Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Wallcroft , bobadilla Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü5 Mobil1 iOS
120.571
Cevap
565
Favori
4.047.712
Tıklama
Popüler Konular listesinde 65. Sırada  bugün en iyi #9
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    858 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: queen123

84 Luk oyuncularin değerinin cıkmama ihtimali zaten yok güzel kardeşim ama bence getirdiği kar değmez yani.

Yapana saygı duyarım herkesin tercihi farklıdır bu işlerle çok uğraşmak istemiyorum diyen stoklar günü gelince satar.

Ben hergun akşam 9 da paketler geldiği an ikon ya da belli başlı oyuncuları snipe yapıyorum hergun en az 5 icon minimum buynowdan konuluyor ben 1 tanesini yakalıyorum ya da hiç yakalayamiyorum ama yakaladigimda bir anda milyonluk kâr ediyosun.

Sana bir kaç oyuncu soylim sen de dene bu adamlar minimum buynowdan çok koyuluyor.

Alaba, Alex sandro, dybala, naingolan, icon shevchenko ve icon blanc.

Özellikle Alex sandro her akşam en az 3 tane minimum fiyattan satışa sunuluyor ardından en çok gördüğüm dybala sheva ve blanc.

Ben bu şekilde ettiğim kar ile takıma her biri 90 rating üzeri 4 tane icon ekledim ve harcadigim zaman günde sadece 1 saat. Aksam 9 10 arası.

kardeşim yanlış anlamazsan sheva ve blanc’ın fiyat ss’sini atabilirmisin? Fifa 11’den beri oynarım,totw sonrası snipe kovaladığım dönemlerde olduda hergün sadece 1 saat uğraşıp minimum fiyattan icon yakalayıp bir anda milyonluk kar etmek çok olasılıksız geliyor bana.hani 1 kere denk gelmişsen anlarım ama düzenli olarak nasıl denk geldin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

bu hesap 2 kisi tarafindan kullanilmaktadir/psn id:kewl_dude1

• Binbaşı
    1048 Mesaj
    bu hafta 3. kez başıma geliyor squad battlesta ikinci yarıya başlarken oyuncular orta sahada donuyor ve 3.kez sıfır puan alıyorum.

ea chat ile dün konuşmuştum bana satılamaz paket vermişti dalga geçer gibi bugün de başıma geldi bu olay halftime bug olarak geçiyor internette karşılaşan var mı daha önce?
    |
    |

Orijinalden alıntı: saradora

Kalede schmeichel, ederson, cech i denememe rağmen bir türlü memnun kalamadım. De gea için bütçe yok, courtois veya loris fark yaratır mı veya alternatif var mı?

Eldiven kimya kartıyla farkı hissettim, ben de aynı değişikliği düşünmedim değil.

|
    |

• Yüzbaşı
    413 Mesaj

üstad 83'lük keita var elimde artış olurmu acaba dersin ?
    |
    |
    Bahsedilenler: navarro4
    quote:

Orijinalden alıntı: eyupco

1 K civarına almışsınızdır zaten , illa artacaktır 1 hafta içinde panik satışı yapmayın
    4 senelik üye

daha önce toplasan 4 mesajı yok

4 gündür bu sayfaya yazıyor

hergün nerdeyse minimum pricetan icon düşürüyormuş

çözümü basit

ver psn adresini buraya , eklesin arkadaşlar baksınlar transfer karın ne kadar

yanına da iki eküri almış 'tayfun34' ile 'yürüyen hoporlor' , cevap verilmemesi insanlar

huzur kaçırıyor bu 3 arkadaş malesef,

forumun en güzel , en yardımsever konusunda
    quote:

Orijinalden alıntı: queen123

84 Luk oyuncularin değerinin cıkmama ihtimali zaten yok güzel kardeşim ama bence getirdiği kar değmez yani.

Yapana saygı duyarım herkesin tercihi farklıdır bu işlerle çok uğraşmak istemiyorum diyen stoklar günü gelince satar.

Ben hergun akşam 9 da paketler geldiği an ikon ya da belli başlı oyuncuları snipe yapıyorum hergun en az 5 icon minimum buynowdan konuluyor ben 1 tanesini yakalıyorum ya da hiç yakalayamiyorum ama yakaladigimda bir anda milyonluk kâr ediyosun.

Sana bir kaç oyuncu soylim sen de dene bu adamlar minimum buynowdan çok koyuluyor.

Alaba, Alex sandro, dybala, naingolan, icon shevchenko ve icon blanc.

Özellikle Alex sandro her akşam en az 3 tane minimum fiyattan satışa sunuluyor ardından en çok gördüğüm dybala sheva ve blanc.

Ben bu şekilde ettiğim kar ile takıma her biri 90 rating üzeri 4 tane icon ekledim ve harcadigim zaman günde sadece 1 saat. Aksam 9 10 arası.

snipe'ı ps4'ten mi yapıyorsunuz. bildiğim kadarıyla botları engellemek için konsolda 1 sn daha erken listeleniyor kartlar. webapp ve companion'da ise 1 sn sonra listelenebiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    14294 Mesaj

Sen de az kirli çıkı değilsin. sende de vardır bi bu kadar.
    |
    |
    navarro4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

quote:

Orijinalden alıntı: eyupco

1 K civarına almışsınızdır zaten , illa artacaktır 1 hafta içinde panik satışı yapmayın

Bugün veya yarın totw14 +81 sbcsi gelecek diye söylenti var. Elimdeki 4-5 tip 83lük kart var dün 1400-1500lerdeydi bugün 2100lerde hepsi .Aslı var mıdır ki ?
    Bu haftaki iflerin iyi olması da söylentiyi güçlendiriyor bence .
    |
    |
    Bahsedilenler: eyupco

Orijinalden alıntı: cankurt21

Dün gece hatalı bir şekilde bu sbc gelmiş. Sonra kaldırmışlar

Vay be beklediğim kart if olarak gelseydi olmamamıydı.
    |
    |

• Yarbay
    14294 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Bu mesajın neden silindiğini açıklar mısınız? Kadro koyduk, trade'de Dünya 13.sü olduğumuzu yazdık. Sorun nedir? Coin mi satıyoruz? İllegal ne yazmışız, mantıklı bir açıklamanız var mı?

Burası babanızın çiftliği değildir, kafanıza göre mesaj silemezsiniz. Sizin foruma üye olduğunuz tarihte ben 4 yıllık üyeydim, kuralları iyi bildiğimi düşünüyorum. 13 yıldan fazla süredir buradayım ve 6-7 yıldır fut konusuyla ilgileniyorum ama şu mesajda silinecek, kurallara aykırı bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Mantıklı bir açıklamanızı bekliyorum, kurallara baktığımda keyfi olarak mesaj silme hakkınız olduğunu göremiyorum.

İstersem her dakika kadro fotoğrafı atabilirim, istersem her dakika fut ile alakalı mesaj yazabilirim. Bunu sınırlamaya hakkınız yoktur. Fut konusunda fut ile alakalı bir mesaja illegal olmadıkça müdahale edemezsiniz!

Saygılarımla,
    Bahsedilenler: ScRyedd

• Teğmen
    157 Mesaj

Felipe Anderson

81 ovr olduğuna bakmayın. Willian'ın bir tık altı

|
    |
    RuhsatliSilahCruze kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Bu mesajın neden silindiğini açıklar mısınız? Kadro koyduk, trade'de Dünya 13.sü olduğumuzu yazdık. Sorun nedir? Coin mi satıyoruz? İllegal ne yazmışız, mantıklı bir açıklamanız var mı?

Burası babanızın çiftliği değildir, kafanıza göre mesaj silemezsiniz. Sizin foruma üye olduğunuz tarihte ben 4 yıllık üyeydim, kuralları iyi bildiğimi düşünüyorum. 13 yıldan fazla süredir buradayım ve 6-7 yıldır fut konusuyla ilgileniyorum ama şu mesajda silinecek, kurallara aykırı bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Mantıklı bir açıklamanızı bekliyorum, kurallara baktığımda keyfi olarak mesaj silme hakkınız olduğunu göremiyorum.

İstersem her dakika kadro fotoğrafı atabilirim, istersem her dakika fut ile alakalı mesaj yazabilirim. Bunu sınırlamaya hakkınız yoktur. Fut konusunda fut ile alakalı bir mesaja illegal olmadıkça müdahale edemezsiniz!

Saygılarımla,

bunca atardan sonra sonunda saygılarımla'yı okuyunca beni bir gülme tuttu.

• Yarbay
    3680 Mesaj
    quote:

Sen de az kirli çıkı değilsin. sende de vardır bi bu kadar.

Otw ticareti mi yapıyorsun yine hocam?

Alışkanlık.

|
    |
    ozan_k kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok, genelde icon toplayıp satıyordum. İconlara fix çekip sonra az az piyasaya sürüyordum. Büyük iconlarda. :)

|
    |
    *ORION* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam geçen seneki hatayı yapmayın lütfen, gereksiz şeylerden forumu bırakmıştınız, boş verin size saygı duyan bir sürü üye var burada
    |
    |

Yok, genelde icon toplayıp satıyordum. İconlara fix çekip sonra az az piyasaya sürüyordum. Büyük iconlarda. :)

icon snaplayarak iyi gelir elde edileceğine inanıyor musunuz ?
    |
    |

Aman huzurumuz kaçmasın komiksin vallahi.Konuyu çöplüğe çevirdin resmen.

|
    |
SEO
Sohbet
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.