Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Finn Balor , SALIGIA , wolfbul Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (3 Mobil) - 10 Masaüstü5 Mobil1 Android
120.566
Cevap
565
Favori
4.047.623
Tıklama
Popüler Konular listesinde 46. Sırada  bugün en iyi #9
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    202 Mesaj

Hafta sonu ligi sebebiyle fiyatı yükselecektir. Belki cuma akşamı 90-100k lara okutabilirsiniz.

Zaten en kötü yine 80k dan satacağınız için ben olsam yarın akşamı beklerdim.
    |
    |
    gondor41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Olabilir hocam ama ea gibi bi şirketin böyle bir hata yapması manidar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    navarro4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bug falan olmuş olabilir mi ? :D werner bildiğim kadarıyla alman ve juventusta oynamıyor
    |
    |
    RapX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: haldun41

Beyler 82 lik if mooydan memnun kalan var mı ? Dembele mooy herrera 3 lüsü ile oynamayı düşünüyorum ortasahada

82 Mooy dembeleden daha iyi bana göre, wf avantajı var, ayrıca hem dembele hem de herreraya göre ataklarda daha araya kaçıyor. Ben herreranın yerine birini arıyorum, hatta bazen sanches, o bölgede kullanıyorum.

• Teğmen
    132 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

bug falan olmuş olabilir mi ? :D werner bildiğim kadarıyla alman ve juventusta oynamıyor

Zaten kaldırmışlar şimdi. Dün en son 13 numaranın sbci geldi. Werner'in numarası 11 bugün akşam gelme ihtimali var. Tabi Douglas Costa'da olabilir onun da numarası 11.
    |
    |

Çok memnunum, Bir dönem Kante'yi kullandım, Kante'den daha efektif olduğunu düşünüyorum.O yüzden şu anda Mooy'dayım.
    |
    |
    saradora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam pes etme 2017 de 1 yıl katılamadım bu yıl wlye çok rahat katılıyorum 2 haftadır kadromda çok üstün değil elemelerden katılıyorum 20 maç katılıyorum wlde tamamını yapamadım geçen hafta ama sakınlestırıcı hazırladım bu hafta 😝 kadromda cokk ıyı değil buradakı kadrolara bakınca Ama pas oyunuyla oluyo kadrom asagıda

|
    |
    uA060 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: haldun41

Beyler 82 lik if mooydan memnun kalan var mı ? Dembele mooy herrera 3 lüsü ile oynamayı düşünüyorum ortasahada

Mooy garip bir oyuncu. Bazı maçlar maçı kurtarır bazı maçlar oyundan düşer. Rakib eğer Fitness bi kadro ise ilk yarı eğer normal kadro ise ikinci yarı. Dembele yedek Hererra resevre kadroda. Bakayoko daha sağlam kalıyor ayakta. Bide tek top oynuyorsan Mooy hepsinden iyi. Artist kartı basarsan Cm, powerhouse basarsan cdm olarak çok iyi diyebilirim. Son olarak hafif çaprazdan sağ ayakla vurduğu gol olma ihtimali yüksek. Sol ayakta komdisyonu iyiyken vurur ama kondisyon düştükten sonra deneme hiç. Kafa topu alamaması dez avantajı ve çoğunlukla verkac yaparken kendini durduruyor. Deneyim bu kadar umarım yararlı olur.

• Onbaşı
    19 Mesaj

Kalede schmeichel, ederson, cech i denememe rağmen bir türlü memnun kalamadım. De gea için bütçe yok, courtois veya loris fark yaratır mı veya alternatif var mı?
    15 gündür oyuna girmiyordum dün bi gireyim dedim su icondan gelen dandik haftalık paketleri acmak için. birinden kante diğerinden walker cıktı şok oldum :) sanırım arada oyuna küsmek gerekiyor. bu oyuncular cıkınca italyayı satıp eple gecmeyi düşündüm ama eplnin defansı beni caydırdı sanırım. aynı paraya aynı kalitede oyuncuları toplamak zor gibi.

PSN: FCBoyalca (FİFA20)
    thebogdanovic (NBA2k20)
  • Binbaşı
    1806 Mesaj

Hocam bu hafta toplam 6 kere finalde elendim sinirden oynayamıyorum bir süre sonra yıldım artık geçen hafta katılmıştım 14 galibiyet aldım bu hafta katılamadım

|
    |
    mbahadiraydin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Psn:Brkeyp
  • Teğmen
    241 Mesaj
    Koskosa seria a da sağ kanat Yok var mı önerileriniz beyler

Hocam hoş geldin güzel karşılama olmuş senin için bende bir küsebilsem keşke.

|
    |
    ReiSeM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dostum en azından katilabiliyorsun. Ben hiç katılamadım. Ben hiç beceremiyorum. En iyisi online sezonda iyice kendimi geliştirip öyle katılmayı denicem

|
    |
    uA060 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    geçen hafta navarro nun tüm dedikleri çıktı, 84 ve üzeri düz oyuncular toparlayın demişti. bende o gün yeterli bütçem olmadığı için 2şer morata ve mustafi almıştım 3500 e, şimdi bu adamlar 5700 ediyor. 100 tane stoklayıp sattığımı düşünmek istedim temiz 200k getirisi vardı. Valla geçen bu arkadaş üzüldü burada sebepsiz, haksızlık edildiğini son 1 ayda burayı takip etmeye başlayan biri olarak daha net anladım. helal olsun navarro kardeş. bu işi çözmüş bir adamsın. hakkını vermek lazım.

|
    |
    #4ThePlayers PSN : ErKaN-EG7
  • Çavuş
    57 Mesaj
    kulubumde 8-10 tane 84 varmış. simdi satmalı mı ??

doğrudur ancak verdiğim örnek sadece benim alabileceğim tarz oyunculardı, onun yanında if tavsiyeleride gelmişti arkadaştan. senin dediğin de bir yöntem ileride fazla coin im olursa mutlaka o dediğin kartları takip ederim mutlaka, teşekkür ederim.

|
    |
    queen123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    996 Mesaj
    Div 1 de arka arkaya galibiyetler getiren kadrom. Wl de inş iş yapar yoksa mecbur artık oyunu silecem
    |
    |

8-10 tane 84 lük adam senin coin basıp aldığın adamlar ise kar yapıyorsa sat tabiki. ben 2500-3000 arası alıp şimdi 6k civarından gittiği için bu örneği verdim. daha yükselir mi bilmiyorum, buradaki üstadlar bilir. ben FUT ile fifa14 te tanıştım o zamandan beri aralıksız oynadım ama hiç ticaret konusuna girmedim, burayı keşfetmem yeni oldu, keşke daha önce bulup tavsiyelerden daha önce yararlansaydım, en azından kadro kurmakta 300k masraf yapıp acaele etmek yerine ticarete kafa patlatsaydım.

|
    |
    chenheviz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1006 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RuhsatliSilahCruze

Koskosa seria a da sağ kanat Yok var mı önerileriniz beyler

4-4-2 yapıp sağ forvete mbappe sağ kanada dembele onun yanındaki orta sahaya da matuidi koyabilirsin dembelenin altındaki sağ beke de yeşil olması için samedu koy benim kadrom bu şekilde :)
    |
    |
bankalar.org
kolayoto.com
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.