Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2652. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
172.254
Cevap
787
Favori
6.085.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26502651265226532654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar acil yardım lütfen 2. hesabımda icon del piero çıktı banlanmadan coinsleri nasıl aktarırım 1400k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gijbala44 -- 28 Kasım 2017; 15:49:57 >
  • Biraz önce 2011 yılından beri oynadığım Fifa tarihinin en büyük şansına sahip oldum. 1 aydır Agüero için para biriktiriyorum. Ama fiyatı 15 günde 340 K'dan 425 K ya fırladı, 410 K altı için arama yapıyordum ve arkadaşın biri sanırım 390 K yazacakken 39 K yazıp koymuş.. 59 dakika 58 saniye görünce elim titredi ve buy now yaptım. O arada geçen 1 saniye geçmedi.. Vee sonunda Agüero benim oldu.. Yanlışlıkla markete koyan abi buralardaysan teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: knidos

Merhaba arkadaslar fifa 15 ten beri hiç oynamadım. o zmanlar oynarken bi site vardı hatırlamıyorum kadro kurup kimyasına falan bakabiliordum yada hangisinin yanına ne gelebilecegi vs.. baya detaylıydı parası transfer degerleri..

ilk sayfaya baktım hiç yardımcı bir link falan bulamadım. yada yeni özellikleri kapsayan anlatım falan varmı acaba? son dan birkac sayfaya baktım yazılanlardan hiç birşey anlamadım dogrusu :(

Apple store veya google Play’den Futbin i indir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudis

Biraz önce 2011 yılından beri oynadığım Fifa tarihinin en büyük şansına sahip oldum. 1 aydır Agüero için para biriktiriyorum. Ama fiyatı 15 günde 340 K'dan 425 K ya fırladı, 410 K altı için arama yapıyordum ve arkadaşın biri sanırım 390 K yazacakken 39 K yazıp koymuş.. 59 dakika 58 saniye görünce elim titredi ve buy now yaptım. O arada geçen 1 saniye geçmedi.. Vee sonunda Agüero benim oldu.. Yanlışlıkla markete koyan abi buralardaysan teşekkürler

bunlardan her gün oluyor mu ki ya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogurtcanavari

quote:

Biraz önce 2011 yılından beri oynadığım Fifa tarihinin en büyük şansına sahip oldum. 1 aydır Agüero için para biriktiriyorum. Ama fiyatı 15 günde 340 K'dan 425 K ya fırladı, 410 K altı için arama yapıyordum ve arkadaşın biri sanırım 390 K yazacakken 39 K yazıp koymuş.. 59 dakika 58 saniye görünce elim titredi ve buy now yaptım. O arada geçen 1 saniye geçmedi.. Vee sonunda Agüero benim oldu.. Yanlışlıkla markete koyan abi buralardaysan teşekkürler

Valla bilmiyorum ama elim ayağım titredi :)

• Arkadaşlar Fransız kaleci Ruffier için ne diyorsunuz 8700e yakaladım aldım 11.200e geri sattım hiç kullanmadan...iyimi sizce? 85 all overi var
  • bende boktan bir oyuncuya bid yapacagıma 10.000 buy yapmıştım. iyiki 10.000 di
  • orjinal fifa18 var zaten bu farklımı?bide aynı kullanıcı adıylamı giriyoruz yoksa yeni kayıtmı yapıyoruz futbinde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbahadiraydin

quote:

Orijinalden alıntı: ufukumsu

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAşu kadroyu kurmaya niyetlendim,ne dersiniz verim alınır mı?

Verim almak mı hocam sana şu kadar söyliyim yazık edersin kadro bozaksan. Kadro bozmasanda tax'lara gömersin parayı çünkü 1 maç yapıp s***m süper ligi diyip satacaksin. Aynı kadro guliano yerine medel valbuena yerine Overmars (90) Hagi yerine Rui Costa(90) olarak yaptım. Tüm heycanla maçı bekliyorum. Maç başladı. oyun ilk durduğu anda oyundan kaçtım. Kendime küfür kıyamet saydım. Sonra bozup BLP 'ye geri döndüm. Querasma sbc yaptın sanırım. İlk yapıldığında herkesin bir aklından geçiyor. Ama sakın hocam yazık edersin tax'a gidecek paraya.

eyvallah kardeşim,an itibari le vazgeçtim;querasmayı sonradan oyuna alıp kullanayım bari;ama iyiki tuttun beni pogbayı satıp hagiye gömecektim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yogurtcanavari

quote:

Valla bilmiyorum ama elim ayağım titredi :)

Geçen hafta aldım oyunu, dolayısıyla yeni başladım para falan yok şuan.
    Dün 2.000 den falan liste olan bellerin görünce heyecan yapmıştım.
    Daha 5 sn geçmişti buy now yaptım ama direk kapılmıştı.
    Bu sanırım kalp krizine sebep olur. =)

• quote:

webapp'ten mi yaptınız konsoldan mı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mbahadiraydin

quote:

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAşu kadroyu kurmaya niyetlendim,ne dersiniz verim alınır mı?

Verim almak mı hocam sana şu kadar söyliyim yazık edersin kadro bozaksan. Kadro bozmasanda tax'lara gömersin parayı çünkü 1 maç yapıp s***m süper ligi diyip satacaksin. Aynı kadro guliano yerine medel valbuena yerine Overmars (90) Hagi yerine Rui Costa(90) olarak yaptım. Tüm heycanla maçı bekliyorum. Maç başladı. oyun ilk durduğu anda oyundan kaçtım. Kendime küfür kıyamet saydım. Sonra bozup BLP 'ye geri döndüm. Querasma sbc yaptın sanırım. İlk yapıldığında herkesin bir aklından geçiyor. Ama sakın hocam yazık edersin tax'a gidecek paraya.

eyvallah kardeşim,an itibari le vazgeçtim;querasmayı sonradan oyuna alıp kullanayım bari;ama iyiki tuttun beni pogbayı satıp hagiye gömecektim.

Nedemek hata yapanlar başkaları yapmasın diye uğraşıyor. Buranın amacı bu. mesela dün yaptığımı kimse yapmasın if Kane - Lukaku - Lloris'i satıp Aguero'yu aldım. Dün iyiydi ama hala iyimi yaptım kötü mü yaptım kararsızım. Bir anda olmayacak vuruşla gol atıyor eyvallah ama. Değecek mi değmeyecek mi görücez haftasonu

• Sinerfru kullanıcısına yanıt
    sorununuzun sebebini ve çözümünü tek cümleyle açıklayim: ea bu kadroyla ilerlemenizi istemiyor.

• ozan_k kullanıcısına yanıt
    Companion uygulamasından. Fotoğrafını atıcam da burdan deniyorum olmuyor ..

• quote:

Orijinalden alıntı: onr1102

Arkadaşlar Fransız kaleci Ruffier için ne diyorsunuz 8700e yakaladım aldım 11.200e geri sattım hiç kullanmadan...iyimi sizce? 85 all overi var

Yokmu yardımcı olacak bir arkadaş yeniyimde biraz oyunda :( (tekrar aldım 9100 coinse)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onr1102 -- 28 Kasım 2017; 17:15:29 >
  • Bekleri stoper olarak oynattım, sonuç olumlu.
  • ne günler gördük, fifa 15'in buglarla dolu ilk çıkış halini gördük, pcde hileciden oyuna giremediğimzi günler oldu, markette autobuyerlardan dolayı oyuncu alamadığımız oldu, markette oyuncu bulamadığımız günler bile oldu ama kardeşim bu oyun kadar kötüsünü hiçbir fifa oyununda görmedik. yani 15 gb güncelleme gelse anca düzelir bu oyun. bunu yapmayı nasıl başarmışlar anlayamadım. yani fifa 17yi kadro güncellemesiyle olduğu gibi koysan herkes mutlu olacak zaten, bu nedir abicim.
  • Gelen güncelleme ne ile alakalı bilen var mı?

• onr1102 kullanıcısına yanıt
    Bu aralar SBS olduğu icin fiyatlar yüksek 1-2 güne düşer bence o kart

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19karabulut07

Gelen güncelleme ne ile alakalı bilen var mı?

yeni mi geldi? hangi platform?
  • 
Sayfa: önceki 26502651265226532654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.