Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fkasifoglu , josrdr , muten_roshi Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
172.630
Cevap
784
Favori
6.098.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 21262127212821292130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuncu fiyatları yükselmeye başladı. Kante 40-50 idi. Suan 150 lere dayandı. Diger oyuncularda da artış var. 3-4 gündür bişeyler yapmaya calıstım.
    Elimde olan oyuncular

Valbuena İF
    Miranda
    Emre Can
    Keane
    Masuaku

8-10 K da para vardı. Bacca (82) 650-700 Coinste topladım. İspanya ligi kuranlar için güzel bir seçenek olacaktır ilk aşamada. 1500-2000 arasına gider diye tahmin ediyorum. Aynı zamanda süper lig için Skrtel aldım 3 tane 1200 den. Mantıklı oldugunu düşündügüm yatırımlar yapmaya çalıştım. Bakalım yarına oyuncu fiyatlarının durumu ne olacak.

Şimdiden herkese iyi oyunlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: YesugeiKhan

hocam bende topladım 2 tane 1 tane 20 ye aldım 1 tane 21 e aldım . bide gueye aldım ben 3 tane 7k dan oda artar diye bekliyorum ucuz kante gibi dusunuyorum :d

yıllardır oynarım paketlerden bi adam akıllı oyuncu çıkmazdı , geçen lacazette çıktı, inşallah ondan iyi bir takım çıkartacağım
  • Bu nasıl saçmalık ya. Geçen sene oynuyoruz, bu sene icon alıyoruz ama transfer kapalı. Diğer oyuncular çoktan coins kasmış oluyor erken erişim olduklarından oyuncular vs cok ucuz. Ya herkese aç ya herkese kapat böyle bi gerizekalılık olmaz.
  • Şansa bak :(

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Sizce şuan satmalı mıyım? Yoksa bekletiyim mi? Çıka çıka bu çıktı o kadar totw oyuncu arasından

• HeisenbergBB kullanıcısına yanıt
    kardeş muhtemelen artmaz ama belki inform isteyen sbc falan çıkar kullanırsın . yani kaybın olmaz en kötü sell lersin
  • Beyler, direk mega paket veren görevi tamamlasak oluyor mu ondan önceki tüm görevleri tamamlamak mı gerekli ? Sanki değil gibi geldi bana ayrıca tamamlayan biri varsa resmini atabilirmi 11 ligdwn kadro kurcan vs vs ? Nasıl yaptnız ??? :/

• cagrikizil kullanıcısına yanıt
    Direk yaparsan mega paketi alırsın. Kalanlarıda yapınca artı rare mega paket alıyosun (4 lü lig isteyen ve 4 lü farklı ülke kombinasyonu isteyen görevler için)

Lig görevleri için hangi paket yazıyosa takım altında onu yapınca veriyor direk paketi.
  • Teşekkürler

• 2 tane rare mega 1 tane mega 2 tane prime gold players var elimde. Şuan inform çıkıyormu ? yani diğer totw beklemek daha mı mantıklı olur
  • kızılsakal89 K kullanıcısına yanıt
    Bilgi icin saol hocam.

Sana son bir sey sorayim. Altta resim ekledim. Bende kadroda sadece bir adam var. Ve parada 5bin civari.bu 5binle 11yapmam gerekiyor dimi

Bi de icon edition aldim bugun acilacak oynamaya. Bende sec hak var ama kendi hesabima gecip oynicam haliyle. İconun verdikleri benim hesaba da gecermi ? Bilgin varmi
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freakofnature -- 25 Eylül 2017; 16:30:59 >

• lexx kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde tek hedefim lacazette li bir kadro bakalım işler iyi giderse bomba kadrolar var kafamda :D
  • Evet hocam aynen öyle ama kadroyu hangi sbc yi yapacaksan onun içindeki kadroyu dizmeli ve şartları karşılamalısın

Icon alanlar bu gece oynamaya başlayacaklar, primer hesap da sekınder hesap da bundan yararlanabilecek ancak ödüller sadece primer hesaba gelecek

• Geçen sene aralıkta fifa 17 standart editionu 105 liraya mı ne almıştım psn'den. Bu sene de öyle beklesem mi diyorum yine o rakamlara alınabilir mi sizce?
    Eğer şimdi alacaksam da fifa 17ye sahip olduğum için sanırım icon edition 296 liraya gelmiş oluyor her hafta 2şer paket verme olayı falan çok iyi bence öyle mi alsam bilemedim 3 ay geç oynamış olcam diğer türlü arada 200 lira fark var nerdeyse :)
  • cagrikizil kullanıcısına yanıt
    Dikkat etmelisin. Bir oyuncu paketten cıkan oyuncu olacak. Loyality 10 olması için. Ayrıca CDM deil MC al. LWB ve RWB mevkileri var. Zor bulunuyor. Position Change yapman gerekebilir. Fiyatlar da iyice arttı. 15 k yı gözden cıkar.
  • Süper lig sbc si için hangi takımı yapmayı önerirsiniz beyler?

• beyler benimde bir sorum olacak , icon sürüm hediye paketleri bu gece hesaba gelir mi hemen ? daha evvel ekstra sürüm hiç almamıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: YesugeiKhan

Hocam benimde tek hedefim lacazette li bir kadro bakalım işler iyi giderse bomba kadrolar var kafamda :D

Ben de Fransız futbolcuları seviyorum. Lemar, Griezmann, Matuidi, Marti vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

quote:

Orijinalden alıntı: CONQUER.

Loyalty lazim bir oyuncuda yani kadrodaki oyunculardan birini packden cikarmis olman gerek.

Beyler yok valla satmıştım. O kadar kurdum. 16k harcadım. Mega rare alıcam 2 paket, başka yönetim yok mu bunun

o kadroyla 10 maç yapman lazım.. yani maçlara girip çıksan da olur. ama maç yapma imkanı şu anda olmadığından malesef..
  • ozyun86 O kullanıcısına yanıt
    besiktastan iyi oyuncular cıktıgını soylemişlerdi.
  • 
Sayfa: önceki 21262127212821292130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.