Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1586. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Salihamcalarinamerabade , kafalardansekentop Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.500
Cevap
785
Favori
6.094.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 15841585158615871588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Angel 83

Teşekkürler bu bilgi cok işime yaricak. Ozel tatkitlerdeki hizim 60 olarak ayarla sizce ne yapim. Hatta ozel taktikle ilgili daha fazla oneri verirmisiniz diger sut pas defans falan

Valla onlar size bagli inanin . Youtube da taktik veren adamlari izledim mesela ben de tutmadi o taktik ya oyunculardan ya da benim oyun tarzimdan dolayi .

Yazayim yine de

70 50 Organized

70 40 30 Free form

70 50 45 Covered

Tabi bu taktikle siz cok kotu de oynayabilirsiniz cok iyi de vebali benim ustume olmasin :)

Oyuncu talimatlarina gelirsek eger

ST = Get in behind

Cam = Stay forward

Cdm Lb Rb = Stay Back while attacking

@ SRHTG Valla If bek almadim hic ama bpl ise Sagda Walker kesin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 8 Mart 2017; 10:8:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beylee fifa renderz bi paylasim yapti suan bakin isterseniz. Bende para yok bence şu siyah olan karttan 90 100 k ya umtiti alin parasi olan varsa

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• YesugeiKhan kullanıcısına yanıt
    Ben hemen yapistirdim 2 tane 105 ten. Birini belki kullanirim

• Otw umtiti alırsak , totw kartına mı dönüşüyor ? Ne için alıyoruz acaba ?

• otw umtiti aldım bakalım 92 k ya bi tane hemen al yapıştırdım 94k param vardı getirisi ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: YesugeiKhan

Beylee fifa renderz bi paylasim yapti suan bakin isterseniz. Bende para yok bence şu siyah olan karttan 90 100 k ya umtiti alin parasi olan varsa

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

renderz bu kadroyu alıntılayıp doğru değil dedi yav kesin bu demedi ona göre dikkat edin :)

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• SRHTG kullanıcısına yanıt
    Stats ve pozisyonlar dogru degil dedi. Statslar yuksek olacak. Bunlar bir alt kartin statslari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enabest -- 8 Mart 2017; 10:48:38 >
  • Gamgee kullanıcısına yanıt
    Aynen, bi daha alirsa bi daha donusuyor

• SRHTG kullanıcısına yanıt
    statsları doğru değil demek istemiş dikkat edersen eski statsları duruyo üzerinde bu adam hep önceden biliyo bence doğru
  • YesugeiKhan kullanıcısına yanıt
    Aubameyang 88 lik.karti burda paylastiginiz 89 kartindan pas dri phy hepsi birer tane faha iyi diger sho pac ve def ayni.yani.88 lik aubameyang burdaki 89 dan ortalamalari daha yuksek. Digerlerine dikkat etmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: enabest

Aynen, bi daha alirsa bi daha donusuyor

arnoutoviç'de mi aynı hocam? Hangi arnaoutoviçten almamız lazım şimdi dönüşmesi için
  • Onda yok dostum sadece otw kartlara oluyor (siyah kartlar)

Haftanin takimi bolumunde eski takimlardan otw kartlaei gorebilirsin

• Renderz kim ve nerede yazıyor? Redditte mi?
  • enabest E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam :)

• TOTW saat kaç gibi ve hangi gün açıklanacak bilen var mı? Ben de an itibariyle bir tane OTW Umtiti almış bulunmaktayım. Eğer Umtiti'ye if gelirse ne zaman satışa koymalıyız? Ne zaman satışa koyarsak daha çok kar ederiz?
  • üç f Ü kullanıcısına yanıt
    https://twitter.com/fifarenderz?lang=tr
  • Bu Keita'nın 82 Lik CM si 84 lük RM sinden pahalı ya RM olanı alıp maça başlayınca taktiği değiştirip CDM CM yapsak daha mantıklı değil mi ? Hem statları iyi hem 6-7 k ucuz

Adamın stamina 99 efsane ya Koy defans hattına minibüs gibi çalışsın devamlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 8 Mart 2017; 11:46:42 >
  • Bi 100 k mız yokki umtiti alalım be ... üzdü

• POTM Lukaku yu ucuza yapmak için nerelerden alım yapmıştınız arkadaşlar Belçikalı Anderlecht oyuncuları ve Evertonlular dışında fikri olan yol gösterecek ya da yatırım yapmış olanınız var mı?
  • 
Sayfa: önceki 15841585158615871588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.