Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ShinQda Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.519
Cevap
785
Favori
6.095.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
38. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu potm da bi ters köşe olucak gibi geliyo bana . Lukaku gelmicek diye düşünmeye başladım . O kadar yatırım yaptık umarım lukaku gelir de boşa gitmez emekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamgee kullanıcısına yanıt
    Bence gelecek vertongen fiyati uçtu arti bende hemen hemen tüm Belçikalilari everton dan adamlari topladim Chelsea den adamlar topladim bekliyorum ama bence gelir belcikali oyuncuların fiyatlarida yavas yavas çıkıyo

• Gamgee kullanıcısına yanıt
    Karın var ise potm acıklanmadan once sat
  • bobadilla kullanıcısına yanıt
    Ben yaklaşık iki aydır 4-1-2-1-2 (2) taktiği ile oynuyorum. Çok rahat pozisyona girersin öne geçtiğin maçlarda farkı daha rahat artırabilirsin. Tabi bu oynayan kişi ile de alakalı. Top kaptirinca geriye hızlı kosarsan seçeceğin oyuncular önemli bu noktada eksik yakalanmazsin.

• 86 Benteke mi 88 kane mi beyler? SLF SĞF nin orta snt si olarak?

• adrianooo A kullanıcısına yanıt
    oyundan soguttular araplardan şikayet ederken bizim cocukların bunları yapmasıman,dar acıkcası
  • Yok mu yardımcı olabılecek. Ultimate team de ekstra transfer listesi kullanmayan varsa verebılır mı?
  • teşekkür ederim arkadaşlar
  • yahu kanteyi bi alamadık arttıkça fiyatı artıyor...
  • Bu sbc lerden baya zarar ettim.

• antired kullanıcısına yanıt
    de brune a ne demeli pogba olacak yakında.
  • aynen kesinlikle
  • benim gibi bundesligacı arkadaşlara sif naby keitayı şiddetle öneriyorum.

bu adam bi harika dostum. direk ofansif ortasahaya koydum. 10 maçta 6 gol 1 asist anasını satayım, 2 forvetin toplamını geçti 10 maçta.
  • touch_of_sleep kullanıcısına yanıt
    TIF Keita'dan bahsediyorsunuz sanırım. Sırasıyla çıktıkça bütün özel kartlarıyla oynadım. Oyundaki en underrated orta sahalardan hatta birincisi diyebilirim.

Aynı kart EPL'de olsa, 200-300K arasına gider. Bundesliga'da olunca sadece 75K

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrekas -- 7 Mart 2017; 1:34:24 >
  • Evrekas kullanıcısına yanıt
    aynen tif miş 3 kere if oldu adam. ve gerçektende aşırı underrated. almayan bin pişman olur.
  • touch_of_sleep kullanıcısına yanıt
    Catalyst ya da Shadow kartı basılmış SIF Bentaleb kartı da fiyatına göre çok çok fazla katkı veriyor. Denemediyseniz onu da deneyin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: touch_of_sleep

aynen tif miş 3 kere if oldu adam. ve gerçektende aşırı underrated. almayan bin pişman olur.

Sanchesle beraber bundesliganın resmen ciğersiz ikilisi

• yüzde 37 lukaku
    yüzde 36 kane

taraftar oylaması bitti , sonucu yüzde 10 katkı sayısıyla etkiliyor. Cuma günü açıklanacak, açıklanamdan satın yatırımlarıınzı garanti kar , riskli kardan iyidir.
  • sağlam bi totw geliyor ve sbc gelecek totw için büyük ihtimal, 84-83 ucuz kartlar ve if kartlar topladım
  • Beyler şöyle bi takım yaptım

https://www.futbin.com/17/squad/2243586

Takım 4 4lük yanlız bu dembele canımı sıkıyor çok verim alamadım ben oraya ne önerirsiniz 300 400 k bütçe. Birde bu dembelenin aynısının siyah bi kartı var aynı statslar var fakat 150 k fiyat varkı var artısı nedir ? ve birde son olarak şu kısaltmaları bana bi soylermısınız ıf hangı kartlar oluyor sıf hangılerı oluyor çok fazla hakım degilim herseye tesekkur ederm smdıden
  • 
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.