Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2818. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
172.254
Cevap
787
Favori
6.085.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28162817281828192820
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hatrix

Beyler yeni icon kart geliyor çıldıracaksınız =)

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Bu kartlar harikaydı :)
  • David Silva oynamadı ki bu hafta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rosicky sbc gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahşap5

David Silva oynamadı ki bu hafta

Swansea-City maçını esas almışlar.
  • Merhaba arkadaşlar FUT'da yeniyim Neuer çıktı karttan. Sizce satmalı mıyım yoksa kullanmalı mıyım?
  • mbahadiraydin kullanıcısına yanıt
    Statları iyi gibi duruyor ama oynamadım valla ne desem yalan olur, azpili bailiy vardı bende azpili hızlı ama hem boyu kısa hemde güçsüz kalıyordu

• Hero Mane almıştım ben bi ara güzel oynuyor, tavsiye ederim
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ut oynamanın 2 amacı olmalı...1 - kendi kurduğun takım ile maçlar yaparak keyifli zaman geçirmek 2 - ticaret yaparak coins kazanıp nakit para kazanabilmek...ben işin keyfindeyim hesap , coins satma derdim yok ki 10 numara olmuş bir karta havaya gidecek diye coins vermemezlik yapmamalıyız..çünkü daha 8-9 ay oynanacak bir oyun var önümüzde o yüzden iyi karta coins feda olsun..

hiç ikon ferdinandlar falan denemedigim için bilemeyeceğim ama Van dijk 9,5 üstünden 10 numara kart olmuş...kullanmasını bilenlere kale olmuş resmen

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

O kadar uğraş fınale gel gelene bak geldıgıne defol azıcık karakterlı oyna azcık yazık benım kadrom 1 ıconunun yarısı etmez ama adam karaktersızce oynuyo ona yazık bu arada macı 10 kışı bıtırdım 3-1 bıttı maç

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    Benım kadromda bu ama keyıf alarak oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi creedburak -- 20 Aralık 2017; 19:41:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmTYsN

Kesinlikle ben de onu bekliyorum

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

bu kurduğun takım nasıl istediğim gibi oynuyorlar mı
  • yeni gelecek alonso kaçtan gider sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: creedburak

O kadar uğraş fınale gel gelene bak geldıgıne defol azıcık karakterlı oyna azcık yazık benım kadrom 1 ıconunun yarısı etmez ama adam karaktersızce oynuyo ona yazık bu arada macı 10 kışı bıtırdım 3-1 bıttı maç

Benım kadromda bu ama keyıf alarak oynuyorum

Forvette Ppromes ne alaka yav birde onca ikon yanında Kane orta saha ne alaka ne diyelim.
  • quote:

Biz paraları bunlara harcadık zamanında şuankiler fifa point alıyor yada myclub point mi ne onu alıyor peste.

Kelime dağarcığımıza küçükken ütmek diye bir sözcük eklendi bu zamanlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 20 Aralık 2017; 20:3:43 >
  • Musa reis in futmas karti gelcekmi

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmTYsN

Kesinlikle ben de onu bekliyorum

Bu kadroyu yapmak için neler yaptın ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Totw oyuncuları 21:00 itibarıyla mı düşüyor paketlere?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Eğer kadronuza iyi bir oyuncu almak amacıyla stok yapıp ticaret yapmayı düşünüyorsanız şöyle bir durumda var aldığınız oyuncuların piyasası yükseldiğinde diğer bütün oyuncuların da piyasası yükselmiş oluyor.yani sen pogba almayı düşünüyorsun diyelim piyasa düşükken 500k ise piyasa yükselince belki de 600k’ya kadar çıkabiliyor.böyle olunca da yaptığınız karın pek bir anlamı kalmıyor.

kardeş nasıl gidiyor anlık al-satlarcech’ler yükseldi pogba 450’den gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piccadilly Circus -- 20 Aralık 2017; 20:37:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Eğer kadronuza iyi bir oyuncu almak amacıyla stok yapıp ticaret yapmayı düşünüyorsanız şöyle bir durumda var aldığınız oyuncuların piyasası yükseldiğinde diğer bütün oyuncuların da piyasası yükselmiş oluyor.yani sen pogba almayı düşünüyorsun diyelim piyasa düşükken 500k ise piyasa yükselince belki de 600k’ya kadar çıkabiliyor.böyle olunca da yaptığınız karın pek bir anlamı kalmıyor.

kardeş nasıl gidiyor anlık al-satlarcech’ler yükseldi pogba 450’den gidiyor

Vay be adam nokta atışı yapmış helal olsun.

Stokladığım 86 ların en kötüsü şu an 21 K ya gidiyor. Ancak stok yapanların çoğu 25-28 arası sattı Herrera geldiği gün. Kante 200 den 160 a düştü. Pogba 510 dan 460 a düştü. Iconlar desen yerde.

O değil de cuma sabahı Matthaus u 890 a sattım hafta sonu 750 idi adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 20 Aralık 2017; 20:43:38 >
  • Reıs yenmesıde problem degıl sınırlendıgım nokta adam gol attı ızlettı ayağıma kaydı ızlettı benım adamlar 3 maç %90 pasla oynadı bunda bı mallastılar pas atamadılar araya sureklı adam kaçtı 3 macta toplam 2 gol yedım sınırlendıgım nokta bu adam sureklı her pozısyonu ızlettı kaydı kalacıyle karşı karsıyayım adamı dusuruyo sarı yıyo cıldırdım kolu masaya vurdum 3 4 kere allahtan kırılmadı sınırlerıme hakım olamadım

• 
Sayfa: önceki 28162817281828192820
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.