Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.622
Cevap
785
Favori
6.098.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22682269227022712272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle. Squad battles yine iyi biraz bedavaya paket veriyo. Sbc lere ugrasman gerek ve hicbisey cikmiyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiye bol bol bronze paket açın. Avustralya oyuncuları müthiş paralara gidiyor. 3 4 tane sattım direk şuan 8 - 10k arası çıktıkça pazara ekliyorum iyi kar bırakıyor.
  • pasa_eren kullanıcısına yanıt
    kadronu paylasma sansin var mi

• Sbc de melbourne yapim dedim fiyatlar uçmuş yine ...bende paketlerden gelen hızlı sat yapmadığım o ligin oyuncularini listeye koydum gold birini 10k ya sattım 2 tane victory/ city li elemanım varmış onlarıda en kötü 15kya okuturum toplamda 30k misss :)

• Beyler 100k'lık kadro önerebilecek var mı ? Lig farketmez,diziliş de 4-3-3(4) veya 4-1-2-1-2(2) olursa çok iyi olur
  • Eğer ilgilenen var ise, PC için Origin hesabımı satılığa çıkarıyorum. Hesabın içinde Fifa 18 ve Fifa 17 mevcut. 18 Ultimate Team kadrosunun güncel değeri 200-250k civarında. Yani coin alarak kurmaya kalkışıldığında sadece kadro bile en az 80 liraya denk geliyor. Ayrıca yine Fifa 17'de 1.5m civarı değeri olan bir kadro mevcut. 170 liraya hesabı satıyorum. Kulüp ismi değiştirmek için gerekli item de mevcut. Hesabın üzerine kayıtlı maili de veriyorum dolayısıyla şifreyi değiştirip hesabı tamamen üzerinize alabilirsiniz. İlgilenenler pm atabilir.

Kadro:
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: Craus47

Beyler 100k'lık kadro önerebilecek var mı ? Lig farketmez,diziliş de 4-3-3(4) veya 4-1-2-1-2(2) olursa çok iyi olur

https://www.futbin.com/18/squad/393002
  • Arkadaşlar merhaba ahım şahım kar değilde az biraz kar yapabileceğimiz önerileriniz var mıdır transfer piyasasında
  • LG televizyona bağladım makinayı, inanılmaz bir performans düşüşü oldu. Haliyle benim performans da düştü, oyun 2-3 dakikada bir frame atlaya atlaya 5-6 saniyelik bir takılmaya maruz kalıyor. Var mı yaşayan bunu? tek çare monitor mu?
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Bence artmaz normal seyrine dönmeden elden çıkarmakta fayda var

• Lucky Luciano kullanıcısına yanıt
    şöyle 2 tane kadrom var hocam. ingiltere'de kaleci italya'da bek değişikliği yapacağım coin biriktirdim 50k kadar

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

sanırım gözükmüyor şöyle atayım
    https://i.hizliresim.com/JOAvdE.jpg
    https://i.hizliresim.com/OyAPJ3.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasa_eren -- 11 Ekim 2017; 2:18:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kievli

LG televizyona bağladım makinayı, inanılmaz bir performans düşüşü oldu. Haliyle benim performans da düştü, oyun 2-3 dakikada bir frame atlaya atlaya 5-6 saniyelik bir takılmaya maruz kalıyor. Var mı yaşayan bunu? tek çare monitor mu?

Ayarlardan girişi PC olarak göster belki sorunu kısmen çözebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurado

Arkadaşlar merhaba ahım şahım kar değilde az biraz kar yapabileceğimiz önerileriniz var mıdır transfer piyasasında

Perşembe wl ödülleriyle kondisyon ve sağlık uygun seviyelerde alıp hafta sonu 1400-1500 bandından satabilirsin..

Tabi hepsini tek tek yapmanız gerekiyor 5 sn aralıklarla...

• quote:

Orijinalden alıntı: noogard

Yarın ödüllerden sonra Nainggolan, Vidal, Hazard vb. 150-200k+ oyuncuların fiyatları nasıl etkilenir sizce ? Artar mı azalır mı ne diyorsunuz ?

Coins arttikca kalbur üstü futbolcuların fiyatı artacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensei Splinter

Sizce IF Morata mı yoksa normal Lacazette mi?

Lacazet

• quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman-iac

quote:

Orijinalden alıntı: rimnir

Atletico Madrid - Barcelona sbc de geldi Gaitan uçtu iyice bütün forum kazandı inanılmaz beyinler var şu forumda cidden sağolun yatırım önerisi için.Şuan kar 100 k.

Aksine düştü fiyatları 3000den gidiyodu marquee öncesi.. şuan 2600-2700.. kimse elindekileri bekletmiyor.

Cuma günü için pek iyi olmadı.

2400e bile var.

90 adet var kutuma güveniyorum kutuma gidecem :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cighost -- 11 Ekim 2017; 3:48:16 >
  • MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt
    Hocam o kartlar cok degerli. Haftanin oyuncusu falan secildi mi overalli artiyor. Bir nevi beklentinin yuksek oldugu oyuncuya yatirim yapmak gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ImPerspektif I kullanıcısına yanıt
    hocam sen bunu yazdıktan sonra kadromda bakayım var mı avustralya'dan adam var mı dedim 3-4 tane vardı piyasalarına baktım ölüydü. 1 tane 64lük rare bronz markette hiç yoktu. ben de öylesine 9900-10000'e koydum adam direkt 10k'ya gitti sağolasın :D
  • Yatırım yapmak isteyenler için şu anda mustafi ve Silva 4knın altına düştü. 84lük sbc için alınabilir(potm)

• Haftanın takımı yarın saat kaçta- nereden açıklanıyor? Twitter facebook gibi sosyal medyadan mı yoksa ea sitesinde felan mı ve saati belli mi?

• 
Sayfa: önceki 22682269227022712272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.