Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3043. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.544
Cevap
786
Favori
6.095.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 30413042304330443045
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunculara winter update ne zaman geliyor bilginiz varmı ?
  • ARkadaşlar 90 lık deco yu deneyen var mı aranızda sbc sini yapmayı düşünüyorum de bruyne yerine ama kararsız kaldım değer mi diye :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mevcut kadro

bundan sonraki öncelikli hedef bruyne + if fernando.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panamalı Hasta -- 18 Ocak 2018; 10:37:40 >
  • Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    bende de salahın aynı kartından vardı sattım 1 hafta önce hiç memnun kalmadım inş sen beğenirsin
  • Mahçup etmezler inşallah

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Arkadaşlar, bekleri hücumda çok kullanan biriyim, Alba'nın hızı ve dribblingi çok fayda sağlıyor.
    SIF Young kullananlar Alba yerine tavsiye eder mi?
    Bir de kadro hakkında iyileştirme ne yapabilirim? WL de kol kırmak istemiyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganaslan84

bende de salahın aynı kartından vardı sattım 1 hafta önce hiç memnun kalmadım inş sen beğenirsin

kullandım çok memnun kaldım hocam

tutulamıyor rakip defansı çok bozuyor.

oyun stili diyelim biz.
  • drag to back hareketinin püf noktası nedir.

karşıma gelen bunu yaptığında genelde çaresiz kalıyorum.

ne yapmalı olayı nedir? açıkcası ben topu sürekli yüzü topa bakarken geri geri çekme olayını yapmak istiyorum.
  • icon fiyatları çok iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar hangi günlerde tavan yapıp azalır ona göre transfer yapalım

• Sol merkeze kimi koysam?radja mı if matuidi mi dybala mı sif pjanic mi? Biraz da ofansif olsun istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ddeddedde

quote:

Orijinalden alıntı: kursunnkalem

Ronaldo mu vieirayı mı alayım, sizce hangisi daha çok katkı yapar oyuna

Ronaldo tabiki viera kadro tamamlarken alırnır

Ronaldoyu aldım, kaymak gibi kayıyor kerata. Saolasın tavsiye için👍

• Beyler şimdi 1 haftadır Bale paketlerde yoktu fiyat düşüş yaşamadı. Sadece ilk toty günü 360k gördü. Şuan 390K civarı. 400K arası gidip geliyor. Hafif ivmeli bir düşüş var dün akşam bu yana 17K geriledi. (saat başı takipteyim) bu akşam paketler açılırken tekrar düşüş yaşar mı? Yoksa Icon sbc ve haftasonu ligi yüzünden fiyatı sabit mi kalır. ? 3 gündür Neymar kulladim. Skill felan çalim atıyor hızı ile adam geçiyor. Ama fizik yetersiz. Yani genellikle (özellikle online modlarda) Fizik önemli. O yüzden o bölgeye Guedes'i koydum çocuk canavar çıktı.

BALE NE OLUR? Düşmez ise hemen 390'da yapıştırayım.

• gondor41 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Radja
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbahadiraydin

Beyler şimdi 1 haftadır Bale paketlerde yoktu fiyat düşüş yaşamadı. Sadece ilk toty günü 360k gördü. Şuan 390K civarı. 400K arası gidip geliyor. Hafif ivmeli bir düşüş var dün akşam bu yana 17K geriledi. (saat başı takipteyim) bu akşam paketler açılırken tekrar düşüş yaşar mı? Yoksa Icon sbc ve haftasonu ligi yüzünden fiyatı sabit mi kalır. ? 3 gündür Neymar kulladim. Skill felan çalim atıyor hızı ile adam geçiyor. Ama fizik yetersiz. Yani genellikle (özellikle online modlarda) Fizik önemli. O yüzden o bölgeye Guedes'i koydum çocuk canavar çıktı.

BALE NE OLUR? Düşmez ise hemen 390'da yapıştırayım.

Düşer

• Del Piero Sbcsini yapmayı düşünüyorum. Cam da deneyen varsa memnun kaldı mı acaba ?

• Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    Sif young ve Valencia dan memnun musun hocam onerir misin ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rui costa sbc yapıyorum önerileriniz varmı ?
  • doganaslan84 kullanıcısına yanıt
    Yap daha sonra hernandeze kullan 🙂 efsaneler efsanesi bir forvet

• ciddimi o zaman forvete para yatırmıyım
  • 
Sayfa: önceki 30413042304330443045
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.