Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
172.254
Cevap
787
Favori
6.085.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22332234223522362237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman-iac

Arkadaşlar elinizdeki yüksek fiyatlı oyuncuları satın bence.

İki senedir fiyatların düşüşe başladığı tarihi Eylül 6 ve Eylül 8.

Bu hafta milli takım arası olduğu için tüm dünya genelinde ekstra totw kartları haricinde bir düşüş yaşanacak bu senede Salı Günü tekrar takımınızı kurarsınız

Aynen ben de pazartesiyi düşünüyordum ama salıya daha da mı düşer?

WL sabah 10-11 gibi bittiği için fiyatlar o andan itibaren düşmeye başlıyordu 17 de. Şimdi Squad Battle hediyeleri de var yani düşüş her hafta olabilir. Bir de Çarşamba yeni TOTW açıklanınca eskileri de dip yapıyordu.

Bakalım yarın akşama piyasa nasıl olucak.
  • hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    Bütçeye göre walker

Alternatifler aurier ve clyne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sbc'de bu hafta altın 3 oldum şimdi yarın bana altın 3 teki ödülleri mi verecekler arkadaşlar biraz acemiyim yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

quote:

Bu hafta milli takım arası olduğu için tüm dünya genelinde ekstra totw kartları haricinde bir düşüş yaşanacak bu senede Salı Günü tekrar takımınızı kurarsınız

WL sabah 10-11 gibi bittiği için fiyatlar o andan itibaren düşmeye başlıyordu 17 de. Şimdi Squad Battle hediyeleri de var yani düşüş her hafta olabilir. Bir de Çarşamba yeni TOTW açıklanınca eskileri de dip yapıyordu.

Otw Morata geldi dün, hem de bil bakalım yine hangi yöntem. "Altın yükseltme"
  • M0NKEY-BUSİNESS M kullanıcısına yanıt
    Başkan hani vardy belkide,musa zaten bırak kaybolsun ya,hileli adamdı geçen sene :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: mapıt

sbc'de bu hafta altın 3 oldum şimdi yarın bana altın 3 teki ödülleri mi verecekler arkadaşlar biraz acemiyim yardım lütfen

SBC değil de Squad Battle kastediyorsun sanırım ? Altın 3 oldun da turnuva bitene kadar Altın 3 te kalman lazım. Eğer kalırsan evet o ödülleri alacaksın.
  • Yahu rakip bulamiyorum. Pazar gunu bi de. Div maci

• Aynen başkan,ağır ağır geçiş yaparsan iyi olur,çünkü 6-5 te bile hem kadro hemde oyuncu kalitesinden dolayı bu kadroyla sıkıntı yaşayabilirsşn

• quote:

sbc'de bu hafta altın 3 oldum şimdi yarın bana altın 3 teki ödülleri mi verecekler arkadaşlar biraz acemiyim yardım lütfen

squad battledan bahsediyorsan son rankindeki ödüller yarın gelecek. Rankler yüzdeye göre belirlendiği için herkes tüm maçları bitirene kadar ranklerde oynamalar oluyor. Yani gold3sünüz kapatıp açtığınızda 2 saat sonra bir altına düşmüş olabiliyorsunuz.
  • Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt
    Valla çok zor soru,ben lukakuyla oynuorum aşırı iyi,ama geçen birinde De Bruyne vardı,adam darmadağan etti,geçti gitti

• cevaplar için teşekkürler arkadaşlar sbc demek squad battle demek değil mi ya ? birde şöyle bir şey var ben 329 tllik oyundan aldım ama ronaldo gelmedi bunu nasıl çözebilirim ?
  • quote:

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar sbc demek squad battle demek değil mi ya ? birde şöyle bir şey var ben 329 tllik oyundan aldım ama ronaldo gelmedi bunu nasıl çözebilirim ?

SBC - Squad Building Challenges

Squad Battle- ise maç yapıp puan topladığın

Ronaldo olayını bilmiyorum ama onun için EA HELP ile bağlantı kurmanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetunal00

quote:

ARKADAŞLAR KULLANMAYAN VAR İSE TRANSFER LİSTESİ ARTIŞI GÖNDEREBİLECEK BİR BABAYİĞİT VAR MI ACABA?

Dostlar 10.000 coins e alabilirim kullanmayanlar var ise

Coins'e gerek yok dostum, nedir psn hesabın? 99'luk kontrat vs. de gönderirim

Valla süper olur

Sadece transfer listesi boyutu kafi

Psn ahmetunal00 açık şu an

• quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

quote:

Otw Morata geldi dün, hem de bil bakalım yine hangi yöntem. "Altın yükseltme"

bizede altın yükseltmeden volland geliyor
  • quote:

quote:

quote:

ARKADAŞLAR KULLANMAYAN VAR İSE TRANSFER LİSTESİ ARTIŞI GÖNDEREBİLECEK BİR BABAYİĞİT VAR MI ACABA?

Bkz. iyi insanlar. :) @serhat54 khan_1903

Çok teşekkür ederim şimdiden ilginize

İyi insanlar iyi varlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bkz. iyi insanlar. :) @serhat54 khan_1903

Çok teşekkür ederim şimdiden ilginize

İyi insanlar iyi varlar

Nick

ahmetunal00

• Courtois

Walker - Azpilicueta - David Luiz - Rose

Bakayoko - Dembele

Willian - Eriksen - Alexis Sanchez

Gabriel Jesus

şeklinde kadrom var. Bunlar dışında Zlatan, Kane, Sane, Martial, Salah, David Silva, İlkay, Baily falan da kullandım. Artık hedef olarak Lukaku ya da Lacazette, De Bruyne, Hazard, Kante gibi isimler var kafamda ama coins olayı kasılacak gibi değil bu isimler için. Var mıdır öneriniz, gerçek para harcamadan neler yapılabilir?
  • 4321 SLF SGF taktiginde oynuyorum Eriksene 100k verdim ama cm de kayboluyor gibi pek isime yaramadi 100k edecek birisi gibi durmuyor orta saha 3 CM li Gueye ve Bakayako var sizce Erikseni satip Alli veya Dembele alinir mi ?

• quote:

Hocam siyah yarmalenko çıktı. Bugün satıp yarın wl paketleri dağıtıldıktan sonra tekrar geri almayı düşünüyorum. Sizce doğru bir karar mı? Fiyatı şimdikinden daha da yükselir mi?
  • Ottoman-iac O kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bana barcelonadaki dembele çıktı yaklaşık 60k ya gidiyor ve de totw brozovic çıktı o da 60 dan 30k a düşmüş 4 gün içinde acaba ne yapsam bunları satsam mi düşer mi yükselir mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 22332234223522362237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.