Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2834. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TBombadil Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
172.508
Cevap
785
Favori
6.094.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
50. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 28322833283428352836
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maliyeti göz önüne alındığında (elimde oyuncular vardı 8-9kya geldi) inanılmaz bir kart. 150kya giden şampiyonlar ligi kimmich ayarında nerdeyse.

Göbekte de oynar gibi gözüküyor ama agilty ve denge'sinin çok düşük olması biraz sıkıntı yaratabilir. Ben asıl mevkisi olan sağ bekte kullanıyorum. Çok hızlı olmaması dışında müthiş kart. Kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

190 boy var savunma var stamina (93) var güç var (86) pas var şut var. hızı da 65-70 değil 80. (Sprint speed 84)

Belki komik gelecek ama Statlara ve boyuna baktığınızda genç ikonların bir gömlek altı gibi gözüküyor.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyuna 8-10 önce başladığım için SBC'leri yeni bitirdim. Önceki SBClerin paketlerini gelir gelmez açmıştım. Hiç düzgün bir şey alamadım. Sizlere sorum, Squad Battles'tan gelecek paketlerle beraber bu elimdeki 5-6 paketi biriktirip topluca açsam daha mı iyi olur? Ve paket açmak için zaman öneriniz var mı?

Son olarak elimde 250k kadar coin var, hemen hemen hepsi oynayarak oldu ancak nasıl çoğaltabilirim? Snipelamaktan filan bahsedilmiş bu konuyla ilgili özel önerisi olan varsa özelden de yazabilir, minnettar olurum.
  • gondor41 kullanıcısına yanıt
    sanırım hybrid kurmayı düsünmüyosun epl de kalıcaksan kaleye de gea, orta sahaya pogba mooy yerine, alderweild yerinede sif mustafi daha iyi olabilir
  • bu kadroyu kurmayı düşünüyorum şunun yerine şunu al ya da böyle yap diyebileceğiniz bir tavsiye var mı?EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gskaan8 -- 22 Aralık 2017; 18:34:4 >
  • Benim de premier lig tavsiyesine ihtiyacım var

Kaleden ve sol açıktan memnun değilim dün if pjanic açtım para güzel oldu şimdi düşünüyorum kaleciyi de gea mı yapayım sol açık if son veya hazard mı yapayım? Sol açığı değiştirsem lloris’e hangi kimya kartını önerirsiniz bazen üstüne vurunca bile yiyor can sıkıyor o da. Bunlar dışında da her türlü tavsiyeye açığım

• gskaan8 G kullanıcısına yanıt
    De bruyne’ı o mevkide harcamayın derim.Oraya pogba iyi gider

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    coins durumu malum :(
  • 8/7 başladık bakalım 29 yapabilcem mi artık ortada olan maçları bi şekilde kazanıyorum 25ten sıkıldım artık

• Selam Arkadaşlar satılmayı bekleyen Aubumeyang,alaba,robben,leno gibi oyuncular var. İlerde ibrayı denemek istiyorum. Yanına eküri kim gider jesus mu ? Şu boşlukları bi doldurabilir miyiz yardımınızla

İbra ağır derseniz lukaku da olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cankurt21 -- 22 Aralık 2017; 19:52:19 >
  • onr1102 kullanıcısına yanıt
    hocam az çok kadromuz benzar ben van dijk yerine vertonghen kullanıyorum aurier yerine de meunier sbcsini yaptım bi de forvette if wilsonı da tavsiye ederim düşük bütçeye çok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankurt21

Selam Arkadaşlar satılmayı bekleyen Aubumeyang,alaba,robben,leno gibi oyuncular var. İlerde ibrayı denemek istiyorum. Yanına eküri kim gider jesus mu ? Şu boşlukları bi doldurabilir miyiz yardımınızla

İbra ağır derseniz lukaku da olur

Nif kartlar içinde Aguero alamıyorsan tartışmasız Jesus.

Stoper için Sif 87 Mustafi öneririm.

Kaleci konusu biraz sıkıntılı hocam.De Gea harici öyle aman aman fark yaratan bir kaleci görmedim ben.Ben mesela 750 coins Begovic oynatıyorum

İbra'yı bende denemek istiyorum ama o hantallığı beni düşündürüyor.Bir ara acaba cam'da mı denesem dedim ama Eriksen epey iyi orada.

Lukaku'yu da denedim oda bu sene pek iyi değil.Yani oyunun dinamiklerine göre biraz etkisiz kalıyor.Hızlı hücumlarda , araya toplarda sıkıntı olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Trevor -- 22 Aralık 2017; 20:10:50 >

• Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    Görüşler için teşekkürler trevor amca :)

• xxride kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle yedekte musa ve lingard var çok iş yapıyorlar

• quote:

Ayliktan 87 Mustafi geldi bana hic begenmedim. David Luiz daha iyi ondan kesinlikle tabi bu kisisel gorusum ama 20 mac falan dayandim yine.

• Arkadaşlar haftasonu liginde sizde gecikme kaç çubuk oluyor?

• Arkadaslar bu WL de topun bendeyken oyunun kasmasi ve bir anda hizlanmasi ama rakipteyken hic boyle birsey olmamasi normal mi?

Rakip: rekdal7 (TR United )

Gelirse dikkat edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Ayliktan 87 Mustafi geldi bana hic begenmedim. David Luiz daha iyi ondan kesinlikle tabi bu kisisel gorusum ama 20 mac falan dayandim yine.

Hocam ikisini bende kullandım ama kesinlikle Sif Mustafi Nif Luiz'i tokatlar.Tabi görüşüne saygım var

• quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

quote:

quote:

Hocam ikisini bende kullandım ama kesinlikle Sif Mustafi Nif Luiz'i tokatlar.Tabi görüşüne saygım var

Ben zaten pek oyuncu tavsiyesine guvenmem cunku gercekten her gun oynadigim adam bile bazen yeter be dedirtiyor. Oyun cok degisken bendeki Mustafi ayliktan gelmisti inan 20 macta kac tane pozisyon hatasi yapti sayamadim. Belki 1 sans daha versem bu sefer de luiz i satarim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

quote:

quote:

Ben zaten pek oyuncu tavsiyesine guvenmem cunku gercekten her gun oynadigim adam bile bazen yeter be dedirtiyor. Oyun cok degisken bendeki Mustafi ayliktan gelmisti inan 20 macta kac tane pozisyon hatasi yapti sayamadim. Belki 1 sans daha versem bu sefer de luiz i satarim

Aynen öyle hocam.Birde oyun tarzı ile alakalı bazı durumlar.

• quote:

Rica ederim cankurtaran bey

• 
Sayfa: önceki 28322833283428352836
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.