Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3038. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30363037303830393040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: doganaslan84

Bu arada Aubemayang adım adım Arsenal'e gidiyor sonra yok ben duymadım yok bilmiyorum olmasın :)

100K ya yeni Almanya kadroma kattım. Oyunun ilk zamanlarında da oynuyordum. Bence Fifa da milli takımı ve oynadığı ligden dolayı hakkı yenilen oyunculardan. Gerçekten oyunda çok verimli ve durdurulması çok zor bir forvet. BPL ye transfer olursa oyunda ki değeri 500K dan başlar..
  • Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam kaç paket açtınız acaba merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXcitinG_jr

quote:

Bu arada Aubemayang adım adım Arsenal'e gidiyor sonra yok ben duymadım yok bilmiyorum olmasın :)

100K ya yeni Almanya kadroma kattım. Oyunun ilk zamanlarında da oynuyordum. Bence Fifa da milli takımı ve oynadığı ligden dolayı hakkı yenilen oyunculardan. Gerçekten oyunda çok verimli ve durdurulması çok zor bir forvet. BPL ye transfer olursa oyunda ki değeri 500K dan başlar..

Hocam bilmediğimden soruyorum, bu transfer mevzuları fut tarafında nasıl oluyor ? Ben mevzuya 18 ile dahil olduğum için pek bilemiyorum. Mesela Coutinho, van dijk filan gerçekte transfer oldu bunlar oyunda da transfer olacak mı ? Yoksa değişmiyor mu *

• Assistant Referee kullanıcısına yanıt
    Efsaneler sadece başarılı oldugunda efsane degildir ki . Okocha mesela neden efsanedir ? Larsson yada. Keza Crespo . Hernandezin adını duyan var mı Fifa haricinde ? İcon secilmesinde farklı etkenler mevcut. Okocha afrika efsanelerindendir mesela. Kaç kupa kaldırmışlıgı var ki. Larsson isveçin en önemli oyuncusu o yüzden efsanedir. Zlatan pabucunu dama attı gerçi. Ayrıca oyuncunun haklarını almaktaki problemler de var.

Luca Toni demişsiniz. Fiorentina da gol kralı olana kadar kim tanıyodu ? 29 yasındaydı gol kralı olurken. sonra 2 sene bayern yaptı. Herkesin efsanesi başkadır tabi ama önemli olan cogunluga hitap edebilecek oyuncuların secilmesi.

Bende örnek vereyim içimde kalmasın =)

Davids - O gözlükleriyle efsanedir.
    Weah - Afrikanın efsanelerinden
    Best - Futbolculugu Tarzı yakısıklılıgı karmasık hayatı acısından efsanedir.
    Raul - Real Madrid'te yaptıkları
    R.Baggio - Büyük futbolcu , ama kacırdıgı penaltıyla hafızalara kazındı efsanedir.
    Beckham - Hitap ettigi insanları düşünün mesela. Kaç kişi sırf Beckham var diye oyun alır. (kızlar bile başlar) :)
    Zidane- Fİgo - Eusebio - Zico - Sokrates - Romario - Cafu - Batigol - Rossi - Cannavaro - Rivaldo .... niceleri...

• Burak^-^ B kullanıcısına yanıt
    Tam hatırlamıyorum 10 veya 11.pakettir. Şu anda piyasada sadece bende var satarsam 2 tane Ronaldo alabiliyorum

• herkes icon fifa paketini almış anlaşılan
  • Arkadaşlar merhaba, ultimate Team transfer pazarında ne zaman kart almaya çalışsam senden önce bi takım daha yüksek teklif yaptı diye hata veriyor. Hatta bronz 55 lik bir futbolcuya 5000 coins bastım hemen al ile onada aynı hatayı verdi dünden beri bu şekilde, hata bende mi yoksa ea Serverlarında mı çözemedim.

• Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    aynen 2 tane if istiyor yapmak için görevi
  • atumanes_xcore kullanıcısına yanıt
    telefondan almayı dene biraz daha kolay olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: eXcitinG_jr

quote:

Hocam bilmediğimden soruyorum, bu transfer mevzuları fut tarafında nasıl oluyor ? Ben mevzuya 18 ile dahil olduğum için pek bilemiyorum. Mesela Coutinho, van dijk filan gerçekte transfer oldu bunlar oyunda da transfer olacak mı ? Yoksa değişmiyor mu *

EA ara transfer dönemi sona erdikten sonra yeni bir uptade yayınlıyor ve transfer olan oyuncuların yeni takımında ki kartları çıkmaya başlıyor artık. Coutinho mesela artık İspanya ligi takımlarında kullanılıyor olabilecek ya da Van Dijk in değişmiş statsları ile Liverpool kartı çıkacak. Bu şekilde oluyor. İyi takıma giden oyuncuların özelliklerini de arttırıyorlar.

• aynen boş alan buldumu zor yakalıyamıyorsun adamı transfer gerçekleşirse dortmund kartının fiyatı düşermi acaba ? zarar etme diye söylüyorum...
    çerçeve yapıp asmak lazım foruma tebrikler
  • quote:

aynen 2 tane if istiyor yapmak için görevi

hernhangi bir if mi yoksa belirli ifler mi
  • doganaslan84 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim çıldırdım görünce kaç yıldır oynuyorum heleşükür ea bana da adam gibi bişey çıkardı.

• Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    Burdan bakabilirsin

https://www.futbin.com/squad-building-challenges/ALL/624/Tradeable%20TOTW%20Upgrade
    piyasada nasıl sadece sende var anlamış değilim pazar değeri 1.000.000 coıns hatta sbc görevleri bile var 2 tane ronaldo almayı bırak 1 tane için bile yetmiyor parası....
  • Akşamki Totw 18 için tahminler bu yönde

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • Burak^-^ B kullanıcısına yanıt
    Hangi paketten açtınız 25000 lik falan mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

aynen boş alan buldumu zor yakalıyamıyorsun adamı transfer gerçekleşirse dortmund kartının fiyatı düşermi acaba ? zarar etme diye söylüyorum...

Valla büyük ihtimal düşecek ama çokta umurumda değil. Oyunun sonuna kadar Alman kadromu bozmayı düşünmüyorum, o yüzden de kullanmaya devam edeceğim.
  • vanbasten10 kullanıcısına yanıt
    Hocam yazmayı unuttum ben PC oyuncusuyum konsolları bilmiyorum. Ama görevden alınınca satılmıyor diye biliyorum şu an koysam 3 milyon coinse direk gider o yüzden öyle dedim.

• 
Sayfa: önceki 30363037303830393040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.