Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ahmtulsnn , ahmtulsnn , carter17 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.519
Cevap
785
Favori
6.095.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
60. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 22702271227222732274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim sana yazdığımı söylemişler bekle bakalım...
  • vakkas267 kullanıcısına yanıt
    Hocam o katılamadın ibaresi hafta içi olan elemeler için yazmakta,
    18 galibiyet altın 3'e denk gelmek de,
    ingilizce iyi durumda ise ufak bi araştırma ile yabancı kaynaklarda da bu sorunun cevabını bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kievli

LG televizyona bağladım makinayı, inanılmaz bir performans düşüşü oldu. Haliyle benim performans da düştü, oyun 2-3 dakikada bir frame atlaya atlaya 5-6 saniyelik bir takılmaya maruz kalıyor. Var mı yaşayan bunu? tek çare monitor mu?

Ben yıllardır TV ile oynuyorum. Böyle bir sorun yaşamadım. Hatta TV Hz i iyi ise monitorlerden bile iyi cevap verebiliyor.
  • abak1905 A kullanıcısına yanıt
    Ea ile akrabalığı mı var yoksa iyi bir oyuncu mu? :) Eylül ayınca premier league’de 4 maçta 6 gol attı. Şampiyonlar ligini de katarsak 6 maçta 11 gol attı. O gelmeyecek de kim gelecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sör Aragorn kullanıcısına yanıt
    Aguero' nun uzun süre sakat olmasından dolayı, İngiliz seyircilerin vefalı olmasından dolayı Aguero gelebilir =)
  • mobile app ilk kez bugun login reward vermedi sizde durum ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

mobile app ilk kez bugun login reward vermedi sizde durum ne

erken erişim sona erdi bunda sonra hediye vermez büyük ihtimalle
  • Sör Aragorn kullanıcısına yanıt
    Milli takımda attığı goller değerlendirilmiyor. Aguero 3 maçta 5 gol 3 asist yaptı Kane 4 maçta 6 gol yaptı değerlendirilmesi gereken performanslar bunlar ancak Milli takımda gösterdiği performans bir hype yaratabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

quote:

Orijinalden alıntı: digital90

mobile app ilk kez bugun login reward vermedi sizde durum ne

erken erişim sona erdi bunda sonra hediye vermez büyük ihtimalle

erken erişim mi kaldı. düne kadar veriyordu 3 5 bişiyler
  • Arkadaşlar bun fut ta fut özel oyunlarını nasıl düşürüyoruz paketlerden açıyorum düşmüyor şuan için fifa 17 deyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

Bütçesi olanlara Fransız uyruklu kadro yapmasını tavsiye ederim. Çok memnun kaldım

Bende otw Mpabbe var kenarlarını Fransızlarla süslemek isterim. Kadronu paylaşırmısın.
  • arkadaşlar günaydın fifa 14 de pes i bırakıp fifaya geçtim ultimate teamde 15 oynarken direk al butonundan alım yapıp kasıyordum
    2m kadar para yapmıştım ama artık yapamıyorum adamlar sanki çıkmadan gidiyor sebebini çözemiyorum 50Mbps hızında internetim var ama adamlar sanki benim ekranıma geç düşüyor alanlar hile falanmı yapıyor futweb üzerinden yazılım usulümü yapıyorlar çözümünü bilen varsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

Bütçesi olanlara Fransız uyruklu kadro yapmasını tavsiye ederim. Çok memnun kaldım

Bende otw Mpabbe var kenarlarını Fransızlarla süslemek isterim. Kadronu paylaşırmısın.

Buyur hocam paran varsa geliştirmeye de açık kadro.

Öndeki 6 oyuncudan çok memnunum, sende mbappe varmış daha güzel olur. Eğer coins problemi yoksa tolisso - pogba değişimi olablir.

Defans hattında elimdeki oyuncuları kullandım, daha iyi hale getiricem. Komple İngiltere yapılabilir arkası. Bailly, rose, Walker ve iyi bir kaleci alınabilir.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Kulspruta kullanıcısına yanıt
    Az çok tahmin ettiğim kadroya yakın.Teşekkürler
  • Loyalty glitch ile ilgili videolar var. Denedim ancak olmadı.

Sbc'ler için kadrodaki loyalty'i sign out ile yapabilen var mı içinizde?
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Ne açıdan

• emredonmez89 kullanıcısına yanıt
    maç başladıktan sonra ps ana ekranından ayarlar'a girip, ağ ayarlarına gir, internet bağlantısındaki tick işaretini kapatıp tekrar aç.
    sonra oyuna geri döndüğünde seni maçtan atmış olacak.
    en hızlı yöntem bu
  • Ahtapottt A kullanıcısına yanıt
    bir bilgim yok ama tahminim o kartlar geldiyse yakında çıkar belki POTM ile diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuhsatliSilahCruze

Ne açıdan

Baya iyi kadro

• Bu sene ilk defa FUT oynamaya başladım. Tecrübesizim ve oynayarak keşfediyorum bazı şeyleri.
    Squad görevlerinden Barca-At.Madrid görevini yaptım. Tecrübesizlik mi diyeyim yazılanı okumama mı diyeyim bilmiyorum ama görevi gönder tuşuna basarken çıkan uyarıyı okumamıştım. Carvajal, Koke, Nacho, Gaitan, Kovacic ve Digne gibi oyuncularım takımdan kalıcı olarak silindi. Ona mı yanayım yoksa neyse nadir oyuncu paket ödülü geldi güzel bir oyuncu çıkar umuduyla açtığım paketten Bruma'nın çıktığına mı yanayım :) Bari kaybettiğim oyunculara değecek biri çıksaydı.

Kadronun son şekli ise;

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• 
Sayfa: önceki 22702271227222732274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.