Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3037. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.255
Cevap
787
Favori
6.085.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30353036303730383039
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    petit yapıcagına para biriktirip viera daha mantıklı geliyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: queen123

Benim takımımda 5 tane icon var ben bu takimi üstünlük sağlamak için ve sevdiğim iconlarla oynamak için kurdum.

Şimdi bana rakip olarak sürekli top seviyede takım gelse ben neden bu üstünlük kurma yarısına girişte hayvanı kadro kurmuş oluyorum ?

Tabiki de 75 ratingli takımds gelicek 80 de gelicek 85 de gelicek. Zayıf kadroya zayıf güzel kadroya sürekli güzel kadrolu rakip gelirse çok saçma olur zaten.

Ama sizin yaşadığınız talihsizlik olmuş size de hep hayvanı kadrolar denk gelmiş bu ara herkesin takımı çok iyi zaten

Hocam hic gelmesin demiyorum gelsin hatta bazen surekli full konsantre oynuyorum zevk aliyorum ama 10 macta bir sezonda 8 i boyle gelince bi terslik var gibi geliyor bana.

Tahminim levelim cok yukseldi millet levelle alakasi yok diyor ama ben katilmiyorum. Bide 4. ligdeyim mesela hic bir zaman en iyi oynayan benim demem gunde 10 saat oynayan cocuklar issizler vs var gunde 1-2 saat zevk almak istiyorum yensemde yenilsemde. 1. ligde gelirsede ses edemem sonucta daha ustu yok, yada WL de. ama 10. divisonda da geliyordu bu. Sadece daha az puan toplama oldugundan title alip cikiyodum. DIv 1 i goruyorum oyun bitene kdr genelde 16 haricinde hep div 1 e ciktim. Yani Ortalama bi oyuncuyum ne cok iyi nede oynamayi bilmeyen biriyim.
  • hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    Viere kactan gidiyor bakmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbahadiraydin

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Arkadaslar benim ticarete fln ugrasacak vaktim yok normal oynuyorum iconum vs yok 2-3 tane ucuz if oyuncum fln var.

div. 2 den 4 e dustum ztn neden karsima full ikon mavili yesilli cicili bicili kadrolar geliyor ? Dun bu harry kane in 91 lik karti geldi adam benden kotu oynuyor ceza sahasina 10 metre yaklasammadan dumduz vura vura 3 gol atti 2 kane 1 fabregasla.

Hani momentum fln da olmuyo niye bitane normal kadro gelmiyo ? Hayir benim gibi bazen zevkine besiktas ve tsl kadrolariyla oynayan adami birak serie a fransa fln bile gelmiyo. Paso BPL bi tane altin rengi adam goremiyom nerdeyse en vasat oyuncu kadroda suarezdi.

Istiyorum ki dengim kadrolar gelsin kotude gelmesin ben tam cekismeli mac istiyorum ama bu sekilde haksizlik artik. Kim daha yetenekli derden bilcez ? benim kadro 100 k max adamin kadro 12 milyon fln. Bide top ceviriyo son dakkalarda.

Millet gibi full gumus kadro mu kurayim momentim icin ?

Bütçen ne kadar? Ona göre sana öneririm gümüş bir kadro. Hagi yerine Yusuf'u koy oyna Başka lig istersende fikirlerimi söyleyebilirim. Hatta çok iyi oynamıyorum kalbu üstü oyuncuyum diyorsan ( ben pek Online beceremiyorum) psn:mbahadiraydin . Ekle hocam kur kadronu online oldukça yaparız. Bende böyle gümüş bronze'larla keyif alan kişileri ekleyip dostluk sezonu gibi yapıyoruz maçları zevkli geçiyor.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Gumus kadrolara butcem yeter hocam 100 K bekletiyorum su an ztn hesapta. HAgi alamam ama yusuf fln bisey uydururum 10-20 k yi gecmez ztn su kadro neden olmasin. Ortalama oyuncu olarak goruyorum kendimi oynardikta Benim platform xbox one.

Zaten xbox one a 2 ay once gectim oyunun bircok ozelligi bana yeni belki biraz ondan bocaliyorum 360 tan sonra. Hala haftasonu lig oldugunu unutuyorum elemelerin turunu fln bilmiyodum gecen hafta arkadaslar sagolsun soyledi nasil ne zaman baslayip bittgini.

Bide ben bronze ve silver turnuvalari cok ozluyorum ya ne zevkliydi kimse kimseye hayvani ustunluk kuramiyodu kadro olarak momentum daha dengeliydi genelde iyi olan kazaniyordu bronze turnuvada.

Kaldirmislar cok sacma.
  • Ahşap5 kullanıcısına yanıt
    italya kadrosu kurmuştm orda oynadım sandroyla defans ok ama ilerde çok bi etkinlik göremedim o yüzden 84lük ashley almıştm alabada güzel diyolar ama bpl le uyumlu yapamadım bi türlü
  • S.a belki konu dışı olabilir fifa points almaya çalışıyorum cüzdana para yüklemeye çalışıyorum hata veriyor sürekli kullandığım 3 adet kredi kartı bankayı aradım herhangi bir sorun yok diyorlar bizde 2 gündür sürüyor yüklü miktarda fifa point aldım pazartesi çözümü yokmu bunun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutillo -- 17 Ocak 2018; 13:50:12 >
  • mbahadiraydin kullanıcısına yanıt
    deniycem if alonsoyu teşekkürler.ilerde willian falan vardı ilk kadroda adam hızlı tamam ama ufacık bi ikili mücadelede utanmasa tribünlere uçucak adam omuzu yediği zaman :) o yüzden sanchezle maneyi deniyim dedim bu sefer fizikleri biraz daha iyi bi önceki kadroda normal sanchez kullanıyodm fena değildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizo6

Arkadaşlar 450k bütçe ile Pires mi Alan shearer mi yapsam kullanan varsa yorum yazabilirmi şimdiden teşekkürler.

Piresi 20 maçlık denedim güçlü fakat çok pasif kalıyor alan shearer yaptım adam efsane leblebi gibi gol atıyor

• kutillo kullanıcısına yanıt
    evren sana mesaj gönderiyor ama sen anlamamkta ısrar ediyorsun.

paket pişmanlıktır!
  • Elimde bolca futbolcu birikti, önce satılamaz sbc totw görevini yapıp sonra satılabilir totw görevini yapacağım :) Bakalım neler çıkacak ortaya...
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    biliyorsunuzda ben yine hatırlatıyım akşam yeni totw gelicek güzel oyuncular çıkabilir malum bu haftaki bale dışında iyi değildi bu akşam çoştururlar :) paketlerinizi saklayın sonra açarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganaslan84

biliyorsunuzda ben yine hatırlatıyım akşam yeni totw gelicek güzel oyuncular çıkabilir malum bu haftaki bale dışında iyi değildi bu akşam çoştururlar :) paketlerinizi saklayın sonra açarsınız

Muhtemelen öyle yaparım hocam, yinede teşekkürler :) İyi bir şey geleceğinden değilde insan umutlanıyor işte :)
  • şuanda en karlı iş hangisi?

birde anladıgım kadarı ile çarşambadan itibaren fiyatlar coşuyor sonra pazar akşamıyla birlikte düşüşe geçiyor. her hafta böyle rutin devam ediyor.

ne alıp satmalı ne stoklamalı? tabi bunu bilenler söylemeyeektir ama sorayım dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

şuanda en karlı iş hangisi?

birde anladıgım kadarı ile çarşambadan itibaren fiyatlar coşuyor sonra pazar akşamıyla birlikte düşüşe geçiyor. her hafta böyle rutin devam ediyor.

ne alıp satmalı ne stoklamalı? tabi bunu bilenler söylemeyeektir ama sorayım dedim

Tamamen sana kalmış alıp almamak ama naçizane tavsiyem şu anda 84'lük oyuncu depolanabilir. Ben 100 tane kadar aldım 3.4k ortalama ile. 84'lük oyuncuların 3k altına düşmesi çok zor. En düşük zamanlarında şu an. Talep halinde yükseliş olursa 5k'yı geçiyor. Alıp almamak size kalmış. Benimkisi fikir yalnızca. Acilen coins ihtiyacım olmadığı için obneş gün kadar beklerim artış için gerekirse. Ona göre alın alırsanız
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    aynen bro hepimiz aynı durumdayız.toplanıp ea stüdyolarınamı yürüsek :)
  • Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    çok bilmiyorum ama totw 17 if oyuncularına yatırım yapabilirsiniz biraz araştırıp 10k dan bulabilirsiniz şu an bu akşam artmaya başlar totw sbc görevlerinden ötürü
  • Bu arada Aubemayang adım adım Arsenal'e gidiyor sonra yok ben duymadım yok bilmiyorum olmasın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganaslan84

çok bilmiyorum ama totw 17 if oyuncularına yatırım yapabilirsiniz biraz araştırıp 10k dan bulabilirsiniz şu an bu akşam artmaya başlar totw sbc görevlerinden ötürü

sbc göreblerin if oyuncular mı kullanılıyor biraz açar mısnız
  • BEYLEEEERRRRRRRRRR

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Bakayoko piyasası dibi görmüş, ortalama ve altı kadrosu olan arkadaşlar alsınlar :) Ben aldığımda 4k 5k altına yoktu şimdi 1k ile aldım :)
  • 
Sayfa: önceki 30353036303730383039
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.