Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2825. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: zonguldaksporlu Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.254
Cevap
787
Favori
6.085.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28232824282528262827
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cankurt21

Dün gece hatalı bir şekilde bu sbc gelmiş. Sonra kaldırmışlar

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Vay be beklediğim kart if olarak gelseydi olmamamıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Bu mesajın neden silindiğini açıklar mısınız? Kadro koyduk, trade'de Dünya 13.sü olduğumuzu yazdık. Sorun nedir? Coin mi satıyoruz? İllegal ne yazmışız, mantıklı bir açıklamanız var mı?

Burası babanızın çiftliği değildir, kafanıza göre mesaj silemezsiniz. Sizin foruma üye olduğunuz tarihte ben 4 yıllık üyeydim, kuralları iyi bildiğimi düşünüyorum. 13 yıldan fazla süredir buradayım ve 6-7 yıldır fut konusuyla ilgileniyorum ama şu mesajda silinecek, kurallara aykırı bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Mantıklı bir açıklamanızı bekliyorum, kurallara baktığımda keyfi olarak mesaj silme hakkınız olduğunu göremiyorum.

İstersem her dakika kadro fotoğrafı atabilirim, istersem her dakika fut ile alakalı mesaj yazabilirim. Bunu sınırlamaya hakkınız yoktur. Fut konusunda fut ile alakalı bir mesaja illegal olmadıkça müdahale edemezsiniz!

Saygılarımla,
  • Felipe Anderson

81 ovr olduğuna bakmayın. Willian'ın bir tık altı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Bu mesajın neden silindiğini açıklar mısınız? Kadro koyduk, trade'de Dünya 13.sü olduğumuzu yazdık. Sorun nedir? Coin mi satıyoruz? İllegal ne yazmışız, mantıklı bir açıklamanız var mı?

Burası babanızın çiftliği değildir, kafanıza göre mesaj silemezsiniz. Sizin foruma üye olduğunuz tarihte ben 4 yıllık üyeydim, kuralları iyi bildiğimi düşünüyorum. 13 yıldan fazla süredir buradayım ve 6-7 yıldır fut konusuyla ilgileniyorum ama şu mesajda silinecek, kurallara aykırı bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Mantıklı bir açıklamanızı bekliyorum, kurallara baktığımda keyfi olarak mesaj silme hakkınız olduğunu göremiyorum.

İstersem her dakika kadro fotoğrafı atabilirim, istersem her dakika fut ile alakalı mesaj yazabilirim. Bunu sınırlamaya hakkınız yoktur. Fut konusunda fut ile alakalı bir mesaja illegal olmadıkça müdahale edemezsiniz!

Saygılarımla,

bunca atardan sonra sonunda saygılarımla'yı okuyunca beni bir gülme tuttu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sen de az kirli çıkı değilsin. sende de vardır bi bu kadar.

Otw ticareti mi yapıyorsun yine hocam?
  • ozan_k kullanıcısına yanıt
    Alışkanlık.

• Yok, genelde icon toplayıp satıyordum. İconlara fix çekip sonra az az piyasaya sürüyordum. Büyük iconlarda. :)

• navarro4 kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen seneki hatayı yapmayın lütfen, gereksiz şeylerden forumu bırakmıştınız, boş verin size saygı duyan bir sürü üye var burada
  • quote:

Yok, genelde icon toplayıp satıyordum. İconlara fix çekip sonra az az piyasaya sürüyordum. Büyük iconlarda. :)

icon snaplayarak iyi gelir elde edileceğine inanıyor musunuz ?
  • 200klık yatırım önerisi olan varmı

Aman huzurumuz kaçmasın komiksin vallahi.Konuyu çöplüğe çevirdin resmen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu akşam 21.00-22.00 arası 1500 altına 83 kartları topla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuhsatliSilahCruze

Koskosa seria a da sağ kanat Yok var mı önerileriniz beyler

Callejon akıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Aman huzurumuz kaçmasın komiksin vallahi.Konuyu çöplüğe çevirdin resmen.

Hayırdır kardeş, sizin sorununuz ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxneto

quote:

Orijinalden alıntı: RuhsatliSilahCruze

Koskosa seria a da sağ kanat Yok var mı önerileriniz beyler

Callejon akıyor

Adam gerçekten tutulamıyor. Geçen sene Tots olarak vardı, başa belaydı.
  • Ya arkdslr onlineda arkadasa istek yollarkn habire sayfa yeniliyo istek gitmiyo acaba cozumu varmi

• Bu akşam Smalling, Werner veya Aspas/Carrasco süpriz yapabilir.
  • beyler örneğin futbinde oyuncu özelliklerinde bir normal hal var birde oyuncuya chemistyri yüklenilenki hali var , benim merak ettiğim basic chemistry görünümünde de nomal halinden daha farklı bir görüntü mevcut , madem öyleyse elimzdeki basic olan oyuncularımızı kartlardan değerlendirirken basic özelliği seçerek değerlendirmek mi lazım .. belki demek istediğimi tam net anlatamadım ama beni anlayan çıkmıştır umarım saolun
  • lexx kullanıcısına yanıt
    Örnek sallah 88 Maestro kartı bastığında cf bölgesinde 94 over. Görüyor. Ama icon Hernandez 90 hangi kartı basarsan bas 93 ST en fazla. Sanırım bunu sordun

Kardesım sen sakın ol uyma bosver senı bölen bılıyo ben fıfa 17 dede 18 dede burdayım sessız uyelerdendım hep senı takıp ederdım bu sene bana su futmas yatırımından bı Musa bıde 150 k kar yaptırdın 100 km vardı sımdı arttı kadrom ıyı oldu wl gırdım sen uyma burdakı cogu senı cekemeyen

• 
Sayfa: önceki 28232824282528262827
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.