Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
172.639
Cevap
784
Favori
6.098.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22742275227622772278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: MaitreSkiLL

Yaw şu mane ne zaman düşer pazara. Adamlar 10 sn sürmeden satın alıyor 1 tane yakalayamadım. 120k para harcadık sbc ye 87 overal mane alalım diye normal maneyi bulamıyoz

Dün benim Mane'yi koydum anında para geldi.

Sana tavsiyem eğer Mane alamıyorsan o elindkeileri de sat çünkü Mane bittiği an zararın çok daha fazla olur. Şimdi SBC yapılıyorken sat gitsin. Anında gidiyor çünkü.

Telefonuna Fifa Companion ( buydu sanırım BF companion ile mi karıştırdım bilmiyorum ) indirmen gerekiyor. PC'den de google a Fifa Ultimate TEam yazınca girebilirsin. Ea hesabının maili ve şifresiyle giriş yapıyorsun.

hocam keşke satabilsek. kadroların hepsini yolladım gold packleri geldi onları açtım felan yani artık giden 120k geri gelmicek :) 200k daha param var mane alsam olayı bitireceğim ama bir türlü amadım. şunu düşünüyorum son gün acaba millet elindeki maneleri elde kalmasın diye çıkarırmı elden. şuanda 180 binden gidiyor ama sbc bitince manenin fiyatı düşer diye düşünüyorum.

ek olarak oyunda autobuy tarzı bişi var bence. 3 4 sn sürmüyor oyuncu satın alınmış oluyor. durum böyleyken nasıl alıcaz bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaitreSkiLL -- 11 Ekim 2017; 17:40:59 >

• onlar hero kartları görmeyip pankle satanların fiyatı. şu an 400k üzeri.
  • Beyler elimde 2 tane OTW Tolisso ve 1 tane OTW James Rodriguez var. artar diye aldik ama beklenen artis olmadi. Daha da duser mi yoksa biraz daha yukselir mi ? Ya da daha da risk alip totw almalarini mi bekleyeyim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loopusait

Beyler elimde 2 tane OTW Tolisso ve 1 tane OTW James Rodriguez var. artar diye aldik ama beklenen artis olmadi. Daha da duser mi yoksa biraz daha yukselir mi ? Ya da daha da risk alip totw almalarini mi bekleyeyim :)

satıp kadro felan kurmyacaksa bekleyebilir bence ya da piyasası varken satıladabilir sonradan satmadık diye üzelebilirsin ya da tam terside olabilir
  • 87'lik Mane'yi sorunlar hiç düşünmeden coinsi varsa yapsın Sbc'yi oyun bitene kadar forvet sıkıntısı yaşamaz

Bende şuana kadar 43 maç 38 gol 19 asist ile oynuyor. SBC Q7 ile birlikte akıyorlar

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19karabulut07 -- 11 Ekim 2017; 18:40:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loopusait

Beyler elimde 2 tane OTW Tolisso ve 1 tane OTW James Rodriguez var. artar diye aldik ama beklenen artis olmadi. Daha da duser mi yoksa biraz daha yukselir mi ? Ya da daha da risk alip totw almalarini mi bekleyeyim :)

Ben dün panik satışlardan 90- 100 arası 4 tane aldım.
    Bu adam bundan aşağısıni görmez. Üstelik Bayern'in 3 maçlık kolay bir fikstürü var ben oraya kadar bekliycem sonra satmayi düşünürüm.

2 Lig 1 ŞL bekle derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19karabulut07 -- 11 Ekim 2017; 18:43:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19karabulut07

87'lik Mane'yi sorunlar hiç düşünmeden coinsi varsa yapsın Sbc'yi oyun bitene kadar forvet sıkıntısı yaşamaz

Bende şuana kadar 43 maç 38 gol 19 asist ile oynuyor. SBC Q7 ile birlikte akıyorlar

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

bu Maneyi sınırsız mı veriyorlar?

• Yeni lig sbc lerinin oyunculari concept e yuklenmemis, bu duyum nereden alindi? Herkes saldirmis gumus ve bronz fiyatlari simdiden min 1500 ustu

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: 19karabulut07

87'lik Mane'yi sorunlar hiç düşünmeden coinsi varsa yapsın Sbc'yi oyun bitene kadar forvet sıkıntısı yaşamaz

bu Maneyi sınırsız mı veriyorlar?

2 SBC var biri 20 maçlık biri sınırsız bendeki sınırsız olan

• Var mi bu ara revacta olan bir kart yatirim yapmak icin ?

• MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt
    Ben gece almıştım...3-4 gibi

• Beyler PSN Store üzerinden ronaldolu en pahalı paketi aldım ama eksik bir şeyler var gibi geçen sene de extreme pack almıştım bundan daha çok şey çıkmıştı acaba ben mi bulamadım sadece kiralık Ronaldo vardı.
  • Yeni başladımda nasıl coins kasabilirim ipucu verebilicek yol göstericek var mı
  • İlk fotoğraf şuanda otw walker fiyatı. 2. Foto saat 15.30'da benim sattığım walker fiyatı. 165'ten başlayan walker serüveni 300'de son buldu. 5 kademede satış yaptım. Kazık yiyenlere geçmiş olsun. :)

3. Foto da ilk alıma başladığım günden. Pazartesi sabahıydı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi van_hoijdonk -- 11 Ekim 2017; 19:51:48 >

• Yav bu oyunda hangi oyuncular gidiyor ucuzdan başlayıp adam alıyorum da gitmiyor hiç biri

• Dk.40 maç 8-0 ve rakip çirkefleşmeye başlıyor. Sürekli bekleyerek oynamalar oyun durdurmalar falan filan. Ya iki seçeneğin var moron kardeşim ya çık ya da adam gibi oyna maç bitsin hemen. Bunun yüzünden kaç dakika sürdü maçın bitmesi. Ya şu yaşı küçük olanlara şu oyunu yasaklayacaksın. Bir de division 1 de bunun ne işi var. Ne savunma yapmasını biliyor ne oynamasını birde çirkef çirkef hareketler. Savunmayı bilmiyormusun git pes oyna başka bir seçeneğin daha var yani.
    Bu küçük kardeşimizin psn id: allethomasson
    Rakip olarak filan gelir çıkın oynamayın hiç. Boşuna sinir yapıyor insan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • noogard kullanıcısına yanıt
    Bu bilgiyi nerden aldiniz? Ne zaman gelecegi hakkinda fikriniz var mi?

• Yeni sbcler gelmiş fakat premiumsilverpack bir de takas edilemeyen rare forma veriyor. Yapmaya değer mi bilemedim.
  • Portekiz den 3 rusya dan 2 buyuk takimi topladim da sbc gelmedi, bakalim ne zaman gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

Yav bu oyunda hangi oyuncular gidiyor ucuzdan başlayıp adam alıyorum da gitmiyor hiç biri

bazı sporcular satılıyor dostum 11k coinsim vardı hepsini 350-400e aldım altın oyuncuların 550 ye satıyorum gitmiyor zar zor satılıyor beklemek gerek
  • 
Sayfa: önceki 22742275227622772278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.