Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: balkan82 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
172.537
Cevap
786
Favori
6.095.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 22732274227522762277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam senin dediğine göre oyunu 10 Kere kapatıp yeniden başlatmak gerekiyor.

Arkadaş bağlantı kesmekten ve Oyunun ana menüsüne dönmeden bahsetmiş.
  • Rated kullanıcısına yanıt
    hocam bendede icon var. toplamda 4 paket açtım. 1 tane son çıktı ( 30.000 e gitti ) , 1 tane siyah renkli paket çıktı 10.000 e gitti, gerisi faso fiso
  • Genelde para eden oyuncularımı bir süre kullandıktan sonra , sözleşmesini 7 de bırakıp , kondisyonunu da tamamladıktan sonra satışa koyuyorum. Çünkü kimileri kullanılmış kart almıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seçkinin ötesine çıkmaya niyetliyim bu sefer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusufalan_7 Y kullanıcısına yanıt
    dostum aynısı banada oluyor çözüm bulabildinmi.
  • onnow78 kullanıcısına yanıt
    Ben 2 tane pakette şanslıymışım o zaman hocam.
    Aslında icon paket almanın avantajını ya da farklılığını göremedim. Normal sürüm alsaydım keşke diyorum.
    Şimdi squad battles kasıyorum. Çıkabildiğim kadar seviye çıkıp güzel bir paket açmam lazım :)
  • Whatsapp grubu 23 kişi olduk.
  • Oyunda ticarette para var gerçekten 40k ile başladım 2 günde 100k oldu. Hemde 2 günde toplam 2 saat uğraşmışımdır sadece. Ucuza alıp doğru fiyatına buy nowa koymak taktik. Yüksek para olsa büyük futbolcularla yapılır ama şimdilik 1k altı ile yapıyorum.
  • kardeşler bende mobil fut web de transfer market açılmıyor neden acaba.
  • fifa 15 te price range öncesi 630 quik sell adamları 550-600 den alıp quik sell yapa yapa güzel coins kazanıyordum , ama artık yorucu geliyor uğraşmak istemiyorum ticaretle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 11 Ekim 2017; 16:47:23 >
  • 25 k lık paketten pogba geldi fiyatı 525k temiz 500k kar iyi oldu otw lacazette alacaktım parası cıkti şans bizede güldu sonunda 😀

• Arkadaşlar 30 ve 45 leveldeki Transfer hedefi büyültme şeylerini bana atabilecek var mı ? PSN ID:oylumune
  • quote:

Orijinalden alıntı: stimucin

oyunu kapatıp açmak zaman aldığı için sadece internet bağlantısını ayarlardan işaretini kaldırıp tekrar işaretlemen daha süratli oluyor.

Pardon o zaman ben kapattıktan sonra bağlantı kesme diye algiladim sanırım

• Salah otw 85 oluyor 320kya var fiyatı yükselebilir

• fifa points bende şuan alınamıyor. Var mı alabilen?
  • Yaw şu mane ne zaman düşer pazara. Adamlar 10 sn sürmeden satın alıyor 1 tane yakalayamadım. 120k para harcadık sbc ye 87 overal mane alalım diye normal maneyi bulamıyoz

• quote:

Orijinalden alıntı: Bigbang61

Valla hocam ona hiç dikkat etmedim ama aralıksız telefon olsunweb app olsun ps4 den olsun hiç bırakmıyor dün mesela 185 k vardı şuan 230 k var hala devam ediyorum.Bide dün 350'ye aldığım oyuncuların çoğu 550 den gitti onun da faydası oldu.Şuan mesela 500 direk gidiyor 550'ye koyarsanız 30 dakika sonra onlar da satılmış oluyor.Satışa ben 450-500 yada 500-550 olarak satıyorum

hocam ps4 hesabıyla web ve mobile nasıl giriyorsunuz yardım eder misiniz bulamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaitreSkiLL

Yaw şu mane ne zaman düşer pazara. Adamlar 10 sn sürmeden satın alıyor 1 tane yakalayamadım. 120k para harcadık sbc ye 87 overal mane alalım diye normal maneyi bulamıyoz

Dün benim Mane'yi koydum anında para geldi.

Sana tavsiyem eğer Mane alamıyorsan o elindkeileri de sat çünkü Mane bittiği an zararın çok daha fazla olur. Şimdi SBC yapılıyorken sat gitsin. Anında gidiyor çünkü.

Telefonuna Fifa Companion ( buydu sanırım BF companion ile mi karıştırdım bilmiyorum ) indirmen gerekiyor. PC'den de google a Fifa Ultimate TEam yazınca girebilirsin. Ea hesabının maili ve şifresiyle giriş yapıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Yaw şu mane ne zaman düşer pazara. Adamlar 10 sn sürmeden satın alıyor 1 tane yakalayamadım. 120k para harcadık sbc ye 87 overal mane alalım diye normal maneyi bulamıyoz

Sana tavsiyem eğer Mane alamıyorsan o elindkeileri de sat çünkü Mane bittiği an zararın çok daha fazla olur. Şimdi SBC yapılıyorken sat gitsin. Anında gidiyor çünkü.

Telefonuna Fifa Companion ( buydu sanırım BF companion ile mi karıştırdım bilmiyorum ) indirmen gerekiyor. PC'den de google a Fifa Ultimate TEam yazınca girebilirsin. Ea hesabının maili ve şifresiyle giriş yapıyorsun.

iyi de hocam ea hesabının mail şifresini girmiyoruz ki ps4 te ben mi yanlış hatırlıyorum. Oturum otomatik açılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Slifer45

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

iyi de hocam ea hesabının mail şifresini girmiyoruz ki ps4 te ben mi yanlış hatırlıyorum. Oturum otomatik açılıyor.

İlk başta bir hesap tanımlıyorsun. Tanımlamadıysan otomatik yaptıysan yine senden bir şifre falan oluşturmanı istiyor yanlış mıyım ?

Bunu bulmak için de Fifa 18 de menü kısmında EA Account kısmı var oyunun menüsünden oraya gireceksin. Orada şifreni olmasa da hangi maili kullandığını gösterir. O mail ile giriş yapabilirsin

• 
Sayfa: önceki 22732274227522762277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.