç maç denk geldim fena adım attırmıyor düşün bide yanında 96'lık de bruyne olduğunu dandik bir forvetin bile olsa çoğu maçı alırsın....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurokusun

Toty nedeniyle takımımı bozmuştum son kez tekrardan kurdum daha da tots a kadar dokunmam bi alessandrini yerine messi alırım belki ileride öyle şans çok yüzüme gülmezse paketlerden bu kadroyla girer oynarım sadece wl için ticaretinde pek eski tadı kalmadı artık haftalık aylık ödüllerden ne gelirse bundan sonra şansımıza

Vieira 86 nasıl sizdeki 88 gerçide ;) birde bale st kartı ile nor al kartı arasında fazla fark varmı denedinizmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurokusun

Toty nedeniyle takımımı bozmuştum son kez tekrardan kurdum daha da tots a kadar dokunmam bi alessandrini yerine messi alırım belki ileride öyle şans çok yüzüme gülmezse paketlerden bu kadroyla girer oynarım sadece wl için ticaretinde pek eski tadı kalmadı artık haftalık aylık ödüllerden ne gelirse bundan sonra şansımıza

Bale nasıl memnun musun?

• Harry Kane kkg sinde şurayı anlayamadım yardımcı olabilir mi biri sadece forvete birini koyabiliyorum tottenhamdan son u koydum görev tiklenmedi

• Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    Aslinda ben bunlardan birini seçeceğim.
    Kadroma vidal alaba/totgs kimmich ve Boateng ekleyecegim. Bekler Alaba-Valencia mi daha iyi olur yoksa young-totgs kimmich mi karar veremedim. Kimmich cok pahali o paraya deger mi bilmiyorum. Rose kullanıyorum hic memnun degilim pas hatalari topu es gecmesi felan cildirtiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    oraya kane özel kartını koyacaksın kardeşim siyah veya mavi önce konsept uygula ona göre satın alırsın en son 280k coıns verip almıştım şimdi kaç para bilmiyorum fiyat yükselmiş olabilir...
  • quote:

Kadroma vidal alaba/totgs kimmich ve Boateng ekleyecegim. Bekler Alaba-Valencia mi daha iyi olur yoksa young-totgs kimmich mi karar veremedim. Kimmich cok pahali o paraya deger mi bilmiyorum. Rose kullanıyorum hic memnun degilim pas hatalari topu es gecmesi felan cildirtiyor.

Benim sol tarafımda Alaba, Boateng ve Vidal var. Daha o tarafa hasar verebilen birisi çıkmadı. Valencia da sanırım oyunda ki tartışmasız en faydalı bek oyuncusu.
  • quote:

young'u al kadronun gerisini ona göre diz. o derece önemli bir oyuncu.
  • 
Sayfa: önceki 30423043304430453046
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.