Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fearless_king Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 16 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
172.633
Cevap
784
Favori
6.098.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
17. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 22512252225322542255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    peki herkes agüero için oy kullanın falan diyor ayın futbolcusu için.
    agüero yu kim kaybetmişte kim bulmuş :) adamın piyasa 500k larda falan benim gibikleri çok aştığı kesin.
    bu bekleyişin sırrını çözemedim pek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatyercan

85lik Hagi ve De bruyne arasında gidip gidip geliyorum. Deneyen var mı 85lik Hagi'yi?

ikisi arasında bir seçim yapıcak olsam bu hagi olurdu kesinlikle
  • muminyazici M kullanıcısına yanıt
    bizim ordada ki amacımız aguero almak değil. aguero için gerekli olan SBC de kullanılması çok yüksek ihtimalli olan kartlara yatırım yaptık o yüzden, mesela o kartlardan birinden 1000 coins'e 30 tane alıp onları POTM çıktığında tanesini 4-5k dan satmak amaç bu yani.
  • Lahmacun Küreği kullanıcısına yanıt
    L2 + sağ analoğu sola kaydır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

arkadaşlar kadrom nasıl son hali bu şekilde ne yapmalıyım taktik verin.

4-1-4-1 oynuyorum.

Muslera - Clichy - Skrtel - Durica - Mariano
    -Medel - Nasri - Giulano - Talisca - Quaresma ya da Lens
    ileride Eto'o oynuyorum ama onun yerine Vagner Love alacağım.

ekle çıkar dediğiniz var mı

sol bek adriano, orta saha talisca yerine kucka yada ndiaye, sol kanata elia ve forvete janssen bence daha verimli oluyor. Ben deneyerek bunlardan daha çok verim aldım.
  • fantastiko_92 kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsunuz şuan için satması en uygun olanı yarından itibaren yeni totw gecelecek sanırım, o yüzden fiyatları düşmeye başlıyacaktır.
  • Karnezis, Benteke ve Gaitan'ları topladım 120 tane falan oldular 30 tane de günlük al-sat lar için yer bıraktım. Agüero gelmese patlasa bile Karnezis-Benteke'leri 700 den aldığım için zarar olmaz Gaitan'ları da IF garanti paket veren bir SBC'ye saklarım diyorum. Yanlış hatırlamıyorsam o hafta 83 84 overall oyuncular baya uçuyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rimnir

L2 + sağ analoğu sola kaydır

Hiçbir şey olmadı.
  • KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten şu an hemen hemen Quick Sell fiyatına gidiyor. İtalya ligi oynarım falan diyorsan ya da paraya ihtiyacın yoksa satma. Bende 9-10 tane var öyle IF duruyor hepsi geçen sene IF garanti veren SBC'ler 2 IF kart ve yüksek rating oyuncular istiyordu sanırım. Gerçi onun için de bunu satıp yine Quick Sell fiyatına 84'lük bir IF almak mantıklı olabilir
  • Lewandowski, avrupa elemelerinde en fazla gol atan oyuncu rekorunu kırdı..

Leva 16 gol
    Ronaldo 15 gol..

Record Breaker card gelir mi? Gelirse nif Leva(300k) artar mı?

Alınıp beklenir mi?
  • Lahmacun Küreği kullanıcısına yanıt
    L1 + 2x R3 sanırım

https://www.youtube.com/watch?v=4hBBqZDI02c
  • kızılsakal89 K kullanıcısına yanıt
    Ben de 2 yıldır oynuyorum 5k üstü sadece geçen sene Barzagli çıkmıştı. Bu sene Squad Battles'tan 4 Mega paket, haftalık ödül paketleri, Advanced + FB BJK SBC'leri ki burda da Mega Paket'ler falan var 5k üstü sadece Lanzini ve Rooney verdi. Bir de 77'lik quick sell bi IF. Genel olarak hiçbir oyunda şansım olmaz. O yüzden inanmıyorum o teoriye

Bizden daha da şanssızları da var o yüzden aman paketten SBC'den uzak durun diyorum ticaret en temizi
  • bir tane kadro kurma görevi var min 40 kimya istiyor futbin sitesindeki aynı kadroyu yaptım 39 reyting oldu nasıl çözeceğim bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

bir tane kadro kurma görevi var min 40 kimya istiyor futbin sitesindeki aynı kadroyu yaptım 39 reyting oldu nasıl çözeceğim bunu?

1 oyuncuyla 10 maça girip çıkmanı istiyor loyalty için
  • Agüero sbc ne zaman gelir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bigbang61

65 bin coins var hocam şuan o parayı kaleciye vermek mantıklı mı bilemiyorum bu yıl çok gol oluyor fark yaratır mı courtois

kurduğun takıma göre değişir bu.. 30k lık bi takım kurduysan alınmaz tabi.. ama 600-700k lık bi takım kurduysan alırsın..
  • bu kadro kurma görevleri çok kötü bence

süper lig bölümüne bakayım dedim 20.000 jeton veriyor yanlış hatırlamıyorsam ama bir takımın kadrosu en az 10k'ya kuruluyor 18 takım desek 180k eder 20k jeton için değmez
  • Ticaret yapabilmek için Nainggolan'ı satıyorum 200klık yatırım yapacağım...

Şu an 80 tane Gaitan ve Karnezis aldım. 2 Di Maria 1 Higuain. Bakalım ne olacak.

Bu h.sonu işler yolunda giderse Buffon-Chiellini ve Alex Sandro alacağım inşallah

Sen POTM yatırımı yapmadın sanırım dostum?
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam sonradan gördüm fiyatini...:(. Simdilik dursun.

• hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    Peki hem lukaku dan hem de de bruyne dan vaz geçer miydiniz? Lukaku yerine kane alacağım eğer bu işlemi yaparsam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 22512252225322542255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.