Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.544
Cevap
786
Favori
6.095.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 22532254225522562257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cagatyercan

Lukaku yerine de kane olur o zaman :) Oldukça verim alıyorum takımdan bir yandan da kıyamıyorum

olur bence de lukaku yerine kane
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozyun86

quote:

Orijinalden alıntı: rimnir

Bütün forum Gaitan a yüklendik birbirimizi geççez diye fiyatı yükseldi çok fazla. 2200 ye toplayanlar var bence yüksek fiyat beyler çoşmayın

Öğlen 1300-1400 bandından aldığım Gaitan'ları 2000 ilâ 2200 bandından satışa koydum. Hepsi de alındı. Sağolsun alan arkadaşlar

Beyler erken sattınız Gaitanları.

Hiç risk almak istemiyosanız en kötü perşembe günü satsaydınız. Bu hızla 3.000 rahat olur gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

Gol attıktan sonra santradan gelen rakibi durduramıyorum bir türlü paslaşa paslaşa ceza sahasına kadar girebiliyor. Denemediğim yol kalmadı. Defans oyuncularını seçmeyip geri geri koşup rakibi karşılıyorum olmuyor, Pas yollarını kapatıyorum olmuyor, pres yapıyorum olmuyor. Defansif, Ultra Defansif vs. hepsini deniyorum yine olmuyor. Bunun bir çözümü varda ben mi kaçırıyorum. Custom Taktik falan?

Santradan hemen sonra offside trap.
  • Squad Battle'dan gelen jumbo paketlerden 2 kere üst üste 81lik Astori çıktı. Bugda kaldı EA galiba ya da benimle dalga geçiyor
  • Squad battle dan 2 tane paket geldi. Telefondan companion uygulamasiyla actim ilki sallamasyon adamlar geldi. Digerini eve gidince ps4 ten acarim dedim. Dayanamadim nasil olsa sallamasyon geliyo diye yine telefondan actim. Siyah kart 86lik Morata geldi. Kismet iste :) 320 bin civariymis satilir mi bekletilir mi ?

• Squad battles'tan 12K + benzema çıktı

Hiç yoktan iyidir

• hasanulas67 kullanıcısına yanıt
    Ballı :)

• Paketlerden hiçbirşey çıkmadı bana ya 2011 den beri paket açıyorum bür kez olsun değerli bi oyuncu çıkmadı 100 k üzeri :(

• volkan_aysen kullanıcısına yanıt
    Daha iyisi senin olsun dostum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

Şu oyunu bırakıp Allem kullem işlere girenlere Transfer marketinden ban gelior ya, en çok ona seviniyorum. Price Fix Çiler falan patates oluyor 20 dk da...

o nedenle, price fix olan bi oyuncuyu 1 saate falan 2 saate bakın normale dönmüş oluyor genelde. Bu sene buna güzel bi şekilde savaş açmışlar. helal olsun

bu neden allem kullem olsun ki.Bu oyunu Pointse insanı mahkum etmek ve ticaret dönüştürmek EA nın misyonu.biz de zamanında 10 civarı kişi ticaret yaparak milyon coinsler kazandık.Bu da yasak olmamalı.
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    Valla dostum ben coins alip acmadim doğru dürüst. 17de de ayni. Ama nadiren de olsa iyi topcu cikiyodu. 18'de ilk defa iyi bisey cikti. Insallah devami gelir :) Darisi basina

• DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl bi kadro kurdunuz ve kaça mal oldu.
  • Beyler daha önce ps3 deydim bu sene yeni ps4 geçtim o yüzden tam bilmiyorum. WL yi gold 3 de bitirdim bi dahaki WL ye katılma hakkı kazandımmı şimdi? hala elemeler açık gözüküyor bidahaki hafta için oyüzden soruyorum.
    Nerdee. Bugun lewandowski ve ronaldo cikti sbc paketlerinden. Ama ikiside gumus, cakmalari yani. Bizde bukadar sans var :)

• volkan_aysen kullanıcısına yanıt
    Isimlerini gorunce daha ne istiyosun acaba dedim. Msjin tamamini okuyunca anladim :) 17 de 2000 e yakin mac yaptim. Bu sene defansin olmamasi, oyunun mekanik yapisi vs hic keyif alamadigim icin cok az oynuyorum. Insallah iyi oyuncular cikar

• Piyasa ucuzlar diye sattık takımı bütün sattıklarımın fiyatı arttı.

Lacazette 280e sattım pazar günü,şuan 300oldu

Kanteyi 200e sattım, 215oldu..

• vakkas267 kullanıcısına yanıt
    Dun gece 175k ya kurdum bu kadroyu. Şuan futbinde 200k olarak gözüküyor.

Coins birikince Alex Sandro, Florenzi, Nainggolan alacağım. Bu arada Marchisio 50k eder mi diye çok düşündüm ama geçen seneki Nainggolan gibi olmuş çok iş yapıyor iki yönlü oynatiyorum.

Kaleci Perin 90 reflexi var. Dağa taşa giden topları bile çeliyor

Sadece Pjanic'ten biraz memnun değilim. Onun yerine belki Matuidi koyabilirim.

Kanat oyuncuları ile oynayamıyorum bu sistem tam bana göre.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• navarro4 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kardeşim.
    Bir kere para harcamıştım 100 paket felan açmıştım sanırım jumbo nasıl bir gaflete düştüysem işte o anda demek gözüm dönmüş birşey çıkmayınca para harcamamıştım başka sezonlarda sadece coinslerle ama yine bişe çıkmıyor 100 paket açtığımda 83 üzeri adam çıkmamıştı ama bu sene içimde bir umut var

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanulas67

Squad battle dan 2 tane paket geldi. Telefondan companion uygulamasiyla actim ilki sallamasyon adamlar geldi. Digerini eve gidince ps4 ten acarim dedim. Dayanamadim nasil olsa sallamasyon geliyo diye yine telefondan actim. Siyah kart 86lik Morata geldi. Kismet iste :) 320 bin civariymis satilir mi bekletilir mi ?

Cepten veya Web appden alınamıyor hediyeler nasıl aldın ?
  • 
Sayfa: önceki 22532254225522562257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.