Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2822. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
172.506
Cevap
785
Favori
6.094.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28202821282228232824
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi Ahmed Musa'yi 65K civarı yaptım. Değer mi değmez mi akşam görücem. Ama içim hiç acımadı çünkü player Fitnees saolsun. Squad fitnnes fiyatına millet kapış kapış alıyor. Belki çoğunuz biliyordunuz bunu ama marketimde 600 tane olunca deneyim dedim. Squad Fitnees fiyatına 15'er saniye ara ile koyarsanız ortalama 5 listeleme sonrası hepsi gidiyor. Millet büyük ihtimalle Squad Fitnees zannedip ucuza buynow yapıyor.

Bilmeyen varsa boşaltın gitsin iyi coin bırakıyor. Neredeyse beleş Ahmed Musa yaptım.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muten_roshi -- 21 Aralık 2017; 9:28:32 >
  • haldun41 H kullanıcısına yanıt
    if mooy ortalama bir oyunucu ekstrem işler bekleme kapasite neyse okadar oynuyor.
  • Omuz omuza mücadelelerde hangi tuşları kullanıyorsunuz arkadaşlar? Ya çelimsiz adamlarla benim iri yarı adamlar omuz omuza çarpışıyor ama o çelimsiz adam alıyor bir şekilde topu. L2 ile yapmaya çalışıyorum ama eksik ya da hata mı yapıyorum anlamıyorum.
  • windlea983 kullanıcısına yanıt
    Gayet memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VBaranX

Çok yakışır bu kadroya. Ben 4-3-3 oynayamıyorum yaş 30a dayandı. Ortaokuldan beri 4-1-2-1-2 =))

Casemiro CDM ye geçiyor. 4-1-2-1-2 ye dönüyorum oyun başlamadan..
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Werner ne alaka ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RapX -- 21 Aralık 2017; 9:49:56 >
  • Futmas Ahmed Musa deneyen oldu mu arkadaşlar. İkinci yarı oyuna sürmek için kullanılabilir mi ? Parasına değer mi sizce.
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    kadro kusursuz wl de kaç galibiyet alıyosunuz bu kadroyla ?
  • yunuscan86 kullanıcısına yanıt
    Tactical Defans'ta bilmiyorum. Ama Eski Savunma sisteminde şut tuşuna basınca ( Kante - Bakayoko - Pogba - Fellaini gibi) fiziği iyi adamlardan kurtulma şansı yok. Online'da da aynısı ama adama yaklaşıp omuz omuza iken yapıyor. Benim pek beceremediğim olaydır online'da

• oyuna sinirlenip tüm coinsimi sıfırlamıştım 2 ay önce. sadece 10k lık bir la liga kadrom vardı ona dokunmamıştım. 2 haftadır offline sezonu oynuyorum , birde geçen hafta squad battle oynamıştım. 2 haftada hiç ticaret yapmadım , sadece maç oynayarak ve coins boostlarla şu kadroya ulaştım

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

sağ kanada if joaquin (staminası düşük duruyor fakat castillejo da aynı seviyede. 90 dk yı rahat çıkarıyor) , sağ beke if vrsijlako, sol bekede otw hernandez aldım mı full özel oyunculu kadro hedefime ulaşmış olacağım

bakalım full özel oyunculu kadro ile oynanınca geldiği söylenen momentum laneti gerçek mi

• Bu sene en iyi para kasma haftası bu hafta olabilir.

Wycombe - Coventry maçı nimet fifacılar için.

Boş dururken bronze pack açın. Hem lig sbc lerindeki bronze oyuncular hem bu sbc için gerekli oyuncular deli gibi para ediyor. Her transfer listesi güncellediğimde 20 30k arası coins geliyor.
  • keitalar elimde patlayacak sanırım değeri artmaayan tek 83 lük adam bu heralde ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyupco

keitalar elimde patlayacak sanırım değeri artmaayan tek 83 lük adam bu heralde ya

bende dün 1300 den aldım :))) 84 totw sbc bekliyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

oyuna sinirlenip tüm coinsimi sıfırlamıştım 2 ay önce. sadece 10k lık bir la liga kadrom vardı ona dokunmamıştım. 2 haftadır offline sezonu oynuyorum , birde geçen hafta squad battle oynamıştım. 2 haftada hiç ticaret yapmadım , sadece maç oynayarak ve coins boostlarla şu kadroya ulaştım

sağ kanada if joaquin (staminası düşük duruyor fakat castillejo da aynı seviyede. 90 dk yı rahat çıkarıyor) , sağ beke if vrsijlako, sol bekede otw hernandez aldım mı full özel oyunculu kadro hedefime ulaşmış olacağım

bakalım full özel oyunculu kadro ile oynanınca geldiği söylenen momentum laneti gerçek mi

Hocam nasıl ya? Gerçek mi bu? Ben 1 haftadır filan oynuyorum PS'te yeniyim, ben de sadece offline oynuyorum. Nasıl oldu paketlerden mi güzel bir şeyler çıktı bahseder misiniz? Gerçekten bu bilgilere çok ihtiyacım var. Ticaret yapan arkadaşlar sağolsun özelden yazınca sadece küfretmedikleri kaldı. Belki sizin bilgilerinizle oynayarak böyle bir kadroya sahip olabilirim. :)

• xxride kullanıcısına yanıt
    hocam 150 ye yakın stokladım :) 1300 den 1700 bandına kadar çıktım :D 3500 seviyelerine gelmesini bekliyordum ama olmadı
  • sahin1986 kullanıcısına yanıt
    BİRİ yanlışlıkla almıştır
  • MrCooL_ kullanıcısına yanıt
    hocam öncelikle katalogdan 1000 coins lik coins boost açın çok faydası var coins kasmaya. geçen hafta squad battle 3 gün oynadım altın3 derecesinde bitti. 12k coins + ilk paketten godin+ ikinci paketten modric geldi. tavsiyem squad battle ı minimum altın 3 te bitirecek kadar oynayın. gerçi bende biraz paket şansıda var ama belki sizede güzel şeyler çıkar. ticaret olayını sevmiyorum o yüzden hiç bulaşmadım
  • Hocam benzer şekilde geçirmişiz geçen haftayı. Coin boostlar bitti. Elite 2 bitirip alexis sanchez çıkardım. Ama sizin kadro değeri baya bir fazla. Bende 130k + pl kadrosu + sanchez duruyor sadece 😁

• Sb hiç sevmesemde analog a geçiş surecinde oynadım elite3 yapabildim...paketlerden çıkanların ederi 10k civarı oyun başında paketler iyiydi şimdi tirt..

• 
Sayfa: önceki 28202821282228232824
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.