Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: R.Karaeski , blendw Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.512
Cevap
785
Favori
6.094.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
19. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 15811582158315841585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YesugeiKhan

daha önce sormustum kimsenin görmediğini düşünerek tekrar yazıyorum

Beyler şöyle bi takım yaptım
    https://www.futbin.com/17/squad/2243586

Takım 4 4lük yanlız bu dembele canımı sıkıyor çok verim alamadım ben oraya ne önerirsiniz 300 400 k bütçe. Birde bu dembelenin aynısının siyah bi kartı var aynı statslar var fakat 150 k fiyat varkı var artısı nedir ? ve birde son olarak şu kısaltmaları bana bi soylermısınız ıf hangı kartlar oluyor sıf hangılerı oluyor çok fazla hakım degilim herseye tesekkur ederm smdıden
    kırmızı olan wallcot nasıl kullanan varmı bekide walker olarak değiştirsem iş yaparlarmı ?

Martial'ı deneyebilirsin orada.

Simsiyah Dembele kartı, eğer oyuncu yeniden IF olursa otomatik güncelleneceği için o yüzden biraz pahalı. Küçük çaplı kumar gibi bir şey.

IF inform, SIF second inform, TIF third inform. İngilizce kelimelerin ilk harfi. Birinci, ikinci, üçüncü şeklinde yani.

• üç f Ü kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim gayet basitmiş ama bilmeyince işte sorun oluyor sağol verdigin bilgiler için. Yanlız martial sol değilmi ?
  • YesugeiKhan kullanıcısına yanıt
    willian olur mane olabilir ama maneyi dene bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: YesugeiKhan

Hocam teşekkür ederim gayet basitmiş ama bilmeyince işte sorun oluyor sağol verdigin bilgiler için. Yanlız martial sol değilmi ?

Sol ama o kadar farketmiyor. LW, RW'de oynayabiliyor. ya da LM, RM'de oynayabiliyor. Gerçek hayatta da böyle zaten çoğu üst düzey oyuncu iki kanatta da oynayabiliyor. Oyunda da fazla chemistry kaybetmiyorlar, bu mantıkla yapmışlar, ve bana kalırsa oynayışta en ufak fark olmuyor. O sebepten ben çok oynattım bu şekilde. Denemeni öneririm.
  • Arkadaşlar sizce wl elemelerine bugün mu katılmak daha mantıklı (3.5 yıldız) yoksa koşulsuz olarak yarın mi ? Eğer bugunse ucuz yollu bir kadro yazar misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    if sanches çok iyi olurdu.
    Ben uzun zamandır Fransa Ligi - Fransa karmasıyla oynuyorum.

İleri hatta oyuncularımız hemen hemen aynı tek tek yorumlayayım;

SBC Lacazette: Bana göre oyunun en iyi forvetlerinden. Oynarken çok keyif alıyorum. Bitiriciliği, hızı, gücü ve staminası çok iyi. Hunter kimyayla oynuyorum.

SBC Cavani: Striker olarak iyi değil. Ağır kalıyor. Bitiriciliği, kafa vuruşları veuzaktan şutları çok iyi ama arkaya koşu yapamayacak kadar yavaş ve çok geç pozisyon alıyor. O yüzden CAM de oynatmak mantıklı. Keşke SBC sini yapmak yerine TOTGS (89) luk kartını alsaydın. Fiyatları bir ara 210.000 lara düşmüştü.

Depay: Bende aynısının OTW si var. Yani senin tabirinle simsiyah olan. Mükemmel bir kart. Fizik, uzaktan şut, bitiricik hız hepsi çok iyi. Tek eksiği zayıf ayağı. Ortaları sağa çekip açmak lazım. Onun dışında mükemmel ve tam bir frikikçi. Depay'da Engine kimya kartı kullanıyorum.

Dembele: Bu adamı neden beğenmedin anlamadım takımda en beğendiğim adamlardan biri. Skill 4, Ters ayak 5. İster sağ ister sol ayak orta yap, şut çek. Tek eksiği biraz fizik. O yüzden Architect kimya kartı kullanıyorum.

Matuidi: Bence oyunun en iyi CDM lerinden. Elimde Movember olanı var ve staminası 99 olduğu için 90 dakikayı çok rahat çıkarıyor.

Kante: Ben çok fark görmediğimden 81 liği kullanıyorum. Pogba alabilince kante yerine pogba koyacağım.

Defans kurgumuz farklı:

Sidibe (TOTGS 83 olan) - Thiago Silva - Perrin (İf 84 olan) - Aurier kullanıyorum.

Kalede ise IF ruffier var.

Benim taktiğim

4-4-2 (2) . Çift forvet olunca kanatları daha efektif kullanabiliyorum. 2 CDM ile de çok pozisyon vermiyorum. Oynaması zevkli maçlar çıkıyor. Tavsiye ederim.

Edit: benim diger forvetim Griezmann ve cok memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enabest -- 7 Mart 2017; 17:19:36 >

• gokhturk G kullanıcısına yanıt
    Farketmez yarında katılabilirsin. Boşuna masraf etmene gerek yok.

Kirmizi Walcott bes para etmez bence Çarşamba'yı bekle dembele haftanın takımına seçilebilir tekrardan

Turuncu Wallcott'ı tavsiye ederim ama kimyaya uymuyor galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyyazim15

Bende aldım reus alaba aube vidal. Takımla 1 golu zor atar hale geldim anlamadm gitti.

O kadroyla da baya iyi oynuyordum ama klasik galibiyet sayımı geçememiştim . E o zaman ona ne gerek var dedim sattım hepsini hem de bundesliga fiyatı artmışken :) Sonra SIF hernandez aldım LEWA aldım e zaten geri kalan çer çöp de bende vardı . Bu kadrom daha da etkili bana kalırsa neredeyse çok çok daha ucuzu ama
  • enabest E kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim zaman ayırdığın için gerçekten bende SBC Lacazette ile oynamaktan çok keyif alıyorum bazen imkansız toplar kazanıyor çıkışalarda. bende defans kurgusunu aslında sana yakın yapıcam bu sekılde chem dusuyor mesela smallıngın silvayı alabilsem ah :) bende 81 lık kullanıyordum kante yi biri 83 lugu 17k ya koymus bende gorunce hemen almsıtım
  • SRHTG kullanıcısına yanıt
    aldım hocam uydurdum sol beke de walker koydum oturdu
  • adrianooo A kullanıcısına yanıt
    Dembele haftanın takımına secılırse noluyor hocam ?
  • Potm için hangi takımdan oyuncu depolamamızı öneriyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben elindeki karti otw şandim oyle olursa en son hangi karti geldiyse onun seviyesine çıkar elindeki kart simdi Eger gelirse elindeki kartın fiyatı baya düşer memnun değilsen satmanı tavsiye ederim.

• SRHTG kullanıcısına yanıt
    IF Gray deneyebilirsiniz
  • Bu potm sbc sinde inform veya motm gibi diğer özel kartları isterse tam ters köşe olur.belçika liginde pozuelo var Quick sell fiyatına yakın gidiyor bir kaç tane aldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • adrianooo A kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim ilgin için
  • obiwanpazzini kullanıcısına yanıt
    Ibra gibi yapabilirlermi acaba tek lukaku istermi bakalım hep birlikte göreceğiz bildiğim lukakunun oynadığı takimlardan ister

• 
Sayfa: önceki 15811582158315841585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.