Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.544
Cevap
786
Favori
6.095.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 28122813281428152816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    online menu.sağ alt kose.sağ analogu sağa dogru ittir goruceksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YA valla yeter. Elemelerde karsi taraf baglantiyi kopardi berabereyken maci oynanmamis saydi. Tek kale oynuyorum 2-3 top direkten dondu gumbur gumbur oynuyorum top yaptirmiyorum artik macta karambole penalti oldu 1-1 mac. Baglantiyi kopardi hemen karaktersiz.

• JakeSully07 kullanıcısına yanıt
    https://help.ea.com/en/self-service/fut-championship/

şurdan bir şansını dene bu sayede wl ye katılabilirsin olmazsa canlı yardıma baglanıp durumu anlat yardımcı olabilirler belki
  • Bu ferdinand ın sbc si ile satın al fiyatları hemen hemen aynı normal şartlarda sbc nin daha ucuza gelmesi gerekmezmi? Sonuçta paketlerden birşey çıkma garantisi yok

Bu arkadaşla oynayan birileri varsa yorum yapabilir mi? Statslara göre oyunun en iyi deflerinden gibi duruyor oynanışıda öyleyse sbcsi yapılıp paketten birşeyler çıkartma riskine girilebilir

• ugurokusun kullanıcısına yanıt
    bence o parayı vermişken sbc yapmak mantıklı sonuçta ferninand oyunun en iyi stoperlerinden satıp daha iyisini alıyım diye bi olayı olmaz. Zaten kimya sorunuda yok. Ha ben ilerde coins falan satarım dersen başka ama oynamak içinse sbc yapılabilir. Özellikle satılamaz yüksek rating oyuncuların varsa kesinlikle sbc yapılmalı.
  • mbahadiraydin kullanıcısına yanıt
    4-3-2-1 taktiği ile maçla maç başında menüye girip 4-1-2-1-2(2) taktiğine dön overmars sol forvet olsun.
  • Ahhh ucuza icon snipelerken birisi 110k ya 86 shevchenko koydu yanlışlıkla saniyeye kaçtı 😔

• ugurokusun kullanıcısına yanıt
    Dediğini yaptım. Yapmak için tabi Mbappe'yi feda dedik. Pogba Kante Bakayoko . Overmars'ida 2. Yarı çok yorulan hagi yerine CAM'a koyarım (bastığım kartla sonradan girdiğinde 93Rating ile oynuyor orda). Yada 4-2-3-1 yapıp Pogbayi ve Salah'i Cam yapıp çift CDM de Kante ve Bakayoko olur. Bakalım böyle denicem bu sefer. İçime sindi biraz bu kadro. Tavsiye için teşekkür ederim dostum. SB 'de taktiksel oynamak.... Tek paket veren yerdende olmak. Elimden geldiğince günde 4 maç eski savunma 10 maça yakın online taktiksel oynuyorum. Belki yavaş yavaş ama bir anda taktiksel yaparsan paketler gider.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

https://help.ea.com/en/self-service/fut-championship/

şurdan bir şansını dene bu sayede wl ye katılabilirsin olmazsa canlı yardıma baglanıp durumu anlat yardımcı olabilirler belki

Eyvallah burdan hallettim katilim verdiler valla cok sagol. Kanser oldum evde ya dun 6 final kaybettim zaten

• Markette fiyatlar uçmuş. Ne zamana kadar böyle gidecek?

• Rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: CukAdam

Ahhh ucuza icon snipelerken birisi 110k ya 86 shevchenko koydu yanlışlıkla saniyeye kaçtı 😔

hocam şu snipelemek olayını nasıl yapıyorsunuz, biraz bahseder mısınız?

• futmas CArrol için akşam online sezon oynayayım dedim, oyunu ilk aldığımda, squad battle ı keşfetmeden önce div 8 de bıraktığım yerden devam edecektim. Ama gelen rakipler maşallah çin kerhanesi gibi ışıl ışıl rengarenk. bu kadro ile div 8 de ne işi var bu adamların anlamıyorum. 83 ratingli takımım var bi yere kadar dayanabiliyorsun iconlu, if li, xmas lı kadrolara

zaten ticaret konusunda geç kaldım baya, atı alan üsküdarı geçti, kazanç yapacak yöntem bulamıyorum. Navvaro sağolsun if falan topla diyor taktik veriyor ama bütçe yeterli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er7an -- 20 Aralık 2017; 14:57:47 >
  • Arkadaşlar şuan ki kadrom bu

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Kalan scream kartlarımı satınca böyle olacak 15 gün içinde

Önerilere açığım..

• JakeSully07 kullanıcısına yanıt
    seni çok iyi anlıyorum dünde ben finalde elendim büyük bir ihtimalle bu hafta da katılamayacaz gibi görünüyor
  • transfer targeti artırmanın bir yolu var mı acaba :( 50 şuan
  • mbahadiraydin kullanıcısına yanıt
    On numara olmuş. Bence kaleye de gea için para gelene kadar begovic al. Birde kante ile bakayoko'nun yerini değiştirsen daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: er7an

futmas CArrol için akşam online sezon oynayayım dedim, oyunu ilk aldığımda, squad battle ı keşfetmeden önce div 8 de bıraktığım yerden devam edecektim. Ama gelen rakipler maşallah çin kerhanesi gibi ışıl ışıl rengarenk. bu kadro ile div 8 de ne işi var bu adamların anlamıyorum. 83 ratingli takımım var bi yere kadar dayanabiliyorsun iconlu, if li, xmas lı kadrolara

zaten ticaret konusunda geç kaldım baya, atı alan üsküdarı geçti, kazanç yapacak yöntem bulamıyorum. Navvaro sağolsun if falan topla diyor taktik veriyor ama bütçe yeterli değil.

Kardesim onu online single match girip yapicaksin seasons degil. Mic ac ve karsindakine sor futmas carrol icin mi diye, evet derse ikinizde defanslari degisin ve kornere atin kaleyede forvet koyun . 3 x2 6 kornerde 3 er tane atarsiniz

• Ben karşı takımın kadrosuna bakmadan hep Efsane(Bunları hep karıştırıyorum en üstün bir altı olan kademe)oynuyorum, Genelde Seçkin 1 yada 2 oluyorum, bazen çok zevkli ve çekişmeli maçlar oluyor, nedense söylenenlerin aksine online'na göre bu mod bana daha zevkli geliyor. Bazen de acayip sonuçlar çıkabiliyor, geçen ilk maç 11-0 bitti sonraki maçı 1-0, 5-1, 2-1 şeklinde kazandım. Gelen kadroya göre skorlar değişiyor.
  • Şu muhabbeti artık açmak istemiyorum ama ya biz Türk milletinin kimi evlatları neden böyle kişiliksizdir arkadaş! Dün akşam 6 maç yaptım online. 3'ü kesin Türk'tü. Gavurlar yapmıyor bu kadar. İki tanesi hele deli etti resmen. Çocuk 1-0 öne geçti. Sonra iki tane attım golün ikisini de izlemedim. Sonra bir gol attı yine izledi. Terbiyesiz evladım önce attın anladım ama sonradan iki golü ben izlemedim işte daha neyi bekliyorsun tuşa basmak için. Tabi o sinirle bir başladım atmaya tam 6 golü attım ve her golü de sonuna kadar izledim. İçim soğudu valla :) Alacaksın bunların psn'sini ifşa edeceksin.Adamına göre oyun oynayacaksın sonra.
  • 
Sayfa: önceki 28122813281428152816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.