Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2813. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.482
Cevap
785
Favori
6.093.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28112812281328142815
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

Orijinalden alıntı: Gsahmet34

quote:

Orijinalden alıntı: Gsahmet34

Arkadaşlar. Milan sbcsinde kulüpler tam 4 dio tam olarak nedir o yA

Bi soru sordum açıklacak kimse yokmu

4 ten fazla klup olmayacak

ben milan ve diger takimdan az adam alip,. kalani bologna li adamlardan kelepir fiyattan doldurdum.

Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    4 3 3 Buglu değil de resmen yapılmamış gibi bir durum var bence oyunda ki çoğu diziliş için ayar yapmamış sanki EA bildiğin oyuncular boş boş geziyorlar görev yerlerini bilmiyorlar gibi bir durum oluyor. Oyun da çoğu dizilişi denedim doğru düzgün işleyen 3 4 tane var bana göre geri kalanlar patato adam akıllı uğraşmamışlar bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbahadiraydin

123 adet bronze 92 adet gümüş 9-10k bandında gidiyor. Tabi ki gümüşler 3K alan çok var. Ortalama 2 paketten birinde bronze olarak en az 2K ya giden adam veriyor.(arada 3 defa listeledigim adam Quiksell yapıyorum. Ama 200 ''e koyunca %70 gidiyor. ) Yani 2 pakette toplam 1400 kesin kar var. Biraz şans işi tabi. Bide üst üste açınca 4 pakette bir ya 1 bronze paketyada 300 coin veriyor illaki. Bide içlerinden ( ortalama 50 paketten) en az 3 tane 10k çıkıyor. Onları buynow ile yollayıp durmadan paket acicaksin. Ugrastirici ve karışık biraz ama %100 kar garantin var. Ama tabi bağımlı gibi tüm gün fifa18Compilation elinde olacak

bronze pack aca aca nasil para kasilir yaw. ben 400luk aciyorum cikan 5 tane oyunch varsa maks 2 si satiliyor onlar da 150 ye gidiyoe yine zararda oluyorum .d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Uzatmaya giden tüm WL maçlarımın kahramanı sbc yi kesinlikle yapıcam :D
  • digital90 kullanıcısına yanıt
    Onları daha yeni satın aldım loyalty yok 10 maç sonra 10 olacak zaten onlarda

• mbahadiraydin kullanıcısına yanıt
    Hocam benim tavsiyem online ağırlıklı oyna sb sana çok bişey katmaz hatta robot gibi oynarsın bir süre sonra çünkü karşındaki sonuçta hep aynı şeyleri yapıyor aynı fakeleri yiyor ama onlineda hep farklı kişiler çıkar karşına yeni şeyler görürsün sende yapmaya çalışırsın bir laf vardır dayak yiye yiye atmayı öğrenirsin diye buda aynı yenile yenile yenmeyi öğreneceksin. Div1 e çıkmayı başardığın vakit kendini geliştirdiğin anlamına gelir div1 de tutunabilirsen belli bir seviyeye gelmişsindir zaten. Ee div1 çıkıncada otomatik katılım hakkı verecek wlye direk katılırsın ama div 5 oyun seviyesi ile wl katılırsan üzerler seni orada oyundan soğursun bence. Bende yaşadım zamanında çok iyi biliyorum

• ugurokusun kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısın. Bazen bir maçlar çıkartıyorum kendime şaşırıyorum. Ama çoğunlukla Martial Vardy Jesus gördüğümde tamam diyorum yine 4luk 5lik oldum. Dün akşam finale çıktım elemelerde Martial Jesus Morata Sterling. Dakika 30 4-0 oldu. Adam golleri izletiyor skilller yapıyor felan. Koptu maç zaten. O defans böyle ilk defa kuku görmüş ergen gibi kalıp hamle yapmaya kalkınca zeybek yapması zaten kolu kirmiyorum sinire gerek yok çünkü beceriksiz olan benim günde 4 Squad Battle var zaten. Geri kalanı online yapıyorum. Sabırla çözmeye çalışıyorum. Umarım yavaş yavaş çözerim.

• Bende orta yapma tuşu= kare
    Pas tuşu= x
    Şut tuşu: O

Hareket 1: L2 basılı tutup önce kare sonra x (Fake shot) tuşuna basman gerekiyor
    Hareket 2: R1 basılı tutup önce kare sonra x (Fake shot)tuşuna basman gerekiyor
    Hareket 3: x ile koşan adama 2 bar pas tuşuna bas(Ceza sahasına uzaksan 3 bar olabilir)
    Hareket 4: driven shot iki kere hızlı bir şekilde üst üste yuvarlak şut tuşuna bas.

Burada püf noktası Fake shot yaparken kare ve x tuşuna nasıl diyim 1 saniyenin altında basman gerekiyor, arada 1 saniyeden fazla olursa hareketi yapamazsın, Parmağını önce kare üzerinden aşağı doğru x tuşuna doğru hızlıca kaydır, inşallah anlatabilmişimdir
  • Hocam neredeyse full Sb oyunuyorum sakatlanma pek fazla olmuyor ama Hakem tam bir facia, dediğin gibi resmen taraf tutuyor, aynı harekette bana faul vermezken cpu faul veriyor. Güncelleme ile düzelir diyelim inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbahadiraydin

Beyler kadro bu. Wl'ye katılamıyorum. Dün 8 hakkın hepsinde elendim 1 tanesinde finalde elendim. Beceremiyorumanladim Anladım artık bunu eski PES 'çi olarak Tatical Defans bana göre değil. Hedefim Squad Battle 'da ilk yüzü zorlamak. Elit1 den yukarı çıkamadım daha. Online sezonda div5. E çıktım düştüm fekan o civardayim. Kanatları çok etkin kullanamıyorum. O yüzden Mbappe bana fazla satmayı düşünüyorum ama 26 aralıktan sonra fiyatlar uçar mi yada Icon sbcler gelince. Bu kadroya ekleyebilecegim belki ıf Azpi olur De gea zaten hedefimde. Başka önerisi olan var mı? Ticarete kafam basmaz elime coin geçtikçe bronze pack açıyorum sadece. Bilmiyorum bu sene ilk defa Fut 'a girdim ondan önce Kariyer mod ve arkadaşlar geldikçe oynardım. Keşke eski savunmayı kullanabilsek ozaman çok zevkli olurdu.

Bu lm rm li taktikle basarili olmaniz cok zor.

4321 veya 41212(2) oynayin, farkedecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cankurt21

Şu nasıl bir hatadır

Bunların çoğu emin olun zengin çocuğudur o kadar çok paket açarki bunların değeri yoktur.Sanırım öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Bende orta yapma tuşu= kare
    Pas tuşu= x
    Şut tuşu: O

Hareket 1: L2 basılı tutup önce kare sonra x (Fake shot) tuşuna basman gerekiyor
    Hareket 2: R1 basılı tutup önce kare sonra x (Fake shot)tuşuna basman gerekiyor
    Hareket 3: x ile koşan adama 2 bar pas tuşuna bas(Ceza sahasına uzaksan 3 bar olabilir)
    Hareket 4: driven shot iki kere hızlı bir şekilde üst üste yuvarlak şut tuşuna bas.

Burada püf noktası Fake shot yaparken kare ve x tuşuna nasıl diyim 1 saniyenin altında basman gerekiyor, arada 1 saniyeden fazla olursa hareketi yapamazsın, Parmağını önce kare üzerinden aşağı doğru x tuşuna doğru hızlıca kaydır, inşallah anlatabilmişimdir

yaptım hocam fake şutu hızlı yapmak gerekiyomuş teşekkürler

• lynx1907 kullanıcısına yanıt
    Yok online oynarken 4-3-3 (4) ile oynuyorum 2cm li taktik ile. Ama Overmars yüzünden kanatlı oyun oynuyorum hep. Evet çok iyi oyuncu ki şuan 3. En çok gol atan adam. Ama o olunca kanat olmak zorunda. Olmasaydı çoktan diğer taktıkleri uygulamistim.

• quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Hocam neredeyse full Sb oyunuyorum sakatlanma pek fazla olmuyor ama Hakem tam bir facia, dediğin gibi resmen taraf tutuyor, aynı harekette bana faul vermezken cpu faul veriyor. Güncelleme ile düzelir diyelim inşallah

Güncelleme ile böyle oldu zten ben genellikle efsane seçkin oynardım şuan efsane world class dönüyor seçkinde robota karşı kendimi cyborg gibi hissediyorum goller bile tık tık tık oluyor ve genellile iste isteme uzuyor yav arkadaş 90 da 3 gol mü olur dersin ya ha gitti ha gidecek 1-1 maç 90 da 3-3 oldu ya çoğu santra golü ve oyun resmen ön ayak oluyor buna.Seçkini bıraktım o son güncelleme ile şuan efsane ve takım taktiklerine reyting kadrosuna göre gerekirse world gerekirse proya düşüyorum normal paketler çöp burada geneli çöp olsada 2 haftada bir iyi bir şey çıkıyor.

Bu arada benim tanıdım bir arkadaş ilk 100 e girmiş 93 mü ne olmuş sadece efsane oynamış uzayan maçlarda var her maçı genellikle gol yesen bile 2+ farklı en az 3-4 golle alacaksın ancak böyle giriliyor 3-4-5 artık kaç olursa arada 6-0 7-0 da olmalı çok girmeye çabalayan varsa durum bu gelen kartlarda ikon felan geliyor beyler elemana henry gelmiş benim ama maçlarda sakin kalmak gerekiyor buda var.Baya akıl mantık dışı şeyler olabiliyor.

• cighost kullanıcısına yanıt

sizde de baya vardır eminim :)
  • mbahadiraydin kullanıcısına yanıt
    Birde tavsiyem sbde eski savunmayı kullanma taktiksel savunma kullan zorlanıcaksın ama alışacaksın sonunda sana taktiksel savunma lazım online için

• Bu online tek mac nedir?

• Online tek maç hangisi bende bulamadim

• break complate B kullanıcısına yanıt
    Kolasına maç gibi düşün mesela eve biri geliyo ver diyo bi maç yapim hemen giriyorum tek maça mis

• bu arada sizan futmas sbc lerinde bakambu vardi ama onun yerine van dijk in sbc si geldi. naingolan gelmeme ihtimali var onu da dikkate alarak yatirim yapin bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 28112812281328142815
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.