Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
20 Misafir (1 Mobil) - 19 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.624
Cevap
785
Favori
6.098.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
88. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 22592260226122622263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kulüp adını nasıl değiştirebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladell

arkadaşlar kulüp adını nasıl değiştirebilirim ?

Ultimate Team menüsünde R3 e bas katalog açılıyor. Orada kulüp ismi değiştirici öğe var onu alacaksın tamamdır.
  • arkadaşlar trade ve sbc ile ile 1.000.000 coins değerinde takıma ulaştım , yatırımı otw kartlarına yaptım , ve kadrom aşağıdaki şekilde oldu,otw kartlarıda en son dün paketlerden çıkacaktı , dün akşamdan sonra 77,5 K ya aldığım tolisso 120 K oldu bugün. bence oynamaktan daha eğlenceli böylesi. kadrom aşağıda , ayrıca dün akşam squad battle paketinden mbappe çıktı

kadro

bonus olarak sbc quaresma ve sbc gignac ı da katmıştım kadroya fakat onlar bildiğiniz gibi satılamıyor.Sadece mane sbc sini yapmayı düşünmüyorum .. o kadar para etmez o yüzden .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lexx -- 10 Ekim 2017; 10:34:30 >

• Supernova1071 kullanıcısına yanıt
    Hacı, düzenli olarak burayı kontrol ediyorum yatırım önerisi falan var mı diye. Pek mesaj yazan biri de değilim. Elindeki paraya 1 tane Gaitan alacağına 10 tane 300-400 bandındaki oyunculardan alıp, hemen sat fiyatını 700-800 civarına koyabileceğin şekilde ayarlayıp daha hızlı para kazanabilirdin.

Hoş, bunları sana anlatan 4 ya da 5. kişiyim. Her sayfada yeni ne var diye baktığımda, elinde 50-100-300-500 coinsi olana "Nasıl kastınız hocam?" diyorsun, cevap geliyor "Hmm uğraştırır o" diye cevap veriyorsun. Burada parası olan herkes ya Fut Points almış açtığı paketlerle köşe olmuş ya da ticaret yapıp, SBC'lerden şansına iyi oyuncu çıkmış falan. Yani başka yolu yok. Kimse kimseye coins göndermiyor, gönderen ban yiyor, gökten inmiyor.

Demem o ki; kurban olayim yeter artık :) Her sayfada "Nasıl kastın hocam?" "O kadar parayı nasıl buldun hocam" muhabbetini yapmayalım. Bilmeyen biri gelir sorar anlarım. Nickin gözüme takılıyor kaç gündür aynı şeyi senden görüyorum.

Dip Soru: Yüzü astarını geçmeyen takım SBC'leri hangileri acaba ? Dün TR'ye bakayım dedim hepsi tavan fiyatta nerdeyse. BJK'de CB bulamıyorsun tamamlamak için :)

• bladell B kullanıcısına yanıt
    Boost Coins aldığın yerde bulabilirsin hocam. Menüdeyken R3 "Sağ stick tıkla" açabiliyorsun. Yeniyse takımın belki seviyen düşüktür diye açık olmayabilir. Göremiyorsan haber et akşama ayarlayalım :)
  • BuzParmak kullanıcısına yanıt
    advanced sbclerin hemen hemen hepsi iyi getiri sağlıyor. diğerlerini yapmanın manası yok derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuzParmak

Boost Coins aldığın yerde bulabilirsin hocam. Menüdeyken R3 "Sağ stick tıkla" açabiliyorsun. Yeniyse takımın belki seviyen düşüktür diye açık olmayabilir. Göremiyorsan haber et akşama ayarlayalım :)

Coins boostlar başkasına yollanmıyor. SBC olarak ADVANCED kategorisini öneririm.
  • grkn.bzn kullanıcısına yanıt
    hocam 18 galibiyet aldım ama katılamadın yazıyor eminmisiniz katılabildiğimizden
  • BuzParmak kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam kızma bana :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu kadroya 120-130 k coins vermeye değer mi?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anjeliqué -- 10 Ekim 2017; 10:49:1 >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hahaha sonunda yaaa oh valla içimin buzları eridi sonunda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vakkas267

hocam 18 galibiyet aldım ama katılamadın yazıyor eminmisiniz katılabildiğimizden

Katılma bonusu Perşembe ödüllerle beraber gelir.

@kızılsakal89 Valla güzel oldu Mane'yi biraz bekletip satıcam.
  • Beyler gaitan ve juanfran ortalama 2500 civarı gidiyor
    Bunlardan alsak hafta sonu karlı satar mıyız
    Prim yapacağı kesin ama 2500 nasıl onu sormak istedim
  • Squad battles hayatımda gördüğüm en gereksiz bölümdür fifada, bir daha oynamam.

1- 45 maç için verilen ödüller rezil ötesi. Single seven varsa single season ultimate kupada oynasın, 5 maç sonunda 6200 garantiliyorsunuz. 45 maç 9 kere 6200 demek yani 55.800 eder, hem de istediğiniz zaman oynarsınız. Günde 4 maç hergün gazete okur gibi sizi bağlamıyor.
    2- Puanlama sisteminde bir standart yok, hergün seçkin 2 olup hergün seçkin 3 e düşüyorum. Mesela bu hafta seçkin 2 bitirip seçkin 3 geri düştüm. İlle % dilimine girmen gerekiyor.
    3- Verdiği ödüller bir hafta hergün oynamanız ve takip etmeniz gerektiğine kıyasla rezalet ötesi. Seçkin 3 e 20k veriyor, dalga geçer gibi yani maç başına 400 coins bile değil ilavesi. Verdiği paketler de çok düşük.
    4- oyunun zorluk seviyesi oyun ne isterse o, hiçbir standart yok. Dün mesela legendary 4 maç alırken bugün 72 levele yenildim. Oyun size seçme hakkı vermiyor. Mesela normal season da seçkin zorluğunu 3-4 maç yenersem bir maç kaybederim yani kendi kapasitemi bilirim. Ama bu aptal modda böle bir standartın yok. Professional da bile maç kaybedebiliyorsun. Sonra başka bir maç ta da 10 tane gol atıyorsun. Puan lazımken yenilmek de sinirini bozuyor, mal mal 10 gol atıp oyunun bitmesini beklemek de.

Bir daha oynamam bu aptal modu oynayarak boşa vakit kaybetmeyin, oyunda herşey ilk 100 e girenler için avantaj. EA o grubu zaten gözden çıkarmış, çok az bir oran, onlar points almasa paket açmasa da olur. Bizi resmen aptal yerine koyuyorlar. WL oynamıyorum çünkü 2 kere kol kırdım. Anlatmaya gerek yok WLde yaşananları oynayanlar bilir. Sabitlendik her hafta 22 galibiyete max. O yüzden oynamıyorum. İlle bana açtıracak bu oyun yine autobuyeri, dürüst oyucuyu sevmiyor bu firma.

• Arkadaşlar Patrick Vieira - 88 ICON çıktı paketten ( PC )
  • Kievli kullanıcısına yanıt
    katılmıyorum .. dün akşam mbappe çıktı ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kievli

Squad battles hayatımda gördüğüm en gereksiz bölümdür fifada, bir daha oynamam.

1- 45 maç için verilen ödüller rezil ötesi. Single seven varsa single season ultimate kupada oynasın, 5 maç sonunda 6200 garantiliyorsunuz. 45 maç 9 kere 6200 demek yani 55.800 eder, hem de istediğiniz zaman oynarsınız. Günde 4 maç hergün gazete okur gibi sizi bağlamıyor.
    2- Puanlama sisteminde bir standart yok, hergün seçkin 2 olup hergün seçkin 3 e düşüyorum. Mesela bu hafta seçkin 2 bitirip seçkin 3 geri düştüm. İlle % dilimine girmen gerekiyor.
    3- Verdiği ödüller bir hafta hergün oynamanız ve takip etmeniz gerektiğine kıyasla rezalet ötesi. Seçkin 3 e 20k veriyor, dalga geçer gibi yani maç başına 400 coins bile değil ilavesi. Verdiği paketler de çok düşük.
    4- oyunun zorluk seviyesi oyun ne isterse o, hiçbir standart yok. Dün mesela legendary 4 maç alırken bugün 72 levele yenildim. Oyun size seçme hakkı vermiyor. Mesela normal season da seçkin zorluğunu 3-4 maç yenersem bir maç kaybederim yani kendi kapasitemi bilirim. Ama bu aptal modda böle bir standartın yok. Professional da bile maç kaybedebiliyorsun. Sonra başka bir maç ta da 10 tane gol atıyorsun. Puan lazımken yenilmek de sinirini bozuyor, mal mal 10 gol atıp oyunun bitmesini beklemek de.

Bir daha oynamam bu aptal modu oynayarak boşa vakit kaybetmeyin, oyunda herşey ilk 100 e girenler için avantaj. EA o grubu zaten gözden çıkarmış, çok az bir oran, onlar points almasa paket açmasa da olur. Bizi resmen aptal yerine koyuyorlar. WL oynamıyorum çünkü 2 kere kol kırdım. Anlatmaya gerek yok WLde yaşananları oynayanlar bilir. Sabitlendik her hafta 22 galibiyete max. O yüzden oynamıyorum. İlle bana açtıracak bu oyun yine autobuyeri, dürüst oyucuyu sevmiyor bu firma.

Ben nedir ne değildir diye 5 maç yapmıştım. Hepsini de kazanmıştım en yüksek seviyede. Oyuncunun takımını da yenerek. Bunların sonucunda yani sadece 5 maç sonunda 11.000 coin 2 premium altın 1 altın 1 de gümüş oyuncu paketi verdi. E daha ne versin. Bence çerezlik olarak takımınıza alışma olarak gayet olumlu. Gelir gider olarak baktığınızda gayette mantıklı 5 maç için.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    bunu öğrendiğim iyi oldu teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: loopusait

POTM için herkes bişeyler önerdi. Gayette güzel önerilerdi. Benim de şöyle bir önerim olacak. Daha önceden birileri söylediyse bilemem tabi.

Daha önceki POTM SBC lerini inceledim. Mesela KANE ve ALLİ de Tottenham oyuncuları istenmiş 4-5 er tane. 3-4 tanesinde ingiltere kadrosu istenmiş. Costa-Zlatan-Kane-Alli-Lukaku da geçmişindeki takımlarından oyuncu istenmiş. Ve 84 Ratingli takımlar istenmiş. Ayrıca gol attıgı takımlar da var.

Bu bağlamda Aguero için düşünürsek Gaitan iyi bir yatırım olarak görünüyor. 1000-1200 bandından alınırsa zarar da ettirmez Aguero seçilmese bile.

Ben önerimi herhangi bir oyuncuya yönelik değil POTM için garanti yatırım olarak düşündüm. İngiltere de Ratingi 84 olan 12 futbolcu var. Bunların 7 tanesi 10 k üzeri. En ucuz 2 oyuncu MUSTAFİ ve BERNARDO SİLVA . Silva hem City oyuncusu hemde 84. 3000-4000 bandından alınabiliyor her iki oyuncu da.

Ayrıca EA İngiltere ligi ve ingiliz oyuncu konusunda bana göre biraz torpilli. Bu yüzden geçen sene olduğu gibi KANE seçilebilir. Kane konusunda da eskiden kiralandıgı takımlardan oyuncular isteyebilir. Leyton-Milwall-Leicester-Norwich

Ayrıca uzun vadede bir öneri daha vereyim. 85 ratingli 2 oyuncu. Glik ve Subasic. Piyasadaki en ucuz 85 ratingli oyuncular. İkisi de Monacodan. Kadro kurarken kimya yönünden de tercih edilesi. 3500 e alınabiliyor. Parası olan yatırım için stoklasın derim.

Bahsettiğim 4 adam MUSTAFİ - BERNARDO SİLVA - GLİK ve SUBASİC an itibariyle 1000 arttı fiyatları. 50 tane almıştım. Zor geldi 100 e tamamlamak =) birdahaki sefere üşenmeyeceğim =)

• lexx kullanıcısına yanıt
    Yanlış düşünüyorsun hocam. Bu tip hesapları yaparken paketlerden çöp çıkacağını duşunecekşin. Paket şansını hesaba katma...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 22592260226122622263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.