Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fkasifoglu , Exheo Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.637
Cevap
784
Favori
6.098.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 22652266226722682269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Snipe yapman lazim yoksa kullanamazsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Snipe yapman lazim yoksa kullanamazsin

Nasıl oluyor o😅

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: MaitreSkiLL

Arkadaşlar bi aptallık edip mane kadrosu kurmaya çalıştım. 3. Kadroda manenin kendisini istiyormuş şuanda pazarda mane hulamıyorum. Forumda elinde bulunan varmı acaba. Birde şimdi 2 günü kalmış bu olayın ben maneyi bulamazsam yapığım kadrolar boşamı gidicek 120k para harcadım kadrolara

Aldıklarını sat bence. Evet Mane koyulduğu gibi gidiyor. Forumda birinde olsa ne olacak ki max fiyattan koyduğu an gidecek alamayabilirsin.

Bende var mesela istersen anlaşıp sana satabilirsem satayım koyduğum an çekmeye çalışırsın.

Hocam eskiden takas olayı vardı şuan halen varmıdır acaba

• MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt
    markete bazen düşüyor düştüğü an alman lazım. bide merak etme fiyatı yükselir market dolar maneyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhat Şenel

İtalya kadrosu olanlar!

https://www.futbin.com/18/squad/71608

Nihai kadrom şu.

Yorumlayacak olursam

Kalede Handanovic, Donnaruma da denedim. Hepsi iyiydi. Hepsi üst düzeydi. Sırf Buffon hayranıyım diye oynatıyorum ama param olmasa Donnaruma'ya dönerim bence hepsi çok çok iyiler

Sol bekte Lukaku ve if Ghoulam. Ghoulam'a gölge kartı basarsanız tamamen bir canavara dönüşüyor. Lukaku zaten fiyatına göre sanırım oyunun en iyi beki

Stoperlerde Gölge kartlı Jesus ve anchor Manolas oynatıyorum. Miranda da vardı sattım yatırım için Jesus gölge zaten çoki yi iş görüyor @navarro4 tavsiye etmişti sağolsun. 3ünden de memnun kaldım. Hedefim tabi ki Ramos ile birlikte dünyanın en iyi stoperi Chiellini :D

Cm için bir çok oyuncu denedim. Bonaventura ,Marchisio(dinamo) ve Matuidi ile oynuyorum şuan. Nainggolan'ı yatırım için satınca Marchisio aldım ve çok memnunum. Bona ve Matuidi için kimya kartı tavsiyeniz varsa bekliyorum. Hamsik'ten Brozovic'ten falan memnun kalmadım. Hele Hamsik değmez 70k vermeye Marchisio çok daha klas adam dinamo kartı ile çok iyi koşuyor ayrıca. Hamsik almayın size tavsiyem.

Sağ kanatta Cuadrado var hawk basılı ve 5 para etmez bence. Tamam Douglas Costa hızlı vs hızlı adamlar ama fiziki durumları ve top kontrol zaafiyetleri sebebiyle çoğu zaman verim alamıyorum. Şu adamları Perisic ile ciftlestirmek muhteşem olurdu. O yüzden italya'da bence kanatlar cacık. Mane'nin yarısı edecek kanat olsa keşke. Bu yüzden 55 gibi insigne sola, gomez sağa alıyorum faydalarını görüyorum. Ama genel anlamda insigne harif diğerleri f/p açısından komik derecede berbatlar. Küfür edesim var o derece.

Forvette Gomez, Higuain, Belotti denedim. Belotti'yi pek anlayamadım. Gomez ise fizik olarak çok dayak yedi. Araya koşularda king ama omuz yediği an mort oluyor. Higuain hunter basılı şimdilik idare ediyorum ama nerede o Tif Mertensler TOTY mertensler. Arada çok klasman farkları var geçen seneden sonra alışamadm.

Genel anlamda italya'da defans ne kadar muhteşemse ofans bir o kadar berbat. Ortasaha bence iyi. Ortalama ve çok iyi arasında bir ortasaha kurulabiliyor 300k'ya. Zaten isimler belli. Nainggolan Marchisio Matuidi.

Sizin de görüşleriniz varsa okumak isterim

güzel bi italya incelemesi olmuş katılıyorum ama bi eriksen gibi nokta pas atabilen bi oyuncusu yok gibi italyada , keza matuidi ile şut pozisyonuna girdin mi aut atışı gibi kullanıyor. Bu sene ticaret kasıp yeni yıla girmemizle iconlar alıcam bakalım :)

• Az önce , Hybrid League SBC'sinden ; Bir paketten Greizman çıktı . Diğerinden de TOTW 75 overall'li bi futbolcu çıktı. Maliyeti 20K olmuştu bana , inanılaz kar ettim .Keyfim yerinde

Greizman şuan 330 K'dan gidiyor.Koydum Market'e.

340'tan satıldı . Eyvallah diyelim
  • EPL ileri ikili ve CAM önerisi var mı acaba bütçe 350 k

• 30 tane Mooy aldı 70-750'den. 10dakikada 100k kar ettim sadece 10dk. Keşke daha pahalıya satsaydım daha fazla alsaydım
  • Marquee geldi. Melbourne takimlari oyunculari tavan !!!

• Vahiy mi geldi naptınız hocam :))

• Atletico Madrid - Barcelona sbc de geldi Gaitan uçtu iyice bütün forum kazandı inanılmaz beyinler var şu forumda cidden sağolun yatırım önerisi için.Şuan kar 100 k.

• Gecen senelerde division 1 falan vardi neden kalkti bu sene ? Division 6 son sanirim top 100 deki dunyanin en iyi oyunculari falan geliyor cunku baska aciklamasi yok.

• Telefondan arama yaptım 120k fiyata bile mane çıktı teklif verdim hata verdi ana menüye attı. Ea dan kaynaklı alamıyorum sanırım.

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Bu adam ultrasupersonic biri gibi görünüyor.

Sizce de öyle değil mi?
    Hele bir de hunter basınca 99 pace 90 şut falan..

Ne diyorsunuz arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rimnir

Atletico Madrid - Barcelona sbc de geldi Gaitan uçtu iyice bütün forum kazandı inanılmaz beyinler var şu forumda cidden sağolun yatırım önerisi için.Şuan kar 100 k.

Aksine düştü fiyatları 3000den gidiyodu marquee öncesi.. şuan 2600-2700.. kimse elindekileri bekletmiyor.

Cuma günü için pek iyi olmadı.

2400e bile var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ottoman-iac -- 10 Ekim 2017; 21:35:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shosy

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Bu adam ultrasupersonic biri gibi görünüyor.

Sizce de öyle değil mi?
    Hele bir de hunter basınca 99 pace 90 şut falan..

Ne diyorsunuz arkadaşlar?

Akiyor yigidim akiyor. 10k ya alabiliyorsun. Arkasina giovincoyu koyup etrafini italyan yaparsan chemistry sikintisi da olmuyor

3-5-2 nin onunde martinez-almiron arkalarinda giovinco arkalarinda bonaventura ve marchisio oynariyorum 10 chem ile hepsi

Jumping 99, heading 92. Ortaya vurur, araya kacar, kuvvetli bela tam. Epl de olsa 500k olurdu fiyati

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Div 6 son derken ?

• Arkadaşlar sizce kadro nasıl tavsiye ettiğiniz şu olsa daha iyi olur dediğiniz oyuncu var mı
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FifaUltimate58 -- 10 Ekim 2017; 21:26:27 >
  • Arkadaşlar biraz yavaş yazın takip edemiyoruz plz

• Arkadaşlar biraz yavaş yazın takip edemiyoruz

• 
Sayfa: önceki 22652266226722682269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.