Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kerii Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil1 Android
117.150
Cevap
571
Favori
3.950.018
Tıklama
Popüler Konular listesinde 52. Sırada  bugün en iyi #3
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    25831 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Angel 83

Thiago cabuk yoruyor gibi geliyor ve reus ile dembelede yoruluyor ne yapabilirim her mac sonu kondisyonlari 9 dusuyor

Normal Thiago 2.yarının başında patlıyor ama sendeki 81 Staminalı . Cam'da oynatıyorsun ya özel taktiklerindeki hız oranları nasıl ? Thiago ya Stay Forward diyor musun ? Onu dedikten sonra yorulmaması lazım .

Reus ile Dembele yorulur LM RM oynuyorlar sonuçta RF LF olsalar baya dayanırlar . Defansına güveniyorsan eğer onları da defansa çok çağırmayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 7 Mart 2017; 23:22:33 >

Diziliş değiştir bence bekli sistemlere dön

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SRHTG kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: SRHTG

Beyler bu kadro'ya taktik ne önerirsiniz? Ben taktiksiz oynuyorum bildiğiniz div3 den 4 e düştüm tekrar

Oynayışını bilmiyorum ama L1 üçgenlik canın var

Böyle güzel kadroya yakışmamış bana kalırsa . O defanslar hızlı olsa bile bek gibi yakalayamazlar . Biliyorsun oyundaki saçmalık adama atağa çıkma desen bile çıkıyor Bek olduğu halde çıkıyor bu taktikle kötü yakalanmıyor musun Willian falan staminası iyi dehşet koşan adam ama 90 dakika dayanıyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 7 Mart 2017; 23:27:44 >

• Yarbay
    14276 Mesaj

Az önce ilk kez denedim takımı 3 maç, 2 mağlubiyet 1 galibiyet ama 2 mağlubiyette atağa bile çıkamadım. Kesinlikle boy sıkıntısı var. İleride top tutamıyorum. Tamam rakip son maçta olduğu gibi öne geçersem açılıyor açılınca maç arkaya kaçan aguero ve hazard ile 5-6'ya gidiyor ama kilitlenmiş maçta takım boyu çok kısa.

1-2 maç daha deneyip motm aguero yerine dediğin gibi 92 galiba ibra alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi van_hoijdonk -- 7 Mart 2017; 23:30:28 >
    |
    |
    alexaykutkiller kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: feyyazim15

Alman kadromun yanına fitness kadrosu olarak Bpl kurdum musa fln. 400klık kadrodan daha efsane oynuolar anlmadım musa kante deli gibi oynuo troll tam bunlar😀

2 saat önce biri ile oynadım ön taraf Musa - Remy - Mane - Walcott. Orta saha sırf hızlı olsun diye bolasie filan koymuş kanat oyuncusu +90 pack. Benim kadro marcelo - godin - varane filan hepsi shadow basılı. Resmen Musa içimden geçti. Lewandowski - Aubameyang hatta Messi tutmuşluğum var ama Musa ne zaman gelse tutamıyorum. Takımı geri çekememe rağmen. Bende kondisyon kadrosu olarak kuracağım şu mane - musa - wallcot üçlüsünü öne. Takımı geri çekip kontra bekleyeceğim.

Defansıda iyi ama😀 Kante zaten ortasahadan defansa yetişio.

|
    |
    ImPerspektif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kante candır ben daha çok defansif orta saha oynatıyorum atak desteği vermedim
    |
    |
    feyyazim15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

*Intel®Core™i7-7700K
    //Gigabyte Aorus GA-Z270X-Gaming 7//Gskıll 2x8GB TrıdentZ DDR4 3600MHz//ASUS ROG STRIX GeForce®GTX 1080 Tİ OC Edition
    *Intel Optane Memory 32GB+2TB Seagate Barracuda//Samsung 960 PRO 512 GB M.2 SSD
    *Thermaltake Riing Silent 12 Blue //Seasonic Prime Titanium 750W//Thermaltake Core V71
    * SAMSUNG 31,5" LC32HG70 1ms 144Hz HDR QHD Curved QLED Gaming Monitör //Viewsonic VX2476-SMHD 23.8"
    *James Donkey 612+325 Mekanik Klavye Mouse//James Donkey 712 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık //Asus DSL-AC68U
    *Samsung 55JU7500//PS4//Logitech z906//Logitech Z533//Vu+Solo²//Zidoo X9S
  • Yüzbaşı
    417 Mesaj
    bu oyunda musa yı "bug" olarak kabul edin
    |
    |

*Intel®Core™i7-7700K
    //Gigabyte Aorus GA-Z270X-Gaming 7//Gskıll 2x8GB TrıdentZ DDR4 3600MHz//ASUS ROG STRIX GeForce®GTX 1080 Tİ OC Edition
    *Intel Optane Memory 32GB+2TB Seagate Barracuda//Samsung 960 PRO 512 GB M.2 SSD
    *Thermaltake Riing Silent 12 Blue //Seasonic Prime Titanium 750W//Thermaltake Core V71
    * SAMSUNG 31,5" LC32HG70 1ms 144Hz HDR QHD Curved QLED Gaming Monitör //Viewsonic VX2476-SMHD 23.8"
    *James Donkey 612+325 Mekanik Klavye Mouse//James Donkey 712 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık //Asus DSL-AC68U
    *Samsung 55JU7500//PS4//Logitech z906//Logitech Z533//Vu+Solo²//Zidoo X9S
  • Yarbay
    5759 Mesaj
    Elinizde gereksiz, satılmayan altın oyuncu varsa altın yükseltmede şansınızı deneyin. Walker çıktı bendekini satıp nakite çevirmiş oldum

Bu arada Sergio ramos psikopatı iki gol atmış motm kartına hazır olalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 8 Mart 2017; 0:26:1 >

Napolinin umutlarına adam kafa attı 2 gol 2 side kornerden kafa
    |
    |
    Kulspruta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen banada vidal geldi

|
    |
    Kulspruta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

forumda 2 kez yazmıştım büyük ihtimal görmediniz , evet 10 martta açıklanıyor öğlen 3 gibi , takiben 1 saaat içinde sbc gelir , kesin kar için açıklanmadan 2-3 saat önce satın en geç yada risk alın tercih sizin
    |
    |
    SRHTG kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

84 icardi (dikkat edin 82 liğini almayın alacaksanız ), 2.6 k fiyatı var , totw sbc si gelmezseyi tartarak yatırımınızı ona göre yapın
    |
    |
    GvnPhoenix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: alexaykutkiller

Potm için hangi takımdan oyuncu depolamamızı öneriyorsunuz?

bu saatten sonra yatırım yapmamanızı tavsiye ederim cuma açıklanacak fiyatlar çok şişti

Musa ile gol atacağıma aguero ile atarım daha iyi. Sonuçta oyun oynuyoruz dünyaca ünlü tanınmış iyi kadro kurmak için çalışıyoruz.musa ile atınca ben o zevki alamadığımı hissettim. Yedekte durur son 20 dakikada sokarım o ayrı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ImPerspektif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: navarro4

quote:

Orijinalden alıntı: alexaykutkiller

Potm için hangi takımdan oyuncu depolamamızı öneriyorsunuz?

bu saatten sonra yatırım yapmamanızı tavsiye ederim cuma açıklanacak fiyatlar çok şişti

hocam 2,200'den coleman tavsiye edermisiniz? hem potm lukaku ihtimali için tutmazsa st patricks sbc için işe yarayabilir ne dersiniz ?

bu hesap 2 kisi tarafindan kullanilmaktadir/psn id:kewl_dude1
  • Yüzbaşı
    438 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: SRHTG

Beyler bu kadro'ya taktik ne önerirsiniz? Ben taktiksiz oynuyorum bildiğiniz div3 den 4 e düştüm tekrar

Oynayışını bilmiyorum ama L1 üçgenlik canın var

Böyle güzel kadroya yakışmamış bana kalırsa . O defanslar hızlı olsa bile bek gibi yakalayamazlar . Biliyorsun oyundaki saçmalık adama atağa çıkma desen bile çıkıyor Bek olduğu halde çıkıyor bu taktikle kötü yakalanmıyor musun Willian falan staminası iyi dehşet koşan adam ama 90 dakika dayanıyor mu ?

Hocam sağ ve sol bek If önerebileceğin adam var mı? Birde bekli sisteme döniyim .d

|
    |

• Yüzbaşı
    438 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

forumda 2 kez yazmıştım büyük ihtimal görmediniz , evet 10 martta açıklanıyor öğlen 3 gibi , takiben 1 saaat içinde sbc gelir , kesin kar için açıklanmadan 2-3 saat önce satın en geç yada risk alın tercih sizin

Aynen hocam görmemişim :) Elimde şuan 84 glik 20 adet tielemans 20 adet 84 asenjo var ne zaman satışa çıkarsam mantıklı olur :)
    |
    |
    StarneyBinson

Hocam 14'den lukaku aldım 10 tane felan sence satayım mı şimdi 15'e ? Tutmazsa çok düşer mi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    navarro4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler bu bilgi cok işime yaricak. Ozel tatkitlerdeki hizim 60 olarak ayarla sizce ne yapim. Hatta ozel taktikle ilgili daha fazla oneri verirmisiniz diger sut pas defans falan

|
    |
    TheCaliph_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
192.168.1.1
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.