Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2839. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.622
Cevap
786
Favori
6.098.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28372838283928402841
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 83 lük keita kagawa william carvalho var 2400 den satsam mı acaba? yoksa +81 totw sbc mi beklemeliyim
  • Pirlo özelliklerine göre 3 lü orta sahada zayıf. Naingolan ile Matjuidinin yanında çok sırıtıyor, 99 pas özelliği maslesef fifada yeterli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogurtcanavari

quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

kulubunuzde ;

italyan , italya ligi , mls ligi oyuncuları var mı diye bakın mutlaka

hepsi güzel fiyata gidiyor

Hocam kaka da gelir mi

Real milan ya da brezilyali depolasak

Milandakilerin fiyati ucmustur realde guzel 83luk yok fabinho toplasam hem totw sbc gelirse 83luk yerine de kullanirim kaka gelmezse ?

gelebilir ama ben depolamayacağım
  • Ve work rate oranı low/low, yani olduğu yerde durur pek aralara koşmaz.Staminası da düşük zaten.Ama yüksek rating isteyen görevlerde kullanılabilir.Ben Overmars’ın 86 ratingli görevinde kullanmayı düşünüyorum.En azından 60-70k coinsden tasarruf etmiş olurum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhat Şenel

Öylesine girdim foruma. 84luk icardi depolamistim bir kac gun once. Hatta panik satisi yapanlara sallamistim falan :) icardi olmus 8k. 3kdan almistim hepsini. Sok oldum. Efsane kar getirdi.

Haftaya R9 ile oynarim WL'de :)

84 depolanmasi gerektigini yazan herkese tesekkurler ayrica. Yaklasik 700k geldi

bekleyen kazanıyor , süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcnrugur

Pirlo'nun futmas kartı için 3 tane L1 üçgen pas ile asist mi gerekiyor ? Doğru mu anladım ?

aynen öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

pirloya hangi kimya kartı basılmalı ?

hunter
  • Pirlo kartı bana göre tam bir pazarlama kurnazlığı.

Kartın kullanılabilir bir yanı yok, son 10dk oyuna almak dışında. Staminasi 53 olan ve workrate L/L olan bir oyuncunun üst düzey maçlarda başarılı olma şansı yok, EA bu kartı piyasaya ucuzdan sunup piyasayı allak bullak edip etkileşimi coşturdu, EA pazarlamacıları bu işi çok iyi biliyor, tebrik etmek lazım. Herkesin Pirlo konuştuğu ortamda 85 Naby Keita inanılmaz bir kart olmuş mesela, forumda sözünü edeni görmedim neredeyse, üstelik bu Naby kartı Yarmolenko ile beraber oynatabileceginiz harika bir kart, bana gore oyundaki en özel 3-5 oyuncudan birisi Otw Yarmolenko ama değeri çok az biliniyor ve çokta az sözü ediliyor, sanirim bunun nedeni Bundesliga’da oynaması, başka açıklamasını bulamıyorum.

• pirlo kartı çok ucuza mal olacak bi kart sadece beklenmeli 6 gün süresi var oyunda oynanacak kadar değil ama yüksek kkg görevlerinde 91 reytingli oyuncuyu 15/20k gibi fiyatla sahip olabileceğiniz bi kart kkg görevi yapanlar için güzel fırsat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodolante

pirlo kartı çok ucuza mal olacak bi kart sadece beklenmeli 6 gün süresi var oyunda oynanacak kadar değil ama yüksek kkg görevlerinde 91 reytingli oyuncuyu 15/20k gibi fiyatla sahip olabileceğiniz bi kart kkg görevi yapanlar için güzel fırsat

SBC lerde kullanılabiliyor mu ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

hocam 94 pace alessandrini geldi yoksun ortalarda

Ben Alessandrini'yi RAM olarak kullanıyorum. Futmas ile gelen kart 75 pası var bendekinin 81 o yüzden biraz arada kaldım.

Yine de yapıcam bendeki kartlarla maksimum 20-25 k tutuyor bence gayet iyi. Ancak kafayı kırdım Ronaldo Bale yapmak istiyorum Ronaldo cidden 4-5 galibiyet arttıran bir adam.

valla ben 1 milyon civarına giden çoğu oyuncuyu denedim bana kalırsa cam messi bu fiyatlara alınabilecek açık ara en iyi oyuncu.ardından pogba ve bale ama messi bambaşka adam direkt fark yaratıyor.4-2-3-1 forveti olsun diye aldım beğenmedim en son bi cam’de deniyim dedim anında 2 senelik vazgeçilmezim pogba’yı sattım.o bölgede strenght takıntım olmasına rağmen direk kendini kabul ettirdi.wl’ye zaman ayıramıyorum bu ara ama messi’yle galibiyet sayımı arttıracağıma eminim mutlaka deneyin pişman olmazsınız cam olmasına rağmen 100 maçta 150 küsür gol 70-80 küsür asisti olması lazım seasons’da

Messi kanatta forvette kayboluyor adamı hiç etmiş Ea Kapağa Ronaldo'yu koydum diyerek.Ronaldo'da hız dribbling bazında leş ama ceza yayı ve nereden vurursan vur füze gibi giriyor goller.Ha ikili forvet sistemi istiyorsanız en iyi ikili bütçen varsa Suarez Ronaldo

oyunda böyle Messi Cam dışında da oynayamaz gibi kanatlarda forvette hiç yapmışlar topu kaptırıyor süremiyor Messi'nin Messi'lik farkı kalmamış ara pasları şut ve frikik dışında.

• İtalya kadromdan Artık çok sıkıldım sizce ispanya kurmaya değer mi yoksa hybird bir şeyler mi deneyeyim var mı önerisi olan :)

• Gencler 40-50 k lık ispanya yada almanya ligi hızlı takım önerisi olan varmı.

• Naingolan yükselir mi yine arkadaşlar çok düştü adam satmak mantıklı mı şuan 150den gidiyo nerdeyse 😐

• quote:

quote:

quote:

kulubunuzde ;

Hocam kaka da gelir mi

Milandakilerin fiyati ucmustur realde guzel 83luk yok fabinho toplasam hem totw sbc gelirse 83luk yerine de kullanirim kaka gelmezse ?

neye yatirim yapilmasini onerirsin totw sbc si gelir mi hocam ?.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaleye kurtua mı lloris devam mı sizce ?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• cankurt21 kullanıcısına yanıt
    Begovic yada ederson al cidden ikiside iyi ama 10 15 maç yap o parayı sakla 10gun sonra fiyatlar dip.yapinca de gea

• quote:

quote:

quote:

kulubunuzde ;

Hocam kaka da gelir mi

Yatırım tavsiyen ne olur?

Bütçe 500k

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

Begovic yada ederson al cidden ikiside iyi ama 10 15 maç yap o parayı sakla 10gun sonra fiyatlar dip.yapinca de gea

Tamamdır hocam ederson leblebi gibi ama begovic olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: cankurt21

Kaleye kurtua mı lloris devam mı sizce ?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Llloris bence ama Courtoisinde boy avantajı olmasına rağmen saçma sapan hatalar yapıyor akıl sır verilmeyen lloriste bu saçmalıkları görmedim.

• 
Sayfa: önceki 28372838283928402841
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.