Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.537
Cevap
786
Favori
6.095.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 22522253225422552256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Serhat Şenel

Ticaret yapabilmek için Nainggolan'ı satıyorum 200klık yatırım yapacağım...

Şu an 80 tane Gaitan ve Karnezis aldım. 2 Di Maria 1 Higuain. Bakalım ne olacak.

Bu h.sonu işler yolunda giderse Buffon-Chiellini ve Alex Sandro alacağım inşallah

Sen POTM yatırımı yapmadın sanırım dostum?

öncelikle Handanovic - Manolas (juan jesus) ve ghoulam alıp tasarruf yapabilirsiniz. Handanovicin teke tek kurtarma yeteneği ve uzağı top atması çok büyük artı

Potm yatırımı yapmıyorum , özelden de çok soruluyor ama bernardo silva var baya onlar satışta pazartesi satış rakamları düşük , 20-25 tane if brozovic satıyorum, biraz da otw traore toplamıştım
  • Ben potm için biraz garantiye gittim. Kane mi gelir agüero mu bilemicem. O yüzden karnezis, gaitan, benteke falan filan olaylarına girmedim.

Kane ya da herhangi biri gelse dahil en az 83 overallık premier lig kadrosu isteyecek. Overallı yüksek bi oyuncu potm olursa ise 84 ister. Bu konuda 84lü epl oyuncusu depolamak mantıklı duruyor. İki durumda da kullanılır.

Yalnız şunu da unutmamak lazım, Perşembe ilk wl ödülleri gelecek ve bu 84lü oyuncularda düşüşe sebep olabilir. O yüzden çok fazla abartmadan 84lük oyuncu depolanabilir.

Ben 30-40 tane Mustafi ve Bernardo Silva aldım şimdilik. Kalanını perşembe gecesi almayı düşünüyorum.

3600-3800 arası gidiyor şu anda. EPL'deki en uygun 84 onlar. Sonra cahill var. 4700 civarına gidiyordu en son.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşuna İngiltere ve Fransa ligini deneyip zaman kaybetmişim. Benim Ligim kesinlikle İtalya.
  • Arkadaşlar 44. Leveldeki transfer listesi boyutu itemini bana gönderebilecek var mı?

• Gol attıktan sonra santradan gelen rakibi durduramıyorum bir türlü paslaşa paslaşa ceza sahasına kadar girebiliyor. Denemediğim yol kalmadı. Defans oyuncularını seçmeyip geri geri koşup rakibi karşılıyorum olmuyor, Pas yollarını kapatıyorum olmuyor, pres yapıyorum olmuyor. Defansif, Ultra Defansif vs. hepsini deniyorum yine olmuyor. Bunun bir çözümü varda ben mi kaçırıyorum. Custom Taktik falan?
  • bu squad battles ödülleri rakip güncellemesi gelince mi geliyor? altın 3 oldum coins sıkıntım var 12k jeton verecek hediye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

bu squad battles ödülleri rakip güncellemesi gelince mi geliyor? altın 3 oldum coins sıkıntım var 12k jeton verecek hediye

pazarı pazartesiye bağlayan gece 03.00 te ödüller geliyor , bir sonraki hafta için de o saatte başlıyor puanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatyercan

Peki hem lukaku dan hem de de bruyne dan vaz geçer miydiniz? Lukaku yerine kane alacağım eğer bu işlemi yaparsam

ben olsam geçerim sonuçta hagi bu ya her zaman piyasası olur icon sonuçta lukakuyu de bruyne her zaman deneyebilirsin ama hagi ile oynamak bence kaçırılmayacak fırsat bi de futbin üzerinden kadronu atarsan yapıcagım yorum daha saglıklı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

quote:

Orijinalden alıntı: geronimoayh

quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

quote:

Orijinalden alıntı: geronimoayh

kimya nasıl 100 yapacağım. Hybrid National SBC de kaldım böyle.Link paylaştım ama hatalı çıkıyor yazarak düzeltmiş olayım. Futbinde Kimya 100 gösteriyor. fakat tüm oyuncuların kimyası 9 toplamda da 99. Bu adamlarla maç mı yapmam lazım on tane?

şöyle bir yöntem varmış ama ne kadar dogru bilemicem

misal haftanın takımı ile maça gir maça girdikten sonra ps tuşuna basıp çık oyunu kapat bunu 10 defa yapınca loyality oluyormuş denemekte fayda var

deneyeyim bir heyecanla ilk sbc mi yaptım kaldı öyle:) belki paketten bir şey çıkar . yanıt için teşekkür ederim

Ben de ekleme yapayım, haftanın takımı ile maça başladığında ps tuşuna basıp "ağ" kısmında "internete bağlan" seçeneğini kapatıp açman da yeterli. Ana menüye dönmüş olacaksın, istatistiğe de mağlubiyet yazmamış olacak.

çok mantıklı:) teşekkür ederim

• Şu oyunu bırakıp Allem kullem işlere girenlere Transfer marketinden ban gelior ya, en çok ona seviniyorum. Price Fix Çiler falan patates oluyor 20 dk da...

o nedenle, price fix olan bi oyuncuyu 1 saate falan 2 saate bakın normale dönmüş oluyor genelde. Bu sene buna güzel bi şekilde savaş açmışlar. helal olsun
  • Bütün forum Gaitan a yüklendik birbirimizi geççez diye fiyatı yükseldi çok fazla. 2200 ye toplayanlar var bence yüksek fiyat beyler çoşmayın

• hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    https://www.futbin.com/18/squad/350208

Bu hocam kadrom.

• quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

Squad Battles ile ilgili 2 tavsiyem olacak

ilki ; eğer oyunu elite bitirmek istiyorsanız YARI PRO - PROFESYONEL sevilerinde oynayın toplamda 44 maç ve futbolcunun kadrosuyla 45 maç oynayacaksınız. Arada ful rakip bronz geliyor onlarda dünya klası oynayabilirsiniz. Böylelikle elite 3 aşırı kolay.

ikincisi ; squad battles oynamaya vaktim yok ama coin kazansam fena olmaz diyenlere gelecek
    AMATÖR seviyesinde maçı açıp 1-0 veya garantiye alıp 2-0 öne geçip maçı bırakmak , ilk yarı bitince ikinci yarıyı başlat düğmesine basıp maç sonu puanınızı beklemek. Rakip saldırmayacak ve kazanacaksınız böylece haftayı GOLD klasmanında bitirip 25-50 k arası gelir elde edebilirsiniz

Bana sorarsanız aşırı sıkıcı mod tabi ama coins herşeyden önemli

Hocam senin bu söylediğin 2.yarıyı biz oynamıyoruz takım kendi oynuyor yani öyle mi? Eğer öyle ise bu pc platformunda da oluyor mu biliyor musun?

• beyler totw yarmolenko almayı düşünüyorum tanesi 150 k totw olursa fiyatı takribi kaç olur bilgisi olan varmı
  • cagatyercan kullanıcısına yanıt
    kadron gayet güzel hatta müthiş diyebilirim ben olsam herrera ile ilkayı yer degiştirip ilkayı satıp yerine gueye veya bakayoka alıp de bruyne yerine de hagi alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rimnir

Bütün forum Gaitan a yüklendik birbirimizi geççez diye fiyatı yükseldi çok fazla. 2200 ye toplayanlar var bence yüksek fiyat beyler çoşmayın

Öğlen 1300-1400 bandından aldığım Gaitan'ları 2000 ilâ 2200 bandından satışa koydum. Hepsi de alındı. Sağolsun alan arkadaşlar

• cagatyercan kullanıcısına yanıt
    Rica ederim,kendisini bende çok seviyorum :)

• hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    Lukaku yerine de kane olur o zaman :) Oldukça verim alıyorum takımdan bir yandan da kıyamıyorum

• Arkadaşlar scb hariç nasıl coins kazanabilirim fut champions girdim ilk maçta yenildim 750 coins kazandım

• Ampute milli takim macini izleyen yok mu ?

Biz bosuna bunca sene ruhsuzlari desteklemisiz.

• 
Sayfa: önceki 22522253225422552256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.