Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2815. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
172.638
Cevap
784
Favori
6.098.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28132814281528162817
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: takingthere27

quote:

Orijinalden alıntı: er7an

futmas CArrol için akşam online sezon oynayayım dedim, oyunu ilk aldığımda, squad battle ı keşfetmeden önce div 8 de bıraktığım yerden devam edecektim. Ama gelen rakipler maşallah çin kerhanesi gibi ışıl ışıl rengarenk. bu kadro ile div 8 de ne işi var bu adamların anlamıyorum. 83 ratingli takımım var bi yere kadar dayanabiliyorsun iconlu, if li, xmas lı kadrolara

zaten ticaret konusunda geç kaldım baya, atı alan üsküdarı geçti, kazanç yapacak yöntem bulamıyorum. Navvaro sağolsun if falan topla diyor taktik veriyor ama bütçe yeterli değil.

Kardesim onu online single match girip yapicaksin seasons degil. Mic ac ve karsindakine sor futmas carrol icin mi diye, evet derse ikinizde defanslari degisin ve kornere atin kaleyede forvet koyun . 3 x2 6 kornerde 3 er tane atarsiniz

Futmas carroll tradeable mı geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

seni çok iyi anlıyorum dünde ben finalde elendim büyük bir ihtimalle bu hafta da katılamayacaz gibi görünüyor

Bende kardeşimle ortak oynuyorum. Her hafta wl de 50.000 lik BPL kadromuzla 18 24 w arası alıyoruz. Bir hafta oynayamadık kadroyu satmıştık, sonraki hafta elemelerden girelim dedik. 6 final kaybettik, giremedik. 🙈🙈 Div1 e çıkıp katıldık. Kaç maçta eze eze oynamamıza rağmen top girmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SavasLordu -- 20 Aralık 2017; 15:14:37 >
  • Yeni başladım para kasma önerisi olan varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: er7an

futmas CArrol için akşam online sezon oynayayım dedim, oyunu ilk aldığımda, squad battle ı keşfetmeden önce div 8 de bıraktığım yerden devam edecektim. Ama gelen rakipler maşallah çin kerhanesi gibi ışıl ışıl rengarenk. bu kadro ile div 8 de ne işi var bu adamların anlamıyorum. 83 ratingli takımım var bi yere kadar dayanabiliyorsun iconlu, if li, xmas lı kadrolara

zaten ticaret konusunda geç kaldım baya, atı alan üsküdarı geçti, kazanç yapacak yöntem bulamıyorum. Navvaro sağolsun if falan topla diyor taktik veriyor ama bütçe yeterli değil.

Div8 de rengarenk gelen ikonlu kadrolar kolay ya çoğu çoluk çocuk ben farkla yeniyorum onları asıl div2 div3 te gelenler felaket

• Ahşap5 kullanıcısına yanıt
    Hocam son soru hemen hemen 90k'ya geliyor belki teklif ile felan 80k ya çekerim onuda Mustafi biraz yavaş gibi ama Van Dijk değer mi sence. Sif Mustafi'yi satıp yapsam mı?

• Evet direkten dönmeler kale önü anlamsız şut kayıpları eminim ki bunu EA bilerek yapıyor normal değil bu çünkü bir anda böyle bir şey oldu yoktu önceden bu kadar arka arkaya olması normal değil
  • dostum zaten baktım olacak gibi değil orta kafa gol yapacaz ama kaleyi savunmaktan gidemedim ki ileri sonra kaçtım oradan single a,

baktım kahramanmaraşlı bi kardeşimiz geldi , aynen dediğin gibi yapmak üzere ama adam hiç oralı olmadı, diyorum adama gel sende at ama cepheden geliyo ısrarla, 2 gol attı ben habire kanattan orta deniyorum 300 spartalı gibi savunuyo kalesini, velhasıl 1 tanesi kafadan olmak üzere 4 gol attım elemana diğerlerinde kafa vuracağına benim adamlar vole vurmaya başladılar, üzerine 5 maç yaptım 3/2 oldum. son maç şaka gibiydi 4 kafa golü attım o maçta, 3 saat uğraşacağım varmış

• yunuscan86 kullanıcısına yanıt
    Normalde online sezon oynamıyorum futta. Dün canım sıkıldı oynayayım dedim. 3-4 tane Türk denk geldi. Biri dışında hepsi sinir bozucu oynadı 2-3 fark yapınca kayarak oynamalar garip garip hareketler yaptılar. O düzgün oynayan birine de mesaj attım haddim olmayarak 1-2 tavsiye vermek istiyorum diye burada öğrendiklerimi falan söyledim. Tek dediği pace’in olmasa o kadar gol atamazdın. Ben de eyvallah pace’im olmasa belki normal oyunda benden iyisinizdir ama fifada pace maalesef önemli dedim geçtim.

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Aurier'in olmaması kötü oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WITCHER -- 20 Aralık 2017; 15:57:30 >
  • alonsoda güzel duruyor alonso geldigi zaman youngun fiyatı da düşer diye düşünüyorum
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Van Dijk için sizce bu kadroyu vermeye değer mi ? If young ve Thiago satılamaz.

Elimdeki oyuncularla yaptım. Stoper olarak normalde Azpi ve David Luiz kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Ov Suarez if Babelde iyi 81 82 olsa daha iyiydi ama bu gene iyidir.Mooy iyi olmuş.Bundesliga için Raffaelde iyi gib.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Ov Suarez if Babelde iyi 81 82 olsa daha iyiydi ama bu gene iyidir.Mooy iyi olmuş.Bundesliga için Raffaelde iyi gib.

Orta alana Mooy alayım, ileride La Liga sbc ile Suarez reyiz de katılır kadroya tam olur. :)

• quote:

alonsoda güzel duruyor alonso geldigi zaman youngun fiyatı da düşer diye düşünüyorum

Ben de öyle düşünüyorum hocam, Young ile oynamadım ama rakip olarak oynadığımda harikaydı. Curve değeri yüksek, sol açık da oynar.
  • quote:

quote:

alonsoda güzel duruyor alonso geldigi zaman youngun fiyatı da düşer diye düşünüyorum

Ben de öyle düşünüyorum hocam, Young ile oynamadım ama rakip olarak oynadığımda harikaydı. Curve değeri yüksek, sol açık da oynar.

İyi frikik atıyor birde
  • Arkadaşlar karşimdaki rakip mic acip birseyler söylüyor fakat ben duyamıyorum var mıdir bunun ayarı falan

• babeli beğendin mi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyupco

babeli beğendin mi hocam

Bi Martial değil Linç ediliyordum dün yine hocam.

Babel için ideal değer bence bu :) ama Aurier'in olmaması beni üzdü, adam gol attı, satılamaz OTW kartı var bende şenlenecekti ne güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

quote:

İyi frikik atıyor birde

Vücudu biraz zayıf gibi, ikili mücadelelerinde ne kadar etkili?
  • Reis bu gerçek mi saat vardı daha ondan sordum bilmediğimden kusura bakma

• 
Sayfa: önceki 28132814281528162817
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.