Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: muhendis_58 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
120.798
Cevap
565
Favori
4.054.992
Tıklama
Popüler Konular listesinde 38. Sırada  bugün en iyi #11
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    1806 Mesaj

Daha ne olsun dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    *ORION* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Psn:Brkeyp
  • Yüzbaşı
    830 Mesaj

Öyleymiş kardeşim...sen cvp verince test ettim...eyw saol

|
    |
    Jersey Devil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: onr1102

arkadaşlar kadrom şu şekide biraz önce günlük sbcden eriksen çıktı yedeklerde martial wilian sane rakitic matuidi alli var...eriksenle henüz oynamadım kullanmalımıyım sizce kullanan arkadaşların yorumu nedir eriksen konusunda?

arkadaşlar tavsiye bekliyorum lütfen

• Teğmen
    204 Mesaj

Şöyle bir kadrom var kanat oyunundan vazgeçtim verkaç ve orta saha oyunuyla oynayacağım tavsiyesi olan varmı

Beyaz kalanların bonusunu alamıyorsun anlamına geliyor, chem 10 olduğunda hepsi yeşil olur. Loyalty ve teknik direktör bonusuyla 10'a tamamlayabilirsin.
    |
    |
    jiu_jitsu1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    636 Mesaj

Bu nasıl maç arkadaş ya

|
    |
    455 Mesaj
    Meunier futmas sbc yapan var mı reytinglere göre cok ucuz duruyor maç başladığında oyuna almak mantıklı gibi???
    |
    |

• Teğmen
    157 Mesaj

Maliyeti göz önüne alındığında (elimde oyuncular vardı 8-9kya geldi) inanılmaz bir kart. 150kya giden şampiyonlar ligi kimmich ayarında nerdeyse.

Göbekte de oynar gibi gözüküyor ama agilty ve denge'sinin çok düşük olması biraz sıkıntı yaratabilir. Ben asıl mevkisi olan sağ bekte kullanıyorum. Çok hızlı olmaması dışında müthiş kart. Kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

190 boy var savunma var stamina (93) var güç var (86) pas var şut var. hızı da 65-70 değil 80. (Sprint speed 84)

Belki komik gelecek ama Statlara ve boyuna baktığınızda genç ikonların bir gömlek altı gibi gözüküyor.

|
    |
    xxride kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    856 Mesaj
    Oyuna 8-10 önce başladığım için SBC'leri yeni bitirdim. Önceki SBClerin paketlerini gelir gelmez açmıştım. Hiç düzgün bir şey alamadım. Sizlere sorum, Squad Battles'tan gelecek paketlerle beraber bu elimdeki 5-6 paketi biriktirip topluca açsam daha mı iyi olur? Ve paket açmak için zaman öneriniz var mı?

Son olarak elimde 250k kadar coin var, hemen hemen hepsi oynayarak oldu ancak nasıl çoğaltabilirim? Snipelamaktan filan bahsedilmiş bu konuyla ilgili özel önerisi olan varsa özelden de yazabilir, minnettar olurum.
    |
    |

sanırım hybrid kurmayı düsünmüyosun epl de kalıcaksan kaleye de gea, orta sahaya pogba mooy yerine, alderweild yerinede sif mustafi daha iyi olabilir
    |
    |
    gondor41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gskaan8 -- 22 Aralık 2017; 18:34:4 >

Kaleden ve sol açıktan memnun değilim dün if pjanic açtım para güzel oldu şimdi düşünüyorum kaleciyi de gea mı yapayım sol açık if son veya hazard mı yapayım? Sol açığı değiştirsem lloris’e hangi kimya kartını önerirsiniz bazen üstüne vurunca bile yiyor can sıkıyor o da. Bunlar dışında da her türlü tavsiyeye açığım

|
    |

• Binbaşı
    1658 Mesaj

De bruyne’ı o mevkide harcamayın derim.Oraya pogba iyi gider

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gskaan8 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

coins durumu malum :(
    |
    |
    Yürüyen Hoparlör kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Selam Arkadaşlar satılmayı bekleyen Aubumeyang,alaba,robben,leno gibi oyuncular var. İlerde ibrayı denemek istiyorum. Yanına eküri kim gider jesus mu ? Şu boşlukları bi doldurabilir miyiz yardımınızla

İbra ağır derseniz lukaku da olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cankurt21 -- 22 Aralık 2017; 19:52:19 >

hocam az çok kadromuz benzar ben van dijk yerine vertonghen kullanıyorum aurier yerine de meunier sbcsini yaptım bi de forvette if wilsonı da tavsiye ederim düşük bütçeye çok memnunum
    |
    |
    onr1102 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cankurt21

Selam Arkadaşlar satılmayı bekleyen Aubumeyang,alaba,robben,leno gibi oyuncular var. İlerde ibrayı denemek istiyorum. Yanına eküri kim gider jesus mu ? Şu boşlukları bi doldurabilir miyiz yardımınızla

İbra ağır derseniz lukaku da olur

Nif kartlar içinde Aguero alamıyorsan tartışmasız Jesus.

Stoper için Sif 87 Mustafi öneririm.

Kaleci konusu biraz sıkıntılı hocam.De Gea harici öyle aman aman fark yaratan bir kaleci görmedim ben.Ben mesela 750 coins Begovic oynatıyorum

İbra'yı bende denemek istiyorum ama o hantallığı beni düşündürüyor.Bir ara acaba cam'da mı denesem dedim ama Eriksen epey iyi orada.

Lukaku'yu da denedim oda bu sene pek iyi değil.Yani oyunun dinamiklerine göre biraz etkisiz kalıyor.Hızlı hücumlarda , araya toplarda sıkıntı olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Trevor -- 22 Aralık 2017; 20:10:50 >

Reklamlar
bankalar.org
kolayoto.com
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.