Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (8 Mobil) - 4 Masaüstü8 Mobil
120.633
Cevap
564
Favori
4.049.103
Tıklama
Popüler Konular listesinde 20. Sırada  bugün en iyi #8
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    6859 Mesaj

Bernardo silva müstafi ve cahiller 5600dsn gitti hepsi 83ler kaldı bi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    navarro4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Online sezonda bir Türk ile oynuyodum dakika 85 falan 3-0 öndeyim adam menüye bastı sonra oyun tam başladı derken bağlantı koptu dedi herhalde çıktı dedim. Bana hükmen mağlup vermiş böyle saçmalık olur mu ya?

|
    |

sane oraya hic gitmez bence ya. paslari falan iyi degil. ben olsam oraya kante almak icin para biriktiririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    creedburak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    van_hoijdonk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Olaya bak, coins miktarında dünya da ilk ondaymışız. Nerden yaptın acaba bunun hesabını.Dünyanın en çok oynanan futbol oyunu ve oyundaki ticaretin sadece kendi çevresinde döndüğünü zannedenler var.Burası iyice çocuk parkına döndü..

Ilk 10nu bilmiyorum ama ilk 20de 4 kişi ilk yüzde en as 20 kişi var trade listten bakabilirsin sıralaması var çoğu türk ismi ve türkiye armalı.

13. sıradaydım cuma günü. Bakmadım nerelerdeyim çünkü bıraktım kadroyu kurdum kafa rahat.

Kaybediliyor mu bu takımla ?
    |
    |

• Yüzbaşı
    469 Mesaj
    Beyler 82 lik if mooydan memnun kalan var mı ? Dembele mooy herrera 3 lüsü ile oynamayı düşünüyorum ortasahada

Üstat bir iki tiyo ver baride bizimde bitimiz kanlansın
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: cighost

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Olaya bak, coins miktarında dünya da ilk ondaymışız. Nerden yaptın acaba bunun hesabını.Dünyanın en çok oynanan futbol oyunu ve oyundaki ticaretin sadece kendi çevresinde döndüğünü zannedenler var.Burası iyice çocuk parkına döndü..

Ilk 10nu bilmiyorum ama ilk 20de 4 kişi ilk yüzde en as 20 kişi var trade listten bakabilirsin sıralaması var çoğu türk ismi ve türkiye armalı.

13. sıradaydım cuma günü. Bakmadım nerelerdeyim çünkü bıraktım kadroyu kurdum kafa rahat.

Herşeye kulp takarım biliyorsunuz zannetti olmamış

Bende herzaman detaya bakarım Mourinho (Manager league) Icon League var o olursa hepsi Manager kimyasını tam olur. Bence böyle bi takım kuruyorsan bunu yapmalısın

|
    |

• Teğmen
    230 Mesaj
    Günaydın arkadaslar dün ultımate team de bronze Heynke 61 gücünde bir adam satılıga koydum 5000 coıne gıttı sonra bu adama baktıgımda hep dun aksam bu fıyattan gıttıgını gordum sebebı neydı acaba?

Psn sahin_beycur
  • Yüzbaşı
    461 Mesaj
    Şimdi Ahmed Musa'yi 65K civarı yaptım. Değer mi değmez mi akşam görücem. Ama içim hiç acımadı çünkü player Fitnees saolsun. Squad fitnnes fiyatına millet kapış kapış alıyor. Belki çoğunuz biliyordunuz bunu ama marketimde 600 tane olunca deneyim dedim. Squad Fitnees fiyatına 15'er saniye ara ile koyarsanız ortalama 5 listeleme sonrası hepsi gidiyor. Millet büyük ihtimalle Squad Fitnees zannedip ucuza buynow yapıyor.

Bilmeyen varsa boşaltın gitsin iyi coin bırakıyor. Neredeyse beleş Ahmed Musa yaptım.

|
    |

• Yüzbaşı
    358 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muten_roshi -- 21 Aralık 2017; 9:28:32 >
    |
    |

if mooy ortalama bir oyunucu ekstrem işler bekleme kapasite neyse okadar oynuyor.
    |
    |
    haldun41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Omuz omuza mücadelelerde hangi tuşları kullanıyorsunuz arkadaşlar? Ya çelimsiz adamlarla benim iri yarı adamlar omuz omuza çarpışıyor ama o çelimsiz adam alıyor bir şekilde topu. L2 ile yapmaya çalışıyorum ama eksik ya da hata mı yapıyorum anlamıyorum.

Gayet memnunum.
    |
    |
    windlea983 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: VBaranX

Çok yakışır bu kadroya. Ben 4-3-3 oynayamıyorum yaş 30a dayandı. Ortaokuldan beri 4-1-2-1-2 =))

Casemiro CDM ye geçiyor. 4-1-2-1-2 ye dönüyorum oyun başlamadan..
    |
    |

Werner ne alaka ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RapX -- 21 Aralık 2017; 9:49:56 >
    |
    |

Youtube Kanalıma Hepinizi Bekliyorum :https://www.youtube.com/c/SefalıOyunlar
  • Çavuş
    68 Mesaj

kadro kusursuz wl de kaç galibiyet alıyosunuz bu kadroyla ?
    |
    |

Tactical Defans'ta bilmiyorum. Ama Eski Savunma sisteminde şut tuşuna basınca ( Kante - Bakayoko - Pogba - Fellaini gibi) fiziği iyi adamlardan kurtulma şansı yok. Online'da da aynısı ama adama yaklaşıp omuz omuza iken yapıyor. Benim pek beceremediğim olaydır online'da

|
    |
    yunuscan86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    oyuna sinirlenip tüm coinsimi sıfırlamıştım 2 ay önce. sadece 10k lık bir la liga kadrom vardı ona dokunmamıştım. 2 haftadır offline sezonu oynuyorum , birde geçen hafta squad battle oynamıştım. 2 haftada hiç ticaret yapmadım , sadece maç oynayarak ve coins boostlarla şu kadroya ulaştım

sağ kanada if joaquin (staminası düşük duruyor fakat castillejo da aynı seviyede. 90 dk yı rahat çıkarıyor) , sağ beke if vrsijlako, sol bekede otw hernandez aldım mı full özel oyunculu kadro hedefime ulaşmış olacağım

bakalım full özel oyunculu kadro ile oynanınca geldiği söylenen momentum laneti gerçek mi

Reklamlar
SEO
Sohbet
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.