Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
172.253
Cevap
787
Favori
6.085.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22712272227322742275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dk 88 legendary battleda 2-1 ondeyim uygulama hatasi verdi ps4 3-0yenik sayilmisim bune ya❌😡

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bronze players pack açın gençler. 3 ya da 5 hakkınız mı ne var. 1250 den açıyorsunuz. Avustralyalı geldi mi demeyin keyfinize. 3 tane açtım 2 avustralyalı geldi havadan 7k kâr.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam sbc sen çıkan 2 grizman la kurdum kadroyu bi 600k gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: stimucin

maç başladıktan sonra ps ana ekranından ayarlar'a girip, ağ ayarlarına gir, internet bağlantısındaki tick işaretini kapatıp tekrar aç.
    sonra oyuna geri döndüğünde seni maçtan atmış olacak.
    en hızlı yöntem bu

Bu dediğini 3 kere denedim dostum ama bir türlü olmadı :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rated

Bu sene ilk defa FUT oynamaya başladım. Tecrübesizim ve oynayarak keşfediyorum bazı şeyleri.
    Squad görevlerinden Barca-At.Madrid görevini yaptım. Tecrübesizlik mi diyeyim yazılanı okumama mı diyeyim bilmiyorum ama görevi gönder tuşuna basarken çıkan uyarıyı okumamıştım. Carvajal, Koke, Nacho, Gaitan, Kovacic ve Digne gibi oyuncularım takımdan kalıcı olarak silindi. Ona mı yanayım yoksa neyse nadir oyuncu paket ödülü geldi güzel bir oyuncu çıkar umuduyla açtığım paketten Bruma'nın çıktığına mı yanayım :) Bari kaybettiğim oyunculara değecek biri çıksaydı.

Kadronun son şekli ise;

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

ilk sbcmde ben de patlatmıştım 3-5 oyuncuyu geçen sene. oluyo böyle şeyler, rahatlıkla telafi edersin hiç üzme :)
  • emredonmez89 kullanıcısına yanıt
    loyalty kazanması için 10 kere yapman gerek dostum.
    oyuncunun detayına girip baktığında kulüp için kaç maça çıktığı da yazar, oradan da kontrol edebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stimucin

loyalty kazanması için 10 kere yapman gerek dostum.
    oyuncunun detayına girip baktığında kulüp için kaç maça çıktığı da yazar, oradan da kontrol edebilirsin.

Hiç öyle düşünmemiştim, bir hata var tek seferde oluyor sandım :)

Tamamdır teşekkürler.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Tavsiye öneri var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensei Splinter

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Tavsiye öneri var mı acaba

firmino yerine eriksen koyarım ben olsam
  • Mane gorevini bekledim fiyatlar dussun diye. Gorevi yapip alan varsa memnun mu ?

Alinir mi sizce deger mi beyler ?

• pasa_eren kullanıcısına yanıt
    Bİr kac oyuncu disinda hemen hemen ayni kadroyu kurmusuz. Forvete icardiyi tavsiye ederim parasina gore muthis isler yapiyor

• Rated kullanıcısına yanıt
    Hocam bende yeni fut oynuyorum al-sat yapmaya başladım şuan 16k coinsim var siz nasıl cech- willian gibi oyuncuları aldınız? Baktım da 40-45k’dan satılıyor.

• Ultimate Team Whatsapp grubu 20 kişi olduk. Alıma devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rust Cohle W. -- 11 Ekim 2017; 13:22:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fefe

Mane gorevini bekledim fiyatlar dussun diye. Gorevi yapip alan varsa memnun mu ?

75 maç 79 gol 30 asist :) daha ne olsun :) iyidir iyi denemelisin
  • Fefe F kullanıcısına yanıt
    Üstüne az daha koyup Hazard alıyorsun tekrar satamayacağın bir oyuncuya bu kadar para bağlamak bence çok saçma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rust Cohle W.

Ultimate Team Whatsapp grubu 14 kişi olduk. Alıma devam

Hocam bende katılmak istiyorum fakat özel mesaj gitmiyor. Nasıl yapalım ?

• Rusya sbc gelecek sanırım, yalnız bu ligde milyon tane gümüş oyuncu var, hangilerine yatırım yapmalı bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zonguldaksporlu

quote:

Orijinalden alıntı: Fefe

Mane gorevini bekledim fiyatlar dussun diye. Gorevi yapip alan varsa memnun mu ?

75 maç 79 gol 30 asist :) daha ne olsun :) iyidir iyi denemelisin

Ne görevi hocam bu mane nasıl yapılıyor

• Rusyadan Promes, Portekizden Casillas geliyor SBC'ye. Haberiniz olsun
  • 
Sayfa: önceki 22712272227322742275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.