Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: muhendis_58 , samsunum55 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (4 Mobil) - 5 Masaüstü5 Mobil
120.725
Cevap
564
Favori
4.052.190
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    3680 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maxneto

Ea de benim gibi kör olmuş.Yapacak birşey yok

Haklısın
    |
    |

Orijinalden alıntı: KomsununOglu

arkadaşlar bpl için RM mevkisi için öneriniz var mi?

mahrez'in 86'lık kartını kullanıyorum ancak memnun kalamadım pek. belki de loyalty oluşursa daha iyi olur, bilemiyorum.

Willian iyi yav sağ orta saha için en iyisi Willian bence yada Salah'ın ifi sifi artık neyi varsa inform onlar tercih edilebilir.

Salah 86'lık Rw yi rm yap o iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 20 Aralık 2017; 18:3:49 >

Benim kadar RM arayıp habire değiştiren biri yoktur herlade.

Mkhiteryan harici boşuna para vermiş olursun. Benim sbc Querasma var. Oyun tarzıma Willian uyuyor. POTM Salah var yoksa hero Salah'ta gayet iyi. Ama fiyat açısından hem uygun hemde beklentini karşılar Mkhiteryan ama diyorsan ki para coin gani. Sorun yok. Hero Salah. Ben kanat pek kullanmıyorum hatta kanatsız dizilise geçtim. Ama pas trafiği için Willian skora katkı diyorsan Mkhiteryan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    KomsununOglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

mahrez'in 86'lık kartını kullanıyorum ancak memnun kalamadım pek. belki de loyalty oluşursa daha iyi olur, bilemiyorum.

Willian iyi yav sağ orta saha için en iyisi Willian bence yada Salah'ın ifi sifi artık neyi varsa inform onlar tercih edilebilir.

hocam salah'ın tercih ettiği ayak sol ve weak foot 2, sağ orta sahada tam verim alabilir miyim çekincelerim var açıkçası.

Orijinalden alıntı: mbahadiraydin

Benim kadar RM arayıp habire değiştiren biri yoktur herlade.

Mkhiteryan harici boşuna para vermiş olursun. Benim sbc Querasma var. Oyun tarzıma Willian uyuyor. POTM Salah var yoksa hero Salah'ta gayet iyi. Ama fiyat açısından hem uygun hemde beklentini karşılar Mkhiteryan ama diyorsan ki para coin gani. Sorun yok. Hero Salah. Ben kanat pek kullanmıyorum hatta kanatsız dizilise geçtim. Ama pas trafiği için Willian skora katkı diyorsan Mkhiteryan

mahrez'i satıp hero salah alacağım sanırım hocam madem memnun kaldınız, denemekte fayda var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

hocam salah'ın tercih ettiği ayak sol ve weak foot 2, sağ orta sahada tam verim alabilir miyim çekincelerim var açıkçası.

Ben kullanmıyorum da genellikle tercihim Willian çok üst reyting arıyorsan önerim bu Salah yok uyum sağlasın vuruşları iyi olsun dersen Willian Mahrez sanırım en üst reytingli kartlardan biri premier ligde salah ile sağ açık sağ orta saha için.Açıkçası pek alternatif yok İf Willian felan olsa güzel olurdu.Olabilseydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 20 Aralık 2017; 18:18:27 >

• Yüzbaşı
    398 Mesaj

2 maçla anlaşılmaz ama kalıbı insan üstü olmuş hocam 2 kişi gibi. İlk maç kimya kartı basmadım hantal geldi bana ama 2.maç gölge bastım David Luiz’i acayip seviyordum gözüm görmedi bile onu dehşet etkiledi azpilicueta’dan sonra olduğundan mıdır nedir 1 kişi fazla savunuyor gibi hissettim. Ama tabi 10-15 maçtan aşağı biraz suni oluyor yorumlar biraz daha oynamak lazım vakit çok az kaldı diye söylüyorum siz bilirsiniz ben pişman olacağınızı sanmıyorum

|
    |
    carluis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

If sterling’i denediniz mi hocam o nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasa_eren -- 20 Aralık 2017; 18:58:20 >
    |
    |
    mbahadiraydin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Msi 870A-G54 - Amd Phenom 2 x4 955 + 775 pin intel Cooler - Asus Gtx 760 DCU - Gskill Ribjaws 4x4gb Ddr3 1600 Mhz - Kingston 120 gb Sata3 Ssd - Samsung 1 Tb Sata2 Hdd - Philips 227E4LHAB 21,5'' FullHD 2ms Led Monitör@76Hz - Zalman Z9 Plus Kasa + 5x12cm Fan + Xilence XP700 80+ Bronze Psu - Logitech G15 Işıklı Gamer Klavye - Msi Gamer Mouse - 2xWireless xBox Gamepad
    02.09.2016

Origin id: hatrix7 Steam id: hatrix7

• Yarbay
    8228 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hatrix

Beyler yeni icon kart geliyor çıldıracaksınız =)

|
    |

• Yarbay
    3680 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hatrix

Beyler yeni icon kart geliyor çıldıracaksınız =)

Bu kartlar harikaydı :)
    |
    |

• Yüzbaşı
    587 Mesaj

David Silva oynamadı ki bu hafta

|
    |
    *ORION* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ahşap5

David Silva oynamadı ki bu hafta

Swansea-City maçını esas almışlar.
    |
    |

Statları iyi gibi duruyor ama oynamadım valla ne desem yalan olur, azpili bailiy vardı bende azpili hızlı ama hem boyu kısa hemde güçsüz kalıyordu

|
    |
    mbahadiraydin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hero Mane almıştım ben bi ara güzel oynuyor, tavsiye ederim
    |
    |
    N3DV3D11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kardeşim ut oynamanın 2 amacı olmalı...1 - kendi kurduğun takım ile maçlar yaparak keyifli zaman geçirmek 2 - ticaret yaparak coins kazanıp nakit para kazanabilmek...ben işin keyfindeyim hesap , coins satma derdim yok ki 10 numara olmuş bir karta havaya gidecek diye coins vermemezlik yapmamalıyız..çünkü daha 8-9 ay oynanacak bir oyun var önümüzde o yüzden iyi karta coins feda olsun..

hiç ikon ferdinandlar falan denemedigim için bilemeyeceğim ama Van dijk 9,5 üstünden 10 numara kart olmuş...kullanmasını bilenlere kale olmuş resmen

|
    |
    Vict0ry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O kadar uğraş fınale gel gelene bak geldıgıne defol azıcık karakterlı oyna azcık yazık benım kadrom 1 ıconunun yarısı etmez ama adam karaktersızce oynuyo ona yazık bu arada macı 10 kışı bıtırdım 3-1 bıttı maç

Benım kadromda bu ama keyıf alarak oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi creedburak -- 20 Aralık 2017; 19:41:9 >

• Yüzbaşı
    724 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AhmTYsN

Kesinlikle ben de onu bekliyorum

bu kurduğun takım nasıl istediğim gibi oynuyorlar mı
bankalar.org
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.